REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Strefa rekreacji nie przetrwała roku

Miasto

Ze zdziwieniem, smutkiem i złością nasza Czytelniczka przyjęła widok, jaki zastała na ścieżce edukacyjnej nad Bugiem. Z wiklinowych urządzeń do zabawy pozostały tylko wspomnienia. Wandale rozebrali je i spalili w ognisku.

Galeria zdjęć


REKLAMA

We wrześniu ubiegłego roku nad Bugiem w Wyszkowie oddano do użytku ścieżkę edukacyjną. Wzdłuż brzegu gmina zbudowała kilkusetmetrową ścieżkę krajoznawczo-przyrodniczą oraz ustawiła ekologiczne elementy służące rekreacji. Ścieżka prowadzi od zjazdu na dawny most pontonowy w Wyszkowie w kierunku Pałacu Skarżyńskich. Niestety, po większości urządzeń typu szałasy do zabawy obecnie nie ma już śladu (w galerii prezentujemy zdjęcia z września 2018 roku i stan obecny). Nasza Czytelniczka udostępniła nam zdjęcia pozostałości po nich. W okresie zimowym wandale rozebrali wiklinowe urządzenia i rozpalili nimi ognisko. Wyszkowianie nie kryją oburzenia. O sprawie wie już Urząd Miejski.

- Widzieliśmy, co się tam stało, brak komentarza. To tak jak ławkami w parku, które kradną, połamanymi znakami drogowymi - mamy to na bieżąco. Gdy pogoda pozwoli, odbudujemy strefę rekreacji nad Bugiem i uporządkujemy teren wokół ścieżki edukacyjnej - deklaruje Robert Garbarczyk, naczelnik wydziału gospodarki komunalnej Urzędu Miejskiego. 

 

 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


WyszkówBugścieżka edukacyjnawandale

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Duża awaria wodociągu
Witam, W związku z Pani komentarzem proszę powiedzieć na jakiej podstawie twierdzi Pani, że pracownicy inwestora pracują bez planów? Czy Pani osobiście doły kopie na tej budowie? Pozdrawiam, Tomasz
Tomasz
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
jak sprawdza się czy ktoś jest zarażony tym konkretnie koronawirusem skoro nie ma środka do sprawdzania tego? Bo tzw "testów" nie można brać na poważnie skoro one ani nie są do tego przeznaczone, sporo jest wadliwych, a jak już wykryją coś - to wykrywają różne koronawirusy i wirusy - więc nie wwiadomo czy akurat wykryły tego którego akurat w organiźmie szukamy?
ola
Darmowa kolej w Dzień bez Samochodu
Chętnie skorzystał bym z jazdą koleją do pracy, lecz nawet darmowy przejazd nie jest na tyle atrakcyjny by z niego skorzystać. Zbyt długa podróż i przesiadki.
Pasażer
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Niedziela
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Damiana, Mirabeli, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA