Narzeczeni z rodzicami, klienci biznesowi, osoby prywatne planujące przyjęcie okolicznościowe z okazji komunii czy rocznicy czy urodzin tłumnie odwiedzili 22 marca "Gościniec pod Jesionem". Podczas Dnia Otwartego mogli zobaczyć lokal w nowej odsłonie po remoncie, poznać odmienione menu i ustalić szczegóły swojego przyjęcia marzeń.
Już po raz piąty "Gościniec pod Jesionem" w Wyszkowie zorganizował Dzień Otwarty, aby przybliżyć klientom swoją ofertę oraz propozycje usług firm współpracujących. W tym roku wydarzenie odbyło się po trwającym kilka tygodni remoncie, dzięki czemu goście mieli okazję po raz pierwszy podziwać odświeżone wnętrza. Idąc z duchem czasu i wyznaczając nowe trendy i standardy organizacji imprez okolicznościowych, lokal organizuje dni otwarte, podczas których wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z ofertą Gościńca i usługami towarzyszącymi. Wszystko po to, aby imprezy - począwszy od tych małych, rodzinnych spotkań, poprzez duże przyjęcia weselne, aż po ofertę biznesową i cateringową - stały na najwyższym poziomie i w pełni satysfakcjonowały klientów.
- Jesteśmy tu po to, aby zorganizować wesele waszych marzeń - mówił, witając przybyłych, Tomasz Sobotka.
Tegoroczna edycja wydarzenia cieszyła się dużym zainteresowaniem. Tego dnia goście, którzy już dokonali rezerwacji, a także ci, którzy wciąż poszukują wymarzonego miejsca na swoje wesele czy urodziny lub inny jubileusz, mogli na miejscu zapoznać się z aktualną ofertą. Na wszystkie pytania odpowiadali menadżerowie Tomasz Sobotka i Dariusz Szymański, którzy doradzali także w kwestii menu, ustawienia stołów, dodatków, etc.
Klienci mogli przekonać się, jakie możliwości daje kilka sal - od mniejszych, kameralnych, po dużą, mieszczącą nawet 250 osób. Pięknie nakryte stoły zastawione były daniami do degustacji. Organizatorzy zaprezentowali menu, w którym znalazło się wiele nowych potraw i smaków, a to i tak tylko część bogatej oferty kuchni "Gościńca pod Jesionem". Goście mogli skosztować przystawek, pysznych potraw gorących (zup i dań głównych), smakowitych deserów, swojskich wyrobów tradycyjnego wiejskiego stołu. Nowością tego sezonu jest stół smaków polskich, na którym serwowane są ulubione przystawki Polaków - schab w galarecie, śledzie, sałatka jarzynowa, domowe wędliny, galaretka z nóżek, itp. Degustacja potrwa znacząco ułatwia późniejszy wybór odpowiedniego menu na własne przyjęcie. A wybór wcale nie jest łatwy. W swojej ofercie "Gościniec pod Jesionem" ma bowiem ponad 20 rodzajów zup, ponad 30 dań głównych, ponad 50 przystawek i kilkadziesiąt rodzajów słodkości. Kuchnia "Gościńca pod Jesionem" zaspokoi każde podniebienie, serwując dania od tradycyjnych, znanych z polskiej kuchni, po te bardziej egzotyczne, jak kuchnia azjatycka, meksykańska czy włoska. Zwieńczeniem poczęstunku był wyśmienity autorski tort, który pary młode otrzymują na swoim weselu gratis.
Podczas Dnia Otwartego swoją ofertę zaprezentowało wiele firm współpracujących z "Gościńcem pod Jesionem" przy okazji organizacji niezapomnianych imprez okolicznościowych. Wydarzenie prowadził DJ wodzirej Wyszyński, który umilał czas swoją muzyką. Goście poznali m.in. propozycje Flaming Cocktail Bar - usługi barmańskie, Duetu Fotografów Pauliny i Tomasza, MADU - pracowni kreatywnej, która zajmuje się animacjami dla dzieci na weselach i imprezach okolicznościowych, poznali ofertę drink barów, prodecentów zaproszeń, fotobudki, dekoracji weselnych. Prezentacja była okazją do wynegocjowania korzystnej oferty i uzyskania rabatów. Ciekawym akcentem była lekcja walca z zawodowym tancerzem z Egurrola Dance Studio.
Szczęśliwcy opuszczali sobotnie wydarzenie także z prezentami i bonusami. Organizatorzy zaprosili bowiem do zabawy fantowej, w której do wygrania były upominki od firm prezentujących się podczas Dnia Otwartego 2025. Wiele osób ucieszyło się np. z voucherów rabatowych na usługi wybranych firm a także samego "Gościńca pod Jesionem".
"Gościniec pod Jesionem" organizuje nie tylko wesela, ale też przyjęcia okolicznościowe na różne okazje - rodzinne i firmowe. W tym roku dostępne są jeszcze letnie terminy: 12 i 26 lipca, 2, 9, 16 sierpnia.
[ZT]21117[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tubawyszkowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mieszkańcy Rybienka wolą mniejszy parking
Stanowisko Zarządu Osiedla Rybienko Leśne – Latoszek Zarząd Osiedla Rybienko Leśne – Latoszek informuje, że celem dotychczasowych działań i starań było stworzenie alternatywnego miejsca parkingowego dla samochodów obecnie parkowanych przy ulicach Jodłowej, Piaskowej oraz okresowo przy ulicy Jaskółki, które nie stanowią własności mieszkańców. W ocenie Zarządu Osiedla parking planowany przy ulicy Skarżyńskiego, na odcinku od ulicy Warszawskiej do ulicy Jaskółki, w pełni realizuje zgłaszany przez mieszkańców postulat dotyczący zapewnienia dodatkowych miejsc postojowych. Rozwiązanie to uznajemy za wystarczające zarówno z punktu widzenia potrzeb mieszkańców, jak i racjonalnego gospodarowania środkami publicznymi. Należy również podkreślić, że teren ten znajduje się w obrębie osiedla mieszkaniowego, a nie strefy przemysłowej, co powinno mieć istotne znaczenie przy planowaniu skali inwestycji parkingowych. Kwestie dotyczące organizacji wjazdu na parking — od strony ulicy Skarżyńskiego bądź ulicy Jaskółki — pozostawiamy do rozstrzygnięcia właściwym służbom i urzędnikom odpowiedzialnym za projekt oraz organizację ruchu. Jednocześnie zaznaczamy, że opracowywanie alternatywnych koncepcji zagospodarowania terenu nie jest działaniem niewłaściwym. Pozwala ono na analizę potencjalnych możliwości wykorzystania tego obszaru w przyszłości. Na chwilę obecną jednak okoliczni mieszkańcy nie zgłaszają potrzeby tworzenia dodatkowych miejsc parkingowych ponad te przewidziane w przedstawionej koncepcji. Mając na uwadze rozwój połączeń kolejowych na linii Wyszków – Warszawa, Zarząd Osiedla postuluje rozważenie w przyszłości budowy większego parkingu w formule „Parkuj i Jedź” przy stacji kolejowej, realizowanego we współpracy z władzami PKP. Takie rozwiązanie mogłoby w sposób bardziej kompleksowy odpowiadać na rosnące potrzeby komunikacyjne mieszkańców całej gminy. Z poważaniem Adam Paruszewski Przewodniczący Zarządu Osiedla Rybienko Leśne – Latoszek
Adam Paruszewski
14:17, 2026-05-21
Wywiad z Elżbietą Gadalińską
Gratulacje Elu i powodzenia, jesteśmy z Ciebie dumni 🥰
Wioletta
16:41, 2026-05-20
Mieszkańcy Rybienka wolą mniejszy parking
Parking powinien znajdowac sie przy stacji PKP. Parking za kapliczką będzie podstawą do rozbudowy w przyszłości,nie wiem, czy o to chodzi w Rybienku Leśnym. Budzi się także obawa, czy to nie auta będą się cieszyły najbardziej. Nie wiem,czy, parkingiem za kapliczką nie stworzymy świetnego miejsca dla ludzi spoza Rybienka Leśnego, łatwo będzie pozostawić auto i wsiąść do autobusu. Gwarancja,że starczy miejsca dla mieszkancow Rybienka nadal żadna.
Nówka
23:38, 2026-05-19
Mieszkańcy Rybienka wolą mniejszy parking
Po remoncie torów i wzroście częstotliwości kursowanie pociągów może się okazać, że parking będzie potrzebny bliżej stacji pkp.
Leszek
14:40, 2026-05-19