REKLAMA

REKLAMA

Rodzinna zabawa w Białymbłocie

Autor: Elwira Czechowska

Rozrywka | Czwartek, 06 cze 2024 20:15

Mnóstwo pracy i zaangażowania włożyli organizatorzy pikniku z okazji Dnia Rodziny dla społeczności Białegobłota. Imprezy społecznej z takim rozmachem jeszcze we wsi nie było. O sukcesie inicjatywy świadczyły uśmiechnięte buzie dzieci i dorosłych.

REKLAMA

Jak świętować, to rodzinnie. Przekonała się o tym w minioną niedzielę społeczność Białegobłota, gdzie na terenie OSP odbył się rodzinny piknik. Atrakcji było co nie miara i nikt nie mógł się nudzić. Dmuchańce, bungee trampoliny, basen z łódkami, malowanie buziek i tatuaży - do tego nie trzeba było namawiać najmłodszych. Wszyscy chętnie ustawiali się w kolejce po losy w loterii fantowej z nagrodami. Na stoiska z regionalnym domowym jedzeniem wprost uginały się stoły od przysmaków. Druhowie serwowali gorący bigos i kiełbaski z grilla, a miejscowa młodzież i Koło Gospodyń Wiejskich - pysznymi ciastami, lemioniadą, watą cukrową czy popcornem. 

Dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowanych konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Mogły spróbować swoich sił w darta a także rywalizować drużynowo w przeciąganiu strażackiego węża i indywidualnie w slalomie z jajkiem. Rozegrano także mecze w piłkarzyki. Zainteresowaniem cieszył się stary strażacki żuk. Wieczór upłynął przy muzyce zespołu "Gramy razem". Dzieci zabawiał wyszkowski Spiderman. 

Osoby i instytucje, które zaangażowały się w organizację a także sponsorzy festynu otrzymali podziękowania i dyplomy. Impreza nie byłaby tak udana, gdyby nie wsparcie i zaangażowanie wielu osób, co podkreślali mieszkańcy Białegobłota - dumni i zadowoleni z imprezy z takim rozmachem. Głównym sponsorem było sołectwo Białebłoto przy wsparciu gminy Brańszczyk, a inicjatorami - członkowie Koła Gospodyń Wiejskich "Kobielanki". Podczas pikniku zbierano fundusze na działalność KGW, Młodzieżowy Klub Strażacki i remont  starego OSP. 

REKLAMA


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Opieka i wychowanie
Edukacyjna Bawialnia Montessori

ul. Sowińskiego 58 - Galeria RONDO, II piętro 07-200 Wyszków

[email protected]

537-798-318, 608-012-077

www.roisa.pl

Dziecko
Ubezpieczenia
Multiagencja Ubezpieczeniowa - JANINA NOGA

ul. Pułtuska 133/10 07-200 Wyszków

[email protected]

608 554 520, 29 743 34 01

www.ubezpieczeniawyszkow.pl

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA