Z miasta

Zamknij

Dodaj komentarz

"Nadbużańskie wrota - wyszkowska rekreacja z rzeką czy bez niej" - zapraszamy na debatę obywatelską

Elwira Czechowska Elwira Czechowska 23:15, 15.07.2020
Skomentuj  "Nadbużańskie wrota - wyszkowska rekreacja z rzeką czy bez niej" -…

5 sierpnia odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań pod hasłem "Lokalne dyskusje o mieście otwartym". Poświęcone będzie wyszkowskiej rekreacji oraz roli, jaką pełni w niej nasza rzeka.

Pierwotnie debata miała odbyć się w marcu, ale została przełożona z uwagi na zagrożenie koronawirusem. Jej nowy termin to środa 5 sierpnia w godz. 19.00-21.00. A tematem niezmiennie będzie rzeka Bug. Zaproszeni dyskutanci będą reprezentować obydwa samorządy (miejski i powiatowy) oraz jednostki bezpośrednio odpowiedzialne za rekreację, jak również lokalne podmioty społeczne. Spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie: "Nadbużańskie wrota - wyszkowska rekreacja z rzeką czy bez niej?". W trzeciej części spotkania każdy z przybyłych będzie mógł zadać pytanie dyskutantom. Spotkanie będzie też transmitowane na fp Obie Striony Miasta, więc istnieje możliwość zadawania pytań w komentarzach przez internautów.

Zapraszamy zatem 5 sierpnia do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyszkowie oraz do dyskusji.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tubawyszkowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%