REKLAMA

REKLAMA

"W Wyszkowie piłka w grze jest cały rok"

Autor: Elwira Czechowska

Sport | Wtorek, 11 cze 2024 09:52

To hasło przewodnie nowo utworzonej sekcji Bug Wyszków Futsal. Na pierwszym spotkaniu przedstawiono założenia sekcji. Przed nami treningi naborowe.

Sport

6 czerwca odbyło się pierwsze wystąpienie zarządu Bug Wyszków Futsal, podczas którego przedstawiono historię sekcji i dlaczego właśnie futsal.

- Omówiliśmy założenia na obecny sezon i plany na przyszłość, które są w zasięgu naszych możliwości. Wspomnieliśmy również o chęci kontynuowania 100-letniej tradycji klubu MZKS Bug Wyszków, z którym będziemy ściśle współpracować. To właśnie z myślą o tym klubie podjęliśmy decyzję o założeniu nowej sekcji - mówią inicjatorzy.  

Spotkanie było okazją do zapoznania, wymiany zdań i doświadczeń. Podczas spotkania padły pytania od gości dotyczące funkcjonowania sekcji, co pokazuje zainteresowanie mieszkańców.

- Jesteśmy otwarci na dialog z Wami i chętni do rozmowy. Naszym celem jest integracja i rozmowa z lokalną społecznością. Chcemy być dla Was i być bliżej Was, dlatego będziemy organizowali kolejne spotkania, które pozwolą rozpromować futsal w naszym mieście - zapowiadają inicjatorzy. - Jesteśmy młodym, energicznym zespołem, który stawia sobie wysokie cele. Chcemy, aby Bug Wyszków Futsal zintegrował całą lokalną społeczność, chcemy stworzyć dla Was wspaniałe widowisko. Skupiamy się na rozwoju sportowym i chcemy promować futsal, a tym samym Wyszków na arenie krajowej. Mamy swoje cele, do których będziemy konsekwentnie dążyć, ale mamy również zespół, dzięki któremu jest to możliwe. Jesteśmy na początku naszej sportowej drogi, do której zapraszamy wszystkich sympatyków, kibiców, mieszkańców Wyszkowa. Przed nami kolejne wydarzenia.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby powyżej 16 r. ż. do udziału w otwartym naborze do seniorskiej drużyny Bug Wyszków Futsal.

Treningi odbędą się w dniach:

????26.06.2024 r.
⏰godz. 18:00

????28.06.2024 r.
⏰godz. 17:00

????Hala sportowo-widowiskowa przy CEZiU „Kopernik” w Wyszkowie, ul. Świętojańska 82

Na treningi OBOWIĄZUJĄ zapisy. Zgłoszenia można wysłać na adres e-mail: [email protected] lub w wiadomości na Facebooku. Wiecej informacji pod nr telefonu 782-291-500.

REKLAMA


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA