REKLAMA

REKLAMA

Wyszkowska "Lewica" i "Bezpartyjni i Samorządowcy" też mają swoich kandydatów do Sejmu

Autor: Elwira Czechowska

Powiat | Wtorek, 24 wrz 2019 00:25

13 października przy urnach wybierzemy naszego przedstawiciela do Sejmu i Senatu. Z powiatu wyszkowskiego o mandat posła ubiega się jedenaścioro kandydatów. Na zdjęciu nie wymieniani wcześniej Adam Bodzan i Radosław Komor.

Powiat

REKLAMA

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października. Zamiar kandydowania zadeklarowało jedenaścioro mieszkańców powiatu wyszkowskiego. Wśród nich są przedstawiciele większości zarejestrowanych komitetów wyborczych (za wyjątkiem  KW Akja Zawiedzionych Emerytów Rencistów).  

Kandydatem lewicy na liście Sojuszu Lewicy Demokratycznej jest inżynier gospodarki przestrzennej Radosław Komor z Przyjm.

KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy także ma na liście przedstawiciela powiatu wyszkowskiego. Jest nim sołtys Kamieńczyka, technik bezpieczeństwa i higieny pracy Adam Bodzan

Komitet Konfederacja Wolność i Niepodległość na swojej liście wyborczej ma aż czworo kandydatów z naszego terenu. Poza wymienianym już wcześniej Romanem Składanowskim (inżynier mechanik z Wyszkowa), pojawiły się kolejne osoby: Ada Kasjaniuk (fizjoterapeutka z Wyszkowa), Bartłomiej Bryk (specjalista ds. sprzedaży z Wyszkowa) i Beata Jończyk (księgowa z Wyszkowa).

Kandydatem znanym z działaności parlamentarnej jest przedsiębiorca Bartłomiej Bodio na liście PSL. Był on już posłem VII kadencji. Drugim kandydatem Ludowców jest wójt gminy Długosiodło, z zawodu weterynarz, Stanisław Jastrzębski.

PiS wystawia dwoje kandydatów z powiatu wyszkowskiego. Są to debiutanci: dyrektor SP nr 4, nauczyciel z Ochudna Ewa Runo i starosta powiatu wyszkowskiego, samorządowiec i przedsiębiorca z Turzyna Jerzy Żukowski.

Przedstawicielem Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu jest nauczyciel z Wyszkowa, szef ZNP, Maciej Wójcik.

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Opieka i wychowanie
Edukacyjna Bawialnia Montessori

ul. Sowińskiego 58 - Galeria RONDO, II piętro 07-200 Wyszków

[email protected]

537-798-318, 608-012-077

www.roisa.pl

Dziecko
Na Głoda
Manhattan Wyszków

Pułtuska 54a 07-200 Wyszków

[email protected]

29 679 03 23, 511 671 671

www.manhattan.net.pl

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA