REKLAMA

REKLAMA

Brawo!

Autor: Admin Admin

Na Sygnale | Piątek, 09 sie 2013 13:10

Wielkie brawa i słowa uznania należą się asp. szt. Leszkowi Szczechurze, policjantowi wyszkowskiej Komendy Powiatowej Policji, który uratował tonącego 15-latka.

Na Sygnale

Zdarzenie miało miejsce we wtorek popołudniu na rzece Bug, w miejscowości Udrzyn, która należy do gminy Brańszczyk. Asp.szt. Szczechura tego dnia po służbie wypoczywał w Udrzynie nad rzeką Bug. W tym samym miejscu przebywali inni wczasowicze, a wśród nich grupa młodych ludzi. W pewnym momencie trzech chłopców weszło do wody. Jakiś czas później policjant usłyszał głośne krzyki i wołanie o pomoc. W oddali zauważył osobę, która ginęła i pojawiała się w wodzie, jednocześnie oddalając się z nurtem rzeki. 

Z relacji świadków wynika, że policjant bez wahania ruszył na pomoc tonącej osobie i bezpiecznie wyciągnął chłopca na brzeg. Miejsce, którym omal nie doszło do tragedii nie jest kąpieliskiem strzeżonym, a mieszkańcy wiedzą o zdradzieckiej naturze rzeki. Człowiek, który uratował życie 15-latka, asp.szt. Sztachura w policji służy 20 lat. 

Gratulujemy reakcji, odwagi i bohaterstwa. 

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Moda i uroda
Magia Kamieni - sklep z minerałami

ul. Krakowska 51A 32-566 Alwernia

[email protected]

122580715

Projektowanie/ urządzanie
PARKANEX Sp. z o.o.

Targowisko 501 32-015 Kłaj

[email protected]

+48 12-284-06-40

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA