REKLAMA

REKLAMA

Nowa naczelnik od oświaty i spraw społecznych

Autor: Admin Admin

Miasto | Środa, 26 cze 2024 12:41

Marta Wildangier-Ciuraj zostanie nowym naczelnikiem Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie.

Miasto

Burmistrz Wyszkowa dokonał wyboru kandydatki na naczelnika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych. Konkurs na to stanowisko wygrała Marta Wildangier-Ciuraj z Rybienka Starego - pedagog specjalny, dotychczas nauczycielka m.in. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Wyszkowie, Środowiskowym Domu Dziennego Pobytu w Wyszkowie, kurator społeczny w Sądzie Rejonowym. Studiowała Edukację przedszkolną i wczesnoszkolną, ukończyła Wydział Psychologii i Pedgaogiki Uniwersytetu Warszawskiego, jest absolwentką studiów w zakresie zarządzania oświatą. W ostatnich wyborach samorządowych, kandydowała do Rady Powiatu Wyszkowskiego z listy KWW WIS Masz Wybór. 

Jak uzasadnia swoją decyzję Piotr Płochocki, "Marta Wildangier-Ciuraj spełniła wymagania niezbędne i dodatkowe określone w ogłoszeniu o naborze oraz została pozytywnie oceniona przez komisję rekrutacyjną". Pozytywną rekomendację komisji konkursowej otrzymały dwie z trzech kandydatek startujących w konkursie, ale to burmistrz podjął ostateczną decyzję o wyborze osoby naczelnika. Pracę na tym stanowisku Marta Wildangier - Ciuraj rozpocznie w lipcu. Z końcem czerwca dotychczasowy naczelnik, Sławomir Cieślak, odchodzi na emeryturę.

Czytaj także: Pierwsze ruchy kadrowe w gminie Wyszków

Czytaj także: Burmistrz likwiduje wydział inwestycji. Naczelnik do odwołania

Fot. Archiwum prywatne

REKLAMA

REKLAMA

Polecane firmy.

Usługi specjalistyczne
Pracownia Geodezyjna GRAF

3 Maja 5a/2 07-200 Wyszków

[email protected]

501 593 357

www.pggraf.pl

Na Głoda
Manhattan Wyszków

Pułtuska 54a 07-200 Wyszków

[email protected]

29 679 03 23, 511 671 671

www.manhattan.net.pl

Dziecko

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA