REKLAMA

REKLAMA

Program "STOP Drogówka" - wyszkowscy policjanci w akcji

Autor: Admin Admin

Na Sygnale | Sobota, 06 maj 2023 09:00

Ekipa programu "STOP drogówka" w marcu towarzyszyła w pracy wyszkowskim policjantom. Najczęściej można ich było spotkać na miejscach kolizji. Czy wyszkowscy kierowcy jeżdżą bezpiecznie i zgodnie z przepisami? Przekonacie się już w dzisiejszym (6 maja) odcinku programu na antenie TV4.

Na Sygnale

REKLAMA

Na początku marca wyszkowskim policjantom ruchu drogowego towarzyszyła ekipa filmowa programu "Stop Drogówka". W programie możemy oglądać rażące wykroczenia kierowców, ciekawe sytuacje oraz tłumaczenia "piratów" drogowych. Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazują codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz kolizji, wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie możemy zobaczyć wiele różnorodnych sytuacji - zabawnych i smutnych, typowych i zaskakujących, kuriozalnych i pouczających. Scenariusz pisze samo życie i kierowcy poruszający się po naszych drogach. 

Emisja odcinka z Wyszkowa - 6 maja  o godz. 16.00 w TV4.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (2).

Pruszków

A o kolegach z Pruszkowa jakoś cisza w programie.Jak się skończyła sprawa z wożeniem małolat po krzakach?

mikef

Zapowiedź przereklamowana. Emitowany program był kręcony nie tylko w Wyszkowie, ale i w Siedlcach i w Rzeszowie. Głównie w Rzeszowie. Z Wyszkowa - i to tylko z miasta, a nie z okolic - były zaledwie dwie sytuacje.

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Dziecko
Motoryzacja
URCAR s.c. Import pojazdów z USA i KANADY

ul. Białostocka 91A 07-200 Wyszków

[email protected]

519-777-948, 519 777 943

www.urcar.otomoto.pl

Na Głoda
Manhattan Wyszków

Pułtuska 54a 07-200 Wyszków

[email protected]

29 679 03 23, 511 671 671

www.manhattan.net.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA