REKLAMA

REKLAMA

"MADU" Pracownia Zabawy i Rozwoju

"MADU" Pracownia Zabawy i Rozwoju

ul. Świętojańska 124 (dawna I AWP) , 07-200 Wyszków 721-019-466, 510-965-263 mielczarczyk.m@gmail.com www.madu.com.pl
Dla maluszków Udostępnij:  

 

Pracownia powstała z pasji do pracy z dziećmi. Na każdych spotkaniach z nami tworzymy niezapomniany czas, gdzie przez zabawę chcemy wspomagać rozwój naszych uczestników.

 

Nasze działania obejmują zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 6 miesiąca życia, dla nieco starszych oferujemy warsztaty rozbudzające ciekawość świata i praw, które nim rządzą.

 

Jesteśmy też częstym gościem na uroczystościach rodzinnych, gdzie zapewniamy dzieciom czas pełen zabawy oraz spełniamy życzenia dzieci o niezapomnianych urodzinach.

 

Pracownia organizuje niezapomniane animacje dla dzieci na komuniach, chrzcinach, weselach.  Z nami dzieci się nie nudzą!

BERBECIE zajęcia multisensoryczne dla niemowląt od 6 do 12 miesiąca życia.

 

Klubik Maluszka MADUŚ – zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 1. roku życia do około 3 lat. W bezpiecznej atmosferze przygotowujemy do startu przedszkolnego. Nasze godzinne spotkania upływają radośnie na zabawie w gronie rówieśników. Inwestujemy w ruch, ćwiczymy małe paluszki, śpiewamy, gramy, tańczymy i wiele innych.

 

Główka pracuje – warsztatowe spotkania o charakterze naukowym dla dzieci 5-9 lat. Na każdych zajęciach dzieci same wykonują eksperymenty, konstruują i rozwiązują wszelakie problemy aby odpowiedzieć na ciekawe pytania ze świata nauk ścisłych. Swoje doświadczenia i konstrukcje zabierają do domu – do dalszych zaawansowanych prac.

 

Urodzinyprzygotowujemy niezapomniane animacje na urodzinach. Każde realizowane przez nas przyjęcia urodzinowe są traktowane indywidualnie. Nie straszny nam żaden temat urodzinowy i miejsce. Przyjeżdżamy do mieszkań, ogrodów, restauracji itd.

 

Animacja na uroczystościach rodzinnych – komunie, chrzciny i wesela. Sprawiamy, że dzieci się nie nudzą, a wręcz świetnie bawią. Nasze doświadczenie sprawia, że przygotowane zabawy jednocześnie zajmą różnicowano wiekowo grupę.

 

Warsztaty dla szkół i przedszkolirealizujemy warsztaty naukowo-eksperymentalne w szkołach i przedszkolach. Dzieci na spotkaniach z nami sami wykonują proponowane eksperymenty aby poszerzyć swoją wiedzę. Zachęcamy rodziców do współpracy i zapraszania nas do klas i grup swoich dzieci.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 16:30 17:30
Wtorek 16:30 18:30
Środa 16:30 18:30
Czwartek 09:00 18:00
Piątek
Sobota
Niedziela
REKLAMA


KATEGORIE


GAZETKI

REKLAMA

OKAZJE

Pracuj.pl pl.jooble.org