REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Trwa kampania "Decydujesz, pomagamy" z udziałem wyszkowskich projektów

Miasto

W VI edycji programu Tesco „Decydujesz, pomagamy” znów możemy głosować na wyszkowski projekt Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. O grant w wysokości 5 tys. zł walczy też Koło Gospodyń Wiejskich "Gajowianki". Do 14 lipca w sklepach Tesco można podczas robienia zakupów pobrać przy kasie żeton i wrzucić do urny z opisem wybranego projektu.

REKLAMA

Projekt PSOUU nosi tytuł „Zdrowie to najpiękniejsze słowo świata”. Pieniądze z grantu będą przeznaczone na prowadzenie zajęć dla dzieci, warsztatów dla rodziców i spotkań z dietetykiem o tematyce zdrowego odżywiania.  

- Chcemy także zachęcać naszych wychowanków i ich rodziny do aktywności fizycznej. PSOUU Koło w Wyszkowie udziela wsparcia osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom, a szeroko rozumiane zdrowie podopiecznych to zadanie priorytetowe podejmowane w pracy na ich rzecz - mówi Joanna Grabowska z PSOUU.

Koło Gospodyń Wiejskich "Gajowianki" z gminy Zabrodzie chce z kolei pozyskać pieniądze na plac integracji i spotkań. Realizacja projektu pozwoli na odnowienie szopki/ sceny, odmalowanie mostku, zakupienie ław i ławek, czyli renowację miejsca wspólnych spotkań, podczas których organizowana jest m.in. Noc Świętojańska, Dzień Dziecka, Pasterka, pikniki rodzinne i integracyjne ognisko.

Aby oddać głos na jeden z projektów, wystarczy po zakupach w Tesco pobrać przy kasie żeton i wrzucić go do urny. Głosowanie trwa do 14 lipca. Więcej informacji o programie na stronie www.tesco.pl/pomagamy

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Decydujesz, pomagamyTescoPSOUU w WyszkowieWyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Środa
Sierpień 2019
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Franciszka, Kazimiery, Ruty

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org