Dzieci pracowały cały rok! 📚✏️ Codziennie wstawały rano, szły do szkoły lub przedszkola, często zostawały jeszcze na świetlicy i czekały na rodziców wracających z pracy. Teraz czas na coś, na co naprawdę zasłużyły - odpoczynek, zabawę i wakacyjną przygodę! 🌳😎
I tu polecają się tygodniowe turnusy z klockami Lego, zabawami na świeżym powietrzu, zagadkami logicznymi, aktywnością ruchową (niekoniecznie sportową) i dużą dawką oddechu branego pełną piersią! RELAKS, RELAKS, RELAKS…
Ale, drodzy rodzice, nie bójcie się! Pod koniec dnia wszystkich odbierzecie całych i zdrowych! Po 9 latach DOSKONALE wiemy, czego potrzebują dzieci, by prawdziwie wypocząć, a przecież o to chodzi podczas wakacji! Jedynie to zastanawia mnie, dlaczego my zawsze tak dużo szukamy po tych krzakach?
Mnóstwo podwórkowych, sentymentalnych zabaw!
Całe dni bez komputera!
Maksimum czasu na świeżym powietrzu!
Do tego:
Wyszków: Szkoła Podstawowa nr 4 w Wyszkowie, 6-10 lipca, 3-7 sierpnia
Radzymin: Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupnie 20-24 lipca oraz Liceum im. Norwida w Radzyminie 10-14 sierpnia
Koszt 780 zł, zapraszamy dzieci od 6-tego roku życia
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Nie czekaj, zapisz się już dziś!
Zapisy: https://edukido.com.pl/zapisy/
telefon 510-141-861
mail [email protected]
Więcej na FB: www.facebook.com/edukidowyszkow
Polub stronę i udostępnij!
[FOTORELACJANOWA]27440[/FOTORELACJANOWA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tubawyszkowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Park sportowy czy park rozrywki? Pomysły na teren…
Czy na Pl Miejskim odbudowana będzie fontanna !?
Monter
12:20, 2026-06-25
Najpierw prezes, potem konkrety?
Weź pan się za robotę, gdzie się pan pojawiasz niszczysz wszystko! Biblioteka źle zarządzana. Urząd zaczyna mieć problemy, spółdzielnia jedna zaraz upadnie a pan kombinuje znowu!
Ania
04:40, 2026-06-25
Nowa dyrektor Przedszkola nr 7
Szczyt nepotyzmu
Eś
23:15, 2026-06-24
Nowa dyrektor Przedszkola nr 7
Gratulacje sołtysie
Nataliniak
21:20, 2026-06-24