24 czerwca nastąpi otwarcie nowego sezonu na odkrytym basenie w Długosiodle.
Długosiodło startuje z letnim sezonem na odkrytym basenie. Obiekt będzie czynny od 24 czerwca codziennie w godz. 11.00 - 19.00. Ceny biletów zaczynają się już od 2 zł (dla dzieci z gminy Długosiodło). TUTAJ dostepny jest regulamin korzystania z basenu.
CENY BILETÓW - BILET CAŁODNIOWY
| dzieci do lat 6 | wstęp wolny |
| dzieci do lat 16 (po okazaniu dowodu) | 17 zł |
| dzieci uczęszczające do szkół podstawowych z terenu gminy Długosiodło (ważna legitymacja szkolna) | 5 zł |
| emeryci i renciści | 19 zł |
| osoba dorosła | 23 zł |
| karta dużej rodzinny (dla rodzin wielodzietnych - troje dzieci +) | 19 zł osoba dorosła 14 zł dzieci do lat 16 |
CENY BILETÓW PO GODZINIE 16.00 (oferta ważna od poniedziałku do piątku)
| dzieci do lat 6 | wstęp wolny |
| dzieci do lat 16 (po okazaniu dowodu) | 10 zł |
| emeryci i renciści | 12 zł |
| osoba dorosła | 14 zł |
Joko09:00, 16.06.2023
Będziemy, z całą rodziną. Tylko mam nadzieję że nie trzeba mieć tych beznadziejnych czepków jak na Wyszkowskim basenie i wyglądać w nich jak banda debili :)
Stary pływak07:42, 17.06.2023
Jestem już łysy a i tak zakładam czepek. Basen jest do pływania a nie do „wyglądania”. Jeśli dzięki „wyglądaniu jak debil” nie muszę łykać włosów innych a basen może chociaż trochę oszczędzić na filtrowaniu, to dla mnie warto. Baseny otwarte rządzą się troszkę innymi prawami niż zamknięte.
50/5009:19, 17.06.2023
Jesteś łysy i stary i zawory masz zwietrzałe. Dziadygi, myć to się powinny chodzić do Buga. A tacy to co zakładają na prącie? żeby inni nie łykali starczego moczu.
ola11:09, 17.06.2023
Dystans, dezynfekcja, maseczka.
Joko07:11, 18.06.2023
Stary pływaku...jestem zarośnięty bardzo mocno, na klasie i na plecach,..I tak ",łykasz moje włosy" bo na to nie ma czepków:)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tubawyszkowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Plan ogólny. Mieszkańcy stracą możliwość zabudowy?
Macie swojego pełnomocnika-prawnika przy "uchu" burmistrza, skoro jest od spółek komunalnych to może poradzi sobie także z Wodami Polskimi. Jeśli Wody Polskie będą dobrze gospodarowały to nie powinno być zalewania terenów na Latoszku czy Rybienku Leśnym lub w Kamieńczyku i można będzie budować. Starosta i urząd starostwa jest od reprezentowania skarbu państwa, burmistrz z administracją też musi się przełamać i zmienić podejście z mieszkania w blokach do mieszkania na swoich działkach budowlanych. Przybysze ze Wschodu czy bonzowie partyjni będą mieszkać w swoich willach przy rzece a Wyszkowianie będą tłoczyć się w malutkich lokalach. Kto tu jest gospodarzem ?
Bez sensu
13:54, 2026-06-19
Bez strategii i decyzji trudno o dotacje
Dobrze sie się stało, że odchodzi ta naczelnik, została jeszcze jedna, która powinna odejść. Nie ma co wymyślać wielkich planów tylko gospodarować oszczędnie groszem i realizować dobre projekty. Czy dostana dofinansowanie z Sejmiku czy od Wojewody ? Wątpię, bo wiemy jak po linii właściwej to się odbywa. Czy mamy budować saloniki VIP dla partyjniaków ?
mieszkaniec
10:37, 2026-06-19
Najpierw prezes, potem konkrety?
Pan Laskowski nie ma żadnych praw do realizacji swoich pomysłów bo nie ma mandatu demokratycznego i nie powinien być wiceburmistrzem.
mieszkaniec
10:26, 2026-06-19
Bez strategii i decyzji trudno o dotacje
Odchodzi naczelnik ,odchodzi kierownik to kto tam będzie pracował ???
ksef
19:23, 2026-06-16