Powiat

Zamknij

Dodaj komentarz

Basen w Długosiodle otwiera się na lato

Elwira Czechowska Elwira Czechowska 13:00, 15.06.2023
5 Basen w Długosiodle otwiera się na lato

24 czerwca nastąpi otwarcie nowego sezonu na odkrytym basenie w Długosiodle.

Długosiodło startuje z letnim sezonem na odkrytym basenie. Obiekt będzie czynny od 24 czerwca codziennie w godz. 11.00 - 19.00. Ceny biletów zaczynają się już od 2 zł (dla dzieci z gminy Długosiodło). TUTAJ dostepny jest regulamin korzystania z basenu. 

CENY BILETÓW - BILET CAŁODNIOWY

dzieci do lat 6 wstęp wolny
dzieci do lat 16
(po okazaniu dowodu)
17 zł
dzieci uczęszczające do szkół podstawowych z terenu gminy Długosiodło
(ważna legitymacja szkolna)
5 zł
emeryci i renciści 19 zł
osoba dorosła 23 zł
karta dużej rodzinny
(dla rodzin wielodzietnych - troje dzieci +)
19 zł osoba dorosła
14 zł dzieci do lat 16

 

CENY BILETÓW PO GODZINIE 16.00 (oferta ważna od poniedziałku do piątku)

dzieci do lat 6 wstęp wolny
dzieci do lat 16
(po okazaniu dowodu)
10 zł
emeryci i renciści 12 zł
osoba dorosła 14 zł
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (5)

JokoJoko

0 0

Będziemy, z całą rodziną. Tylko mam nadzieję że nie trzeba mieć tych beznadziejnych czepków jak na Wyszkowskim basenie i wyglądać w nich jak banda debili :)

09:00, 16.06.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Stary pływakStary pływak

0 0

Jestem już łysy a i tak zakładam czepek. Basen jest do pływania a nie do „wyglądania”. Jeśli dzięki „wyglądaniu jak debil” nie muszę łykać włosów innych a basen może chociaż trochę oszczędzić na filtrowaniu, to dla mnie warto. Baseny otwarte rządzą się troszkę innymi prawami niż zamknięte.

07:42, 17.06.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

50/5050/50

0 0

Jesteś łysy i stary i zawory masz zwietrzałe. Dziadygi, myć to się powinny chodzić do Buga. A tacy to co zakładają na prącie? żeby inni nie łykali starczego moczu.

09:19, 17.06.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

olaola

0 0

Dystans, dezynfekcja, maseczka.

11:09, 17.06.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

JokoJoko

0 0

Stary pływaku...jestem zarośnięty bardzo mocno, na klasie i na plecach,..I tak ",łykasz moje włosy" bo na to nie ma czepków:)

07:11, 18.06.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tubawyszkowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Plan ogólny. Mieszkańcy stracą możliwość zabudowy?

Macie swojego pełnomocnika-prawnika przy "uchu" burmistrza, skoro jest od spółek komunalnych to może poradzi sobie także z Wodami Polskimi. Jeśli Wody Polskie będą dobrze gospodarowały to nie powinno być zalewania terenów na Latoszku czy Rybienku Leśnym lub w Kamieńczyku i można będzie budować. Starosta i urząd starostwa jest od reprezentowania skarbu państwa, burmistrz z administracją też musi się przełamać i zmienić podejście z mieszkania w blokach do mieszkania na swoich działkach budowlanych. Przybysze ze Wschodu czy bonzowie partyjni będą mieszkać w swoich willach przy rzece a Wyszkowianie będą tłoczyć się w malutkich lokalach. Kto tu jest gospodarzem ?

Bez sensu

13:54, 2026-06-19

Bez strategii i decyzji trudno o dotacje

Dobrze sie się stało, że odchodzi ta naczelnik, została jeszcze jedna, która powinna odejść. Nie ma co wymyślać wielkich planów tylko gospodarować oszczędnie groszem i realizować dobre projekty. Czy dostana dofinansowanie z Sejmiku czy od Wojewody ? Wątpię, bo wiemy jak po linii właściwej to się odbywa. Czy mamy budować saloniki VIP dla partyjniaków ?

mieszkaniec

10:37, 2026-06-19

Najpierw prezes, potem konkrety?

Pan Laskowski nie ma żadnych praw do realizacji swoich pomysłów bo nie ma mandatu demokratycznego i nie powinien być wiceburmistrzem.

mieszkaniec

10:26, 2026-06-19

Bez strategii i decyzji trudno o dotacje

Odchodzi naczelnik ,odchodzi kierownik to kto tam będzie pracował ???

ksef

19:23, 2026-06-16

0%