REKLAMA

REKLAMA

Minimalna porażka Bugu

Autor: Marcin Pieniążek

Sport | Niedziela, 23 lut 2020 22:32

Bug Wyszków poniósł pierwszą porażkę w okresie przygotowawczym. Lepsi od podopiecznych Arkadiusza Mielczarczyka okazali się gracze czwartoligowej Makowianki Maków Mazowiecki.

Sport

REKLAMA

W sobotę, 22 lutego, wyszkowianie podejmowali na swoim boisku czwartoligowy zespół z Makowa Mazowieckiego. Po serii zwycięstw, niestety Bug odniósł pierwszą porażkę w okresie przygotowawczym. Tak podsumowalł to klub w mediach społecznościowcyh:

- O końcowym wyniku przesądziła przede wszystkim pierwsza połowa. Goście aż trzy razy pokonali Nikodema Laskowskiego, niestety przy każdej bramce nasi gracze mieli swój udział. W 22. minucie nasz bramkarz - próbując wybijać piłkę - trafił w rywala, który po odbiciu się piłki kopnął do pustej bramki. 10 minut później gracz z Makowa zaskoczył naszego bramkarza strzałem po ziemi. Dwie minuty przed przerwą Mateusz Maciak zagrał piłkę ręką w polu karnym, a wapno na gola zamienił Kamil Majowski. W drugiej połowie strzelali już tylko miejscowi, ale nie udało im się odrobić strat. Powinni to zacząć od karnego M. Maciaka, ale nasz stoper kopnął w bramkarza. Niedługo potem Mateusz zrehabilitował się, strzelając gola po zagraniu z rzutu rożnego. Chwilę potem kontaktowego gola strzelił Łukasz Kowalczyk. Wydawało się, że nasza drużyna odrobi straty, ale nic takiego nie wydarzyło się. Rywale mogli jeszcze podwyższyć, ale dobrze w bramce spisywał się młody Augustyniak.

Bug Wyszków - Makowianka Maków Maz. 2:3 (0:3)

Gole dla Bugu: M. Maciak 57, Kowalczyk 59.
Bug: Laskowski - Damętko, M. Maciak, Nogaj, K. Maciak - Wouters, Rejnuś, Łada, Wojtkowski – Kowalczyk, Kamiński. W II połowie zagrali: Augustyniak, Kopiejewski, Rogulski, Rytelewski, Skoczeń, Rosa, Flores, zawodnik testowany.

Fot. Bug Wyszków

REKLAMA


Komentarze (0).

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA