REKLAMA

REKLAMA

Policjant po służbie uratował życie mężczyźnie

Autor: Admin Admin

Na Sygnale | Piątek, 24 maj 2024 23:16

Policjantem jest się zawsze, a potrzeba niesienia pomocy może pojawić się w każdym momencie. Udowodnił to funkcjonariusz wyszkowskiej "drogówki", który w czasie wolnym od służby uratował ludzkie życie. Dzięki szybkim i profesjonalnym działaniom st. sierż. Pawła Soszki mężczyźnie przywrócono czynności życiowe.

Na Sygnale

REKLAMA

Wieczorem w środę 22 maja wieczorem st. sierż. Paweł Soszka po służbie jechał przez Kosów Lacki w powiecie sokołowskim. Zza kierownicy zauważył leżącego na chodniku mężczyznę. Bez wahania zdecydował się mu pomóc. Kiedy okazało się, że mężczyzna jest nieprzytomny i nie oddycha, policjant wezwał pogotowie ratunkowe i poprosił przypadkowego przechodnia o pomoc w ratowaniu życia człowieka. Reanimacja 37-latka trwała do czasu przyjazdu załogi pogotowia ratunkowego. Mężczyźnie przywrocono czynności życiowe i trafił pod opiekę lekarzy. Został przewieziony do pobliskiego szpitala. 

St.sierż. Paweł Soszka wstąpił w szeregi Policji w marcu 2018 roku. Od początku służby związany jest z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie. Swoją postawą udowodnił, że policjanci pomagają i chronią szczególnie tę najważniejszą wartość, jaką jest życie drugiego człowieka. 

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA


Komentarze (1).

REKLAMA

postronny

Policjantem się jest przez całą dobę, tak jak lekarzem

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Dziecko
Zajęcia dla dorosłych
Akademia Umiejętności PAN HILARY

ul. Daszyńskiego 27 07-200 Wyszków

[email protected]; [email protected]

531 931 200

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA