REKLAMA

REKLAMA

Akademia Piłkarska UKS Jedynka

Akademia Piłkarska UKS Jedynka

, 07-200 Wyszków 790 792 210 kontakt@uksjedynka.eu http://www.uksjedynka.eu/
Sportowe Udostępnij:  

O NAS

UKS Jedynka to klub sportowy oferujący profesjonalne treningi piłki nożnej dla dzieci z Wyszkowa i okolic. Klub został założony przez rodziców małych pasjonatów futbolu. Naszym głównym celem jest wychowanie młodych adeptów piłki nożnej przez sport oraz szkolenie dzieci już  od 5-tego roku życia w oparciu o najwyższe standardy europejskie, gdzie priorytetowym celem w początkowych latach treningu, jest indywidualny rozwój każdego zawodnika, a nie osiąganie wyniku całego zespołu. Wszystkim dzieciom stawiającym pierwsze kroki w naszej Akademii stwarzamy możliwość rozwoju fizycznego i realizacji swoich sportowych pasji ze szczególnym uwzględnieniem zasad Fair Play. Zajęcia mają za zadanie zachęcić dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu. Członkami naszego klubu są dzieci z całego powiatu wyszkowskiego.

DLACZEGO MY

 • Stawiamy na wszechstronny rozwój dziecka: doskonalenie umiejętności technicznych, taktycznych, kreatywności i percepcji:
  1) Nauka kreatywności dziecka poprzez zadawanie pytań otwartych
  2 ) Nauka decyzyjności dziecka poprzez podejmowanie samodzielnie szybkich decyzji z ograniczonym instruktażem trenera)
 • Profesjonalna kadra – nasi trenerzy to absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego oraz Deutsche Sporthochschule Köln. Doświadczenie zdobywali miedzy innymi w Akademii Legii Warszawa, Legia Soccer Schools, w szkole Techniki Legii Warszawa.
 • System szkoleniowy oparty na zasadzie "brak presji na wynik", "wszyscy jesteśmy zwycięzcami" a co najważniejsze "nauka poprzez zabawę".
 • Zajęcia indywidualne z techniki użytkowej zawodnika, motorycznej
 • Nauka piłkarskich tricków 
 • Doskonalenie zwodów do przodu i nawrotów w grach
 • Specjalistyczne testy oceny sprawności motorycznej
 • Specjalistyczny trening motoryczny,
 • Nauka piłkarskiego języka angielskiego
 • Nowoczesny sprzęt treningowy
 • Szkolenia w małych grupach treningowych prowadzone są  przez dwóch trenerów, dzięki temu dzieci mają intensywny trening, a trenerzy mogą się dokładnie przyjrzeć ich umiejętnościom.
 • Monitoring postępów w treningu. Karta ewaluacji zawodnika w obszarach techniki, taktyki
 • Doskonała baza treningowa z pełnym zapleczem udogodnień (szatnie, parking toalety, itp.) W okresie wiosenno jesiennym zajęcia odbywają się na sztucznym boisku, w szkole ZS 1 w Wyszkowie przy ulicy Dworcowej oraz na stadionie miejskim WOSIR, natomiast w okresie zimowym na hali sportowej w SP1 w Wyszkowie przy ulicy 11 Listopada oraz w ZS nr 3 w Wyszkowie przy ulicy Matejki.
 • Selekcjonujemy dzieci według zaawansowania piłkarskiego, co pozwoli młodemu piłkarzowi szybciej odnaleźć się w drużynie, a przede wszystkim będzie miał możliwość szybszego rozwoju oraz motywację do pracy.
 • Oferujemy raz w miesiącu fantastyczne klubowe integracje (paintball/ gokarty/ świat trampolin/ park linowy/ spływy kajakowe/ rajdy/ loopy ball/ inne)
 • Udział w turniejach piłkarskich, sparingach i w lidze Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

NAJWAŻNIEJSZE JEST DLA NAS ZADOWOLENIE DZIECKA Z TRENINGU ORAZ CAŁEJ PIŁKARSKIEJ PRZYGODY, JAKĄ Z NAMI PRZEŻYWA

 

Zapraszamy dzieci z całego powiatu wyszkowskiego na fantastyczną przygodę z piłką nożną!!!

 

PIŁKA NOŻNA DLA DZIECI 5-7

W najmłodszej grupie dzieci od 5 do 7 lat wykorzystujemy ich naturalne predyspozycje –swobodne i radosne podejście do piłki, niezachwianą wiarę we własne umiejętności, bujną fantazję i niespożyte pokłady energii. W tym okresie nasz trening piłkarski dla dzieci skupia się na koordynacji i poprawie ogólnej sprawności ruchowej. Najważniejsze jest oswojenie piłki i zabawa z nią, a nie wynik. Pracujemy nad zaszczepieniem w dzieciach motywacji do regularnej aktywności fizycznej i zarażamy pasją do gry. Już na tym etapie zauważamy indywidualne umiejętności poszczególnych dzieci i zaczynamy je rozwijać. W najmłodszej grupie rozgrywamy tylko mini-rozgrywki piłki nożnej dla dzieci w systemie – 4 na 4 lub 2 na 2.

PIŁKA NOŻNA DLA DZIECI 7-9

Rozwijamy koordynację i sprawność ogólną naszych zawodników. Trening piłkarski dla dzieci w tym wieku to przede wszystkim ćwiczenia i zabawy z piłką, podczas których dzieci poznają podstawy technik piłki nożnej. Kontrola piłki, prowadzenie piłki, zmysł obserwacji, orientacja przestrzenna, strzały, samodzielne i szybkie podejmowanie decyzji to główne umiejętności, które szlifujemy na szkółkach piłkarskich. Ten wiek to początek rywalizacji, wprowadzamy więc dużo gier i pierwsze gry 1 na 1. Nie zapominamy, że również tu najważniejsza jest dobra zabawa i miłość do piłki nożnej.

PIŁKA NOŻNA DLA DZIECI 9-13

Trening piłkarski dla dzieci w najstarszej grupie to doskonalenie techniki. Wielokrotne powtórzenia kluczowych ćwiczeń przynoszą efekty w postaci wzrostu umiejętności kontroli piłki, zwodów, dryblingów oraz dokładności wykonania technik. Nasza szkółka piłkarska rozwija obunożność, szybkość zawodników, orientację przestrzenną, pracujemy nad zmianami tempa i kierunku gry. Do treningu wplatamy podstawy techniki gry zespołowej – gramy w różnych ustawieniach, od 1 na 1, do 7 na 7. Wzmacniamy ogólną sprawność, ale już ukierunkowujemy ją na rywalizację i współzawodnictwo, wykorzystując w praktyce wszystkie wyuczone techniki i elementy gry. Również na tym etapie nieustannie czerpiemy radość z gry.

Największy nacisk kładziemy na rozwój techniki, jednak wraz z dorastaniem zawodników coraz więcej czasu przeznacza na trening fizyczny, sytuacje boiskowe i taktykę. Założenie indywidualnego rozwoju w BSS odzwierciedla rosnącą wraz z wiekiem dziecka liczbę godzin treningowych, w czasie których, dzięki powtarzalności ćwiczeń, zawodnicy rozwijają zarówno podstawowe, jak i najbardziej skomplikowane umiejętności.

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
REKLAMA


KATEGORIE


REKLAMA

OKAZJE

Pracuj.pl pl.jooble.org