REKLAMA

REKLAMA

Wyciskali na leżąco

Autor: Elwira Czechowska

Sport | Środa, 27 lis 2019 22:24

W minioną niedzielę w siłowni przy Centrum Kultury w Długosiodle zorganizowano Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Turniej przeprowadzono w dwóch formułach.

W pierwszej formule, w której wynik zawodnika przeliczny jest według specjalnego kalkulatora Wilks`a, uwzględniający wypchnięty ciężar oraz masę startującego, najlepszy okazał się Krystian Piotrak z Małkini Górnej. Uzyskał wynik 128,09 pkt (wypchnął 215 kg przy wadze ciała 105,9 kg). Drugi był Piotr Mertens również z Małkini Górnej - 100,73 pkt (wypchnął 155 kg przy wadze ciała 87 kg). Trzecie miejsce wywalczył reprezentant gospodarzy Damian Brzostek – 93,87 pkt (wypchnął 137,5 kg, przy masie 80 kg).

W drugiej konkurencji zawodnicy wykonywali jak największą liczbę wypchnięć sztangą o ciężarze zbliżonym do ich masy ciała. Najlepszy okazał się Damian Brzostek z Długosiodła z 34 wypchnięciami, drugi był Krystian Piotrak - 31, trzeci Michał Laska – 30. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi statuetkami i nagrodami rzeczowymi. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, a sfinansował je Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Źródło: GCIKSiR w Długosiodle

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Dziecko
"MADU" Pracownia Zabawy i Rozwoju

ul. Geodetów 31 07-200 Wyszków

[email protected]

510-965-263

www.madu.com.pl

Moda i uroda
LÚA Butik odzieżowy dla kobiet

ul. 11 Listopada 29 07-200 Wyszków

[email protected]

530-954-500

Usługi specjalistyczne
Pracownia Geodezyjna GRAF

3 Maja 5a/2 07-200 Wyszków

[email protected]

501 593 357

www.pggraf.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA