REKLAMA

REKLAMA

Konkursowy power

Autor: Elwira Czechowska

Nauka | Wtorek, 11 cze 2024 18:15

6 czerwca Szkoła Podstawowa nr 3 była gospodarzem II Gminnego Konkursu Języka Angielskiego "Power of speaking".

REKLAMA

Konkurs sprawdzał dwie kluczowe umiejętności: rozumienie ze słuchu oraz umiejętność mówienia w języku angielskim. Do rywalizacji przystąpili uczniowie trzech szkół. Komisja w składzie: Dominika Dominowska-Michalik (SP nr 3), Anna Deluga (SP nr 2), Emilia Gałązka (SP nr 5) wyłoniło trójkę laureatów: 

I miejsce: Zofia Gruchalska, kl. VI ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wyszkowie,

II miejsca ex aequo: Lena Genov kl. VI Szkoły Podstawowej nr 2 w Wyszkowie oraz Aleksander Czerwiński kl. VII Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie.

Fot. Tuba Wyszkowa/ SP nr 2/ SP nr 3

REKLAMA


Komentarze (4).

REKLAMA

Czas na zmiany?

Apropo konkursów. Dowiemy się o złożonych ofertach na dyrektorów szkół i przedszkoli, czy zostaniemy jedynie powiadomieni o wynikach tych indywidualnych rozmów nowej "transparentnej" władzy z kandydatami?

Ya

Powiem wam coś, nie mają żadmych skrupułów, zadajcie sobie jedno pytanie, czy wykreowano na przestrzeni ostatnich kilku lat jakiś talent? Nie, bo tam rządzą układy i układziki ?

Ja

To, co się tam dzieje, nie do opisania Chciałoby się zadać pytanie, czy Wy się Boga nie boicie??? Gdzie uczciwość i lojalność wobec dzieci???? Wstyd i hańba!!! Syf

Komuco

Tekturowa szkoła, podobnie, jak nasze państwo Wstyd, nauczyciele, czy Wy naprawdę myślicie, że te dzieciaki, które edukujeciE, są takie tępe? Pani od matatatyki hańba, pani od angielskiego jeszcze większa, pani od plastyki aż gadać się nie chce, pani od polskiego - odpowiedzcie sobie sami. Czego wy uczycie te dzieciaki???!Chciałbym usłyszeć odpowiedź,ale nie taką, źe mama lub tata mają kasę Chviałbym usłyszeć odpowiedź,że w rzeczywistości jest bardzo zdolne i zasługuje na tę ,,6". Proszę, a tak naprawdę błagam, odpowiedzcie, dlaczego ulegacie? To bardzo istotne, co Wami kieruje?

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Usługi
Ośrodek Szkolenia Kierowców PUCHTA

ul. gen. J. Sowińskiego 79A (II piętro) Wyszków

[email protected]

602 513 473, 505 142 852

www.puchta.wyszkow.com.pl

Zajęcia dla dorosłych
Akademia Umiejętności PAN HILARY

ul. Daszyńskiego 27 07-200 Wyszków

[email protected]; [email protected]

531 931 200

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA