REKLAMA

REKLAMA

Bug nie zwalnia tempa

Autor: Marcin Pieniążek

Sport | Niedziela, 16 lut 2020 08:37

Bug Wyszków pokonał ŁKS Łochów 7:0. To kolejne zwycięstwo podopiecznych Arkadiusza Mielczarczyka w okresie przygotowawczym.

Sport

REKLAMA

Piłkarze z Wyszkowa nie schodzą z wysokiego poziomu. W sobotnim sparingu z ŁKS-em Łochów wyszkowianie wygrali aż 7:0. Najwięcej goli (3) w tym spotkaniu dla Bugu strzelił Mateusz Maciak, co jak na obrońcę jest znakomitym wynikiem. Drugi z pary środkowych stoperów - Robert Nogaj popisał się golem bezpośrednio z rzutu wolnego. Prócz wspomnianych defensorów, do bramki trafiali także Nico Wouter, Łukasz Kamiński oraz Łukasz Damętko. 

Po dwóch sparingach z mniej wymagającymi rywalami, 22 lutego Bug podejmie Makowiankę Maków Mazowiecki, która po rundzie jesiennej plasuje się na dziesiątym miejscu w IV lidze. Do wznowienia rozgrywek ligi okręgowej, w której na co dzień występuje Bug, pozostał miesiąc. Podopieczni Arkadiusza Mielczarczyka pierwszy ligowy mecz po zimowej przerwie zagrają na wyjeździe z Mazurem Radzymin.

Bug Wyszków - ŁKS Łochów 7:0 

G​​​​​​ole: Wouters, Nogaj, Kamiński, Maciak (3), Damętko.

Bug Wyszków: Laskowski - Wojtkowski, M. Maciak, Nogaj, Damętko - Wouters, Łada, Rejnuś, zawodnik testowany - Kowalczyk, Kamiński.

W II połowie zagrali: Augustyniak, testowany bramkarz, Skoczeń, Rytelewski, Flores, Kopiejewski, Rogulski, Rosa, de Sousa (debiut w seniorach), zawodnik testowany nr 3.

Fot. Bug Wyszków

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Handel
Bio Shop

ul. Chopina 9/5U 07-200 Wyszków

[email protected]

796 990 202

www.bioshop.com.pl

Ubezpieczenia
Multiagencja Ubezpieczeniowa - JANINA NOGA

ul. Pułtuska 133/10 07-200 Wyszków

[email protected]

608 554 520, 29 743 34 01

www.ubezpieczeniawyszkow.pl

Dziecko
Żłobek Jadwinia

ul. Jana Kochanowskiego 70C 07-201 Lucynów Duży

[email protected]

506 873 194

www.jadwinia.edu.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA