Sport

Zamknij

Dodaj komentarz

Koszykówka na początek wakacji

. 22:47, 22.06.2026 Aktualizacja: 22:49, 22.06.2026
Skomentuj Koszykówka na początek wakacji

Już 5 lipca w Parku im. Karola Ferdynanda Wazy odbędzie się turniej koszykówki 3x3, organizowany w ramach Bug Nature Festival 2026. Wydarzenie będzie jednocześnie inauguracją cyklu JAMTAMTAM BASKET SERIES 2K26.

To doskonała okazja, by zmierzyć się z innymi drużynami, poczuć sportowe emocje i spędzić aktywnie letnie popołudnie.

Najważniejsze informacje:

📅 5 lipca 2026 r.

🕑 Start: godz. 14:00

📍 Park im. Karola Ferdynanda Wazy w Wyszkowie

💰 Udział bezpłatny

👥 Drużyny 3-4 osobowe

🏀 Liczba miejsc ograniczona - maksymalnie 16 drużyn

Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące zapisów można znaleźć na profilu @JamTamTam na Facebooku

Kontakt do organizatorów:

☎️ 531 185 563📧 [email protected]

Zbierz ekipę i rozpocznij wakacje na sportowo!

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tubawyszkowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Plan ogólny. Mieszkańcy stracą możliwość zabudowy?

Macie swojego pełnomocnika-prawnika przy "uchu" burmistrza, skoro jest od spółek komunalnych to może poradzi sobie także z Wodami Polskimi. Jeśli Wody Polskie będą dobrze gospodarowały to nie powinno być zalewania terenów na Latoszku czy Rybienku Leśnym lub w Kamieńczyku i można będzie budować. Starosta i urząd starostwa jest od reprezentowania skarbu państwa, burmistrz z administracją też musi się przełamać i zmienić podejście z mieszkania w blokach do mieszkania na swoich działkach budowlanych. Przybysze ze Wschodu czy bonzowie partyjni będą mieszkać w swoich willach przy rzece a Wyszkowianie będą tłoczyć się w malutkich lokalach. Kto tu jest gospodarzem ?

Bez sensu

13:54, 2026-06-19

Bez strategii i decyzji trudno o dotacje

Dobrze sie się stało, że odchodzi ta naczelnik, została jeszcze jedna, która powinna odejść. Nie ma co wymyślać wielkich planów tylko gospodarować oszczędnie groszem i realizować dobre projekty. Czy dostana dofinansowanie z Sejmiku czy od Wojewody ? Wątpię, bo wiemy jak po linii właściwej to się odbywa. Czy mamy budować saloniki VIP dla partyjniaków ?

mieszkaniec

10:37, 2026-06-19

Najpierw prezes, potem konkrety?

Pan Laskowski nie ma żadnych praw do realizacji swoich pomysłów bo nie ma mandatu demokratycznego i nie powinien być wiceburmistrzem.

mieszkaniec

10:26, 2026-06-19

Bez strategii i decyzji trudno o dotacje

Odchodzi naczelnik ,odchodzi kierownik to kto tam będzie pracował ???

ksef

19:23, 2026-06-16

0%