REKLAMA

REKLAMA

"Jeszcze rozważam". Justyna Garbarczyk o kandydowaniu na burmistrza Wyszkowa

Autor: Elwira Czechowska

Miasto | Niedziela, 11 lut 2024 20:52

Zarejestrowała komitet wyborczy wyborców, który wystawi listy kandydatów do Rady Miejskiej w Wyszkowie, Rady Powiatu Wyszkowskiego i kandydata na burmistrza Wyszkowa. Czy podejmie się tego wyzwania po raz drugi? - Justyna Garbarczyk mówi, że nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji.

Miasto

REKLAMA

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, Justyna Garbarczyk zamierza ponownie wystartować w wyborach burmistrza Wyszkowa. Po raz pierwszy zmierzyła się z tym wyzwaniem w 2014 roku i wówczas (startowało siedmioro kandydatów) przeszła do drugiej tury z Grzegorzem Nowosielskim, z którym ostatecznie przegrała wybory.

Czytaj także: Justyna Garbarczyk komentuje wynik II tury

W 2018 roku Justyna Garbarczyk i jej komitet promowali w wyborach burmistrza kandydaturę Krzysztofa Ogrodzińskiego.

Czytaj także: "Przyspieszamy kampanię". Wystartował komitet Krzysztofa Ogrodzińskiego

Czy w 2024 roku była starosta, obecnie radna powiatowa Klubu PiS, stanie w wyborcze szranki z dotychczas oficjalnie ogłoszonymi kandydatami na burmistrza Wyszkowa - Piotrem Eychlerem, Leszkiem Marszałem i Piotrem Płochockim?

- Wystawiam komitet wyborczy tak jak od 30 lat, bo w czerwcu minie 30 lat jak jestem radną - najpierw gminną, obecnie powiatową - i przygotowujemy listy kandydatów do rady gminy w Wyszkowie, rady powiatu oraz na burmistrza Wyszkowa. Jeszcze rozważam, czy to będę ja czy inna osoba. Niebawem to ogłosimy - mówi Justyna Garbarczyk.

Jej komitet wyborczy nosi nazwę "Przymierze dla Samorządu". Pełnomocnikiem wyborczym komitetu jest Zofia Kowalczyk, a finansowym - Andrzej Krysiewicz.

Czytaj także: "Jesteśmy drużyną, która obudzi to miasto"

Czytaj także: Leszek Marszał potwierdza, że kandyduje

Czytaj także: PiS wybrało kandydata na burmistrza Wyszkowa

Fot. Archiwum

 

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (12).

REKLAMA

Agencja

Nieobecnym na sesji hańby był również Mróz. W białych rękawiczkach załatwił temat Marszałem, który został ojcem chrzestnym tej hańby, jedynej takiej w Polsce.

Kowalski z Chodkowa

Na sesji hańby po prostu była nieobecna, Cokolwiek, wyszła z twarzą. Dyplomacja, trzydziestoletnie doświadczenie.

Iga

Dała dodatki nauczycielom, tylko oni nie odpowiadają za dydaktykę. Teraz w każdej szkole są uczniowie z różnymi orzeczeniami i pozostali, których trzeba nauczyć. Bez przesady z tymi dodatkami Zakolejowa

Kowalski z Chodkowa

Następny proszę. POpeliniarz Jajco już został obsłużony i POżegnany. Nie ma więcej pytań, bo zaraz zamykam ten kram.

Anty Justyn

Panie Kowalski kiepsko ci to pisanie idzie może sobie odpocznij to coś mądrzejszego wymyślisz .

Boli? Kowalski z Chodkowa

Prawda boli i nic na to nie poradzisz. Weż pigułkę "dzień po", to może ci pomoże. Są jeszcze jakieś pytania?

Anty Justyn

Panie Kowalski ja wiem że prawda boli nic na to nie poradzę .A co do piśmiennictwa to musi pan jeszcze nad sobą popracować bo jakaś kultura obowiązuje .

Hańba, hańba!

Taka prawda 2023-11-29 05:39:44 Drodzy nauczyciele, nie ma wątpliwości, że zostaliście tak potraktowani w wyniku głosowania mieszkańców na ludzi Nowosielskiego i Mroza, którzy z niemającego społecznego mandatu Marszała zrobili wicestarostę odpowiedzialnego za powiatową edukację, a w z ludzi pokroju Deluga i Frąckiewicz członków decyzyjnego zarządu. Zastanówcie się nad przyszłymi wyborami, bo zostaliście wydutkani przez tych, których w zdecydowanej większości sam sobie wybraliście. Dotyczy to ogólnie nauczycielskiego stanu.

Kowalski z Chodkowa

OOO ooo, czego my się dowiadujemy, a jaki ty zorientowany jesteś hohoho. Ale jednak nie wiesz jak by się zachowała, więc może powściągnij jęzor pieniaczu i skup się na faktach i konkretach, albo zamilcz, bo ci ten jęzor uschnie. Pewnie to, że ma bratową w szkole i wiedzę nt pracy z tymi dziećmi, pozwoliło jej uniknąć kompromitacji, jaką zgotował bezdusznym radnym beznadziejny wicestarosta L. Marszał. Placi ci ktoś za to strzępienie jęzora po próżnicy?

anty Justyn

Umiała sie zachować bo jesli chodzi o dodatki dla nauczycieli dzieci niepełnosprawnych miala w tym inters bo jej bratowa jest takim nauczycielem w innym przypadku nie wiem czy by sie tak w to angazowała

Kowalski z Chodkowa

A co to za zarzut, że z każdym współpracowała? W warunkach wyszkowskich każdy z każdym miał już doczynienia. Choćby mówi o tym niesławna "lista hańby" z zabraniem dodatków dla nauczycieli dzieci niepełnosprawnych. Pod dyktando L. Marszała shańbili się równo platfonsi, ludowcy, hołopki z pisiorami na czele i komuchy. A ona umiała się zachować i ma czystą kartę. W ciągu jednej kadencji w samorządzie można być i na wozie i pod wozem, w wyniku koalicyjnych roszad. Następne zarzuty proszę.

Anty Justyn

Ostrzegam przed głosowaniem na tą kandydatkę.W ciągu 30 lat zmieniła już tyle parti że trudno obliczyć taki farbowany lisek .Nikt jej już nie chce wystawić jako swojego kandydata bo już ja wszyscy poznali z tej złej strony .Założyła swoją bo to juz jej jedyna szansa żeby ubiegać się o ten urząd W naszej miejscowosci sklucila całą społeczność i dalej to robi .Poznali się na niej strażacy oraz Stowarzyszenie w Rybnie i ja popędzili bo chciała wprowadzać swoje chore rządy i chwała im za to U nas poparcia nie będzie miała a wy idźcie w nasze ślady pozdrawiam .

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA