REKLAMA

REKLAMA

Ciężarówka zderzyła się z osobówką

Autor: Monika Grzelecka

Na Sygnale | Wtorek, 02 lip 2024 16:42

Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło na w Niegowie. Kierujący samochodem ciężarowym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobowej skodzie i doprowadził do zderzenia.

Na Sygnale

REKLAMA

2 lipca około godziny 9:10 na skrzyżowaniu ulic Napoleońskiej i Cichej w Niegowie (gm. Zabrodzie) doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego marki scania i osobowej skody. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, iż kierujący ciężarówką 67-latek nie zachował ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej ulicą Napoleońskiej 44-latce. Osobową skodą  podróżowały trzy osoby. Kierująca i jej 40-letnia pasażerka z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Policjanci apelują!

Śliska nawierzchnia spowodowana opadami deszczu sprawia, że wydłuża się znacznie droga hamowania, a gwałtowne manewry mogą przyczynić się do utraty panowania nad pojazdem, co w konsekwencji prowadzi do powstawania kolizji i wypadków drogowych. Kierowcy, zachowajmy ostrożność i dostosujmy jazdę do warunków panujących na drodze.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (1).

REKLAMA

O co chodzi

"Na" Niegowie czy i w Niegowie??

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Na Głoda
Manhattan Wyszków

Pułtuska 54a 07-200 Wyszków

[email protected]

29 679 03 23, 511 671 671

www.manhattan.net.pl

Usługi
Ośrodek Szkolenia Kierowców PUCHTA

ul. gen. J. Sowińskiego 79A (II piętro) Wyszków

[email protected]

602 513 473, 505 142 852

www.puchta.wyszkow.com.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA