REKLAMA

REKLAMA

Nowy trener Bugu Wyszków

Autor: Marcin Pieniążek

Sport | Środa, 24 cze 2020 21:11

Krzysztof Ogrodziński zastąpił Arkadiusza Mielczarczyka na stanowisku trenera Bugu Wyszków. Ogrodziński w przeszłości prowadził już drużynę wyszkowskich seniorów.

Sport

Od 24 czerwca nowym pierwszym trenerem seniorów Bugu Wyszków jest 43-letni Krzysztof Ogrodziński. Zastąpił on trenera Arkadiusza Mielczarczyka, który pozostaje w naszym sztabie szkoleniowym - poinformował zarząd Bugu Wyszków.

Trenerowi Mielczarczykowi serdecznie dziękuje za pracę i trud włożony w pracę z pierwszą drużyną.

- Trener wykonał w 100 proc. założony przed sezonem cel. Z trenerem Ogrodzińskim spróbujemy zrealizować nowe plany i założenia - czytamy w oficjalnym komunikacie zarządu.  

Krzysztof Ogrodziński był trenerm pierwszej drużyny Bugu od lutego 2012 do września 2014 roku. Nowy - stary trener Bugu prowadził również m.in. ŁKS Łomża, gdy ta drużyna występowała w III lidze. A ostatnio zajmował się rocznikiem 2005 w Bugu Wyszków. W klubie pozostaje dotychczasowy trener Arkadiusz Mielczarczyk, który będzie pełnił rolę asystenta Ogrodzińskiego. Zmiana na stanowisku szkoleniowca może zapowiadać, że wyszkowski klub będzie chciał wrócić do IV ligi. W tym sezonie do awansu piłkarzom Bugu zabrakło niewiele. Rywalizację w lidze okręgowej zakończyli na trzecim miejscu.

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (1).

REKLAMA

odświeżony kotlet

Ale po już było...Zobaczymy jak długo potrwa, Straszna decyzja, wypisuje dziecko.

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Moda i uroda
FLASH MODA - butik w Galerii Wyszków (poziom 2)

ul. Sowińskiego 62 07-200 Wyszków

519 434 519

galeriawyszkow.pl/flash

Usługi specjalistyczne
Pracownia Geodezyjna GRAF

3 Maja 5a/2 07-200 Wyszków

[email protected]

501 593 357

www.pggraf.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA