REKLAMA

REKLAMA

Szarża 20-latka. Cztery osoby w szpitalu

Autor: Elwira Czechowska

Na Sygnale | Poniedziałek, 15 sty 2024 13:10

Niedostosowanie prędkości do panujących warunków to według policji wstępna przyczyna wypadku, do którego doszło na terenie gminy Rząśnik. Osobowe auto uderzyło w drzewo i zjechało do przydrożnego rowu. Do szpitala przewieziono cztery młode osoby.

Na Sygnale

W piątek, 12 stycznia, chwilę po godzinie 21.00 wyszkowscy policjanci otrzymali informację o wypadku w Wincentowie. Osobowe autor uderzyło tam w drzewo. Policjanci ruchu drogowego pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kierujący oplem 20-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego, jadąc od strony Rząśnika w kierunku Zygmuntowa, nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i na oblodzonej jezdni wpadł w poślizg. Chłopak stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego auto uderzyło w drzewo i zjechało do przydrożnego rowu. Kierowca oraz troje pasażerów jadących osobówką zostali przetransportowani do szpitala. Wszyscy to 20-letni mieszkańcy powiatu wyszkowskiego. Pracujący na miejscu technik kryminalistyki wykonał oględziny miejsca wypadku, samochodu, zabezpieczył ślady oraz sporządził szkic zdarzeniowy. Dalsze postępowanie szczegółowo wyjaśni przebieg i okoliczności tego groźnego zdarzenia. 

Policja apeluje o ostrożna jazdę, dostosowana do panujących warunkó atmosferycznych.

Źródło: KPP Wyszków

 

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (1).

REKLAMA

Stary dynksiarz

DENATURAT JEST MOCNY.

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Dziecko
Żłobek Jadwinia

ul. Jana Kochanowskiego 70C 07-201 Lucynów Duży

[email protected]

506 873 194

www.jadwinia.edu.pl

Dziecko
"MADU" Pracownia Zabawy i Rozwoju

ul. Geodetów 31 07-200 Wyszków

[email protected]

510-965-263

www.madu.com.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

"Współpraca nie funkcjonuje zgodnie z założeniami koalicyjnymi i oczekiwaniami". Radni ogłaszają koniec koalicji z burmistrzem

słabe to

Kilka wydarzeń kulturalnych, konferansjerka burmistrza i otoczenie się dworem nowych i starych potakiwaczy to zbyt mało na rok nowego burmistrza i zmian, które miały nastąpić. Miały być rozwiązywane problemy a nawet nie potrafi nowa władza zorganizować remontu urzędu, że urzędnicy gminni stali w kolejce do toi toi przy parku za własną potrzebą. Dobrze, że drony nie nadleciały nad Wyszków i nie widziały tych śmiesznych scen. Co do inwestycji to nawet trudno coś dobrego powiedzieć. Kawałek Pułtuskiej kończony w zimie, paraliż komunikacyjny bez dobrej organizacji drogowej. Jeszcze na początku kadencji burmistrz obiecał, że zrobi rondo na skrzyżowaniu Sikorskiego i Pułtuskiej, nikt nie spodziewał się cudów ale mając ekipę z Mazowieckiego Zarządu Dróg, którzy modernizują drogę w okolicach Łosinnego a niedawno robią rondo w centrum i ulicę Sowińskiego, to mogli skonsultować projekty i zagadać o pieniądze w najbliższym budżecie na tą inwestycję. Podobnie z wyśmiewanym mostem, który poprzedni rząd chciał budować w okolicach Somianki. Burmistrz nawet się tym nie zainteresował a przecież ten kierunek odblokowałby częściowo korki w Wyszkowie. Dlaczego most na Narwi powstaje a korzystny most na Bugu już nie, ale burmistrz na to nie ma głowy. Dlaczego nadal nie ma wodociągu miejskiego w Kamieńczyku? Inne inwestycje też zaniedbane i starzy jego naczelnicy i doradcy platformerscy, a nie z swojej drużyny niewiele w tych tematach myślą. Po co jak nie ma odważnych dyspozycji. Znowu się nie da jak za poprzedniej ekipy Nowosa.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA