REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Strefa rekreacji nie przetrwała roku

Miasto

Ze zdziwieniem, smutkiem i złością nasza Czytelniczka przyjęła widok, jaki zastała na ścieżce edukacyjnej nad Bugiem. Z wiklinowych urządzeń do zabawy pozostały tylko wspomnienia. Wandale rozebrali je i spalili w ognisku.

Galeria zdjęć


REKLAMA

We wrześniu ubiegłego roku nad Bugiem w Wyszkowie oddano do użytku ścieżkę edukacyjną. Wzdłuż brzegu gmina zbudowała kilkusetmetrową ścieżkę krajoznawczo-przyrodniczą oraz ustawiła ekologiczne elementy służące rekreacji. Ścieżka prowadzi od zjazdu na dawny most pontonowy w Wyszkowie w kierunku Pałacu Skarżyńskich. Niestety, po większości urządzeń typu szałasy do zabawy obecnie nie ma już śladu (w galerii prezentujemy zdjęcia z września 2018 roku i stan obecny). Nasza Czytelniczka udostępniła nam zdjęcia pozostałości po nich. W okresie zimowym wandale rozebrali wiklinowe urządzenia i rozpalili nimi ognisko. Wyszkowianie nie kryją oburzenia. O sprawie wie już Urząd Miejski.

- Widzieliśmy, co się tam stało, brak komentarza. To tak jak ławkami w parku, które kradną, połamanymi znakami drogowymi - mamy to na bieżąco. Gdy pogoda pozwoli, odbudujemy strefę rekreacji nad Bugiem i uporządkujemy teren wokół ścieżki edukacyjnej - deklaruje Robert Garbarczyk, naczelnik wydziału gospodarki komunalnej Urzędu Miejskiego. 

 

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


WyszkówBugścieżka edukacyjnawandale

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Sobota
Styczeń 2020
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org