REKLAMA

REKLAMA

Sportowo i rekreacyjnie nad Bugiem w Brańszczyku

Autor: Elwira Czechowska

Powiat | Poniedziałek, 31 lip 2023 21:00

Piknik sportowo-rekreacyjny już 15 sierpnia na przystani w Brańszczyku. - To będzie dzień, który na długo pozostanie w Waszej pamięci - zapowiadają organizatorzy i zachęcają: - Świętujmy razem z okazji Święta Wojska Polskiego, jak co roku - na sportowo-rekreacyjnym pikniku pełnym przygód.

Powiat

REKLAMA

Przystań w Brańszczyku w stanie się miejscem wspólnego świętowania, integracji i wspaniałej zabawy dla wszystkich, bez względu na wiek i doświadczenie. Czy marzysz o aktywnym i radosnym spędzeniu czasu z najbliższymi wśród malowniczej przyrody? Już teraz zaznaczcie sobie w kalendarzu tę datę, bo piknik sportowo-rekreacyjny będzie niesamowitym wydarzeniem, którego nie możesz przegapić. W programie znajdą się:

- Msza św., złożenie kwiatów (godz. 12.00)  

- Zawody kajakowe (od godz. 13.30) - to emocjonujące wydarzenie, gdzie chętni będą rywalizować na malowniczych wodach. W tej pasjonującej rywalizacji, uczestnicy będą się ścigać, dążąc do osiągnięcia najwyższych prędkości i precyzyjnych manewrów, by zdobyć pierwsze miejsce na mecie. Zapisy możliwe przez stronę www.ultimasport.pl oraz w dniu zawodów na miejscu.

- Zawody łódką pychówką (od godz. 13.30) - tradycja korzystania z pychówek na rzece Bug jest głęboko zakorzeniona w kulturze lokalnej. Od pokoleń były wykorzystywane przez mieszkańców okolic jako środek transportu i narzędzie do wędkowania czy rekreacji na rzekach.

- Zawody pływania na desce SUP (od godz. 16.00)

Imprezie towarzyszyć będą także:

- Warsztaty pływaniaa na SUP - to fascynująca okazja dla uczestników do nauczenia się tej popularnej formy rekreacji wodnej. Podczas warsztatów instruktorzy zapewniają wsparcie i profesjonalną naukę, ucząc technik wiosłowania, utrzymywania równowagi oraz bezpiecznego korzystania z SUPa. To dobra okazja dla każdego, zarówno dla początkujących, którzy chcą poznać podstawy tego sportu, jak i dla zaawansowanych, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności na wodzie i czerpać radość z kontaktu z naturą.

- Dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci 

- Wata cukrowa. 

Zapisy będą możliwe w dniu zawodów.

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Zajęcia dla dorosłych
Akademia Umiejętności PAN HILARY

ul. Daszyńskiego 27 07-200 Wyszków

[email protected]; [email protected]

531 931 200

Na Głoda
Manhattan Wyszków

Pułtuska 54a 07-200 Wyszków

[email protected]

29 679 03 23, 511 671 671

www.manhattan.net.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA