Pomoc dla Ukrainy

Zamknij

Dodaj komentarz

Odzież dla uchodźców z Ukrainy. Rusza punkt wydawania

Elwira Czechowska Elwira Czechowska 13:00, 05.03.2022
Skomentuj Odzież dla uchodźców z Ukrainy. Rusza punkt wydawania

Szkoła Podstawowa nr 1 w Wyszkowie uruchomiła wydawanie odzieży potrzebującym osobom, które przybyły z Ukrainy w ucieczce przed wojną.

Po odzież, obuwie można się zgłosić w niedzielę 6 marca w godz. 10.00 - 14.00. Odzież i obuwie pochodzą ze zbiórki wśród wyszkowian. Prosimy wchodzić do szkoły wejściem od strony boiska.

W punkcie znajduje się duży wybór ubrań dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także obuwia. Obecnie gmina wstrzymała zbiórkę nowych darów, ale jeśli ktoś mógłby przekazać wygodne ubrania typu dresy - zarówno młodzieżowe, damskie jak i męskie - to jest to mile widziane, gdyż na ten typ odzieży istnieje bardzo duże zapotrzebownie. Prosimy o przynoszenie rzeczy wypranych i w bardzo dobrym stanie. 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tubawyszkowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%