W miniony weekend wyszkowskie grupy Szkoły Tańca Latino Fever rywalizowały na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Holiday Dance Festiwal" w warszawskiej Arenie Ursynów. Grupa CLICK THE BEAT okazała się bezkonkurencyjna zajmując pierwsze miejsce w kategorii mini formacje Hip hop 13-15 lat.
To był naprawdę wyjątkowy czas, pełen emocji i tanecznych wzruszeń. Przez dwa dni festiwalowych występów zaprezentowało się blisko 250 utalentowanych tancerek i tancerzy ze wszystkich grup. Ich ciężka praca przyniosła piękne rezultaty, w tym najwyższe wyróżnienie wydarzenia, czyli Grand Prix Festiwalu, które zdobyła Beata Kalbarczyk. Ponadto na konto szkoły trafiło aż dziesięć nagród specjalnych oraz czterdzieści trzy pierwsze miejsca!
Znakomicie zaprezentowały się również grupy: Click the beatformacja (II miejsce), Fire flow mini formacja (II miejsce), Fire Flow Kidsformacja (III miejsce), Black Wave formacja (III miejsce).
Nie zabrakło również sukcesów indywidualnych:
I miejsce duethip hop zdobyły Amelia Mróz oraz Karina Bajowska. Dziewczyny otrzymały nagrodę specjalną Organizatora.
Na najwyższym stopniu podium w swoich kategoriach stanęły również: Magdalena Kalbarczyk, Amelia Mróz, Hanna Szewczyk, Yevhen Kovalenkov oraz Marika Kucharczyk.



Fot./inf: Szkoła Tańca Latino Fever
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tubawyszkowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Najpierw prezes, potem konkrety?
I takich ludzi biorą do urzędów, Przecież widać o co chodzi o pieniądze i ich wyciągnięcie z unii czy pfron.
Tomasz
07:26, 2026-06-26
Park sportowy czy park rozrywki? Pomysły na teren…
Czy na Pl Miejskim odbudowana będzie fontanna !?
Monter
12:20, 2026-06-25
Najpierw prezes, potem konkrety?
Weź pan się za robotę, gdzie się pan pojawiasz niszczysz wszystko! Biblioteka źle zarządzana. Urząd zaczyna mieć problemy, spółdzielnia jedna zaraz upadnie a pan kombinuje znowu!
Ania
04:40, 2026-06-25
Nowa dyrektor Przedszkola nr 7
Szczyt nepotyzmu
Eś
23:15, 2026-06-24