REKLAMA

REKLAMA

"Future Perfect" ze Srebrnym Wilkiem

Autor: Elwira Czechowska

Nauka | Poniedziałek, 03 cze 2024 16:47

Projekt "Future Perfect", realizowany przez uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Wyszkowie, zdobył prestiżową nagrodę Srebrnego Wilka, otrzymując miano najlepszego projektu w województwie mazowieckim. ZS nr 3 uplasował się w rankingu najlepszych szkół według Fundacji "Zwolnieni z teorii" na 50. miejscu w Polsce oraz na 10. miejscu na Mazowszu.

Nauka

Future Perfect to projekt, który miał na celu zwrócenie uwagi na istotę języka angielskiego w przyszłości oraz na rynku pracy, ponieważ język angielski nie stanowi już tylko dodatku do uzyskania satysfakcjonującej pracy, lecz jest jego podstawą. Był on zrealizowany w ramach ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z teorii". W realizację projektu zaangażowani byli: Kacper Kokoszka, Julia Romańska, Kamila Owsianka, Nikola Andrzejewska, Daria Dębek, Nina Rudnik pod opieką Doroty Jaszkowskiej. To niezwykłe wyróżnienie jest świadectwem ciężkiej pracy, zaangażowania i innowacyjności, które uczniowie ZS nr 3 w Wyszkowie włożyli w realizację przedsięwzięcia. 

Uczniowie dziękują partnerom, bez których sukces ten nie byłby możliwy:

- Szkoła Języka Angielskiego British House - za wsparcie językowe i edukacyjne, dzięki któremu powstały nasze innowacyjne zestawy edukacyjne.

- Educatius Group - za udział Dominika w spotkaniu, który wzbogacił naszą wiedzę o międzynarodowych możliwościach edukacyjnych.

- Grammar Mamma - za cenny udział w spotkaniu, który przyczynił się do pogłębienia kompetencji językowych uczestników.

- Baltic Council for International Education - edukacja za granicą - za prelekcję na temat edukacji zagranicznej, która otworzyła przed nami nowe perspektywy i możliwości.

- Gmina Wyszków - za niezwykłą pomoc oraz wsparcie finansowe, które umożliwiło nam realizację wielu kluczowych działań projektowych.

- Zespół Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie - za otwartość na współpracę i udostępnienie swoich zasobów edukacyjnych, co umożliwiło realizację licznych działań projektowych. ZS3 uplasowało się również w rankingu najlepszych szkół według fundacji zwolnionych z teorii na 50. miejscu w Polsce oraz na 10. miejscu w województwie mazowieckim. Jest to ogromny sukces!

- Tuba Wyszkowa, Nowy Wyszkowski, WDI24 - za promocję projektu wśród społeczności lokalnej. 

Największe podziękowania uczniowie kierują do opiekuna projektu, Doroty Jaszkowskiej, której nieoceniona pomoc i wsparcie były kluczowe dla sukcesu projektu Future Perfect. 

- Każdy z Was wniósł coś wyjątkowego i nieocenionego do naszego projektu, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Wasza współpraca i wsparcie były kluczowe dla osiągnięcia tego sukcesu. Razem udowodniliśmy, że wspólne działania mogą przynieść spektakularne efekty. Dziękujemy i cieszymy się, że mogliśmy razem z Wami realizować projekt Future Perfect - mówią uczestnicy zespołu projektu Future Perfect.

Czytaj także: Future Perfect w ZS nr 3 w Wyszkowie

Czytaj także: "Zwolnieni z teorii"

REKLAMA


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Dziecko
Żłobek Jadwinia

ul. Jana Kochanowskiego 70C 07-201 Lucynów Duży

[email protected]

506 873 194

www.jadwinia.edu.pl

Na Zdrowie
"idealDENT" STOMATOLOGIA

ul. 1 Maja 5 07-202 Wyszków

[email protected]

728-829-777

www.idealdent.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA