REKLAMA

REKLAMA

Zderzenie z łosiem na S8. Kierowca ciężko ranny

Autor: Elwira Czechowska

Na Sygnale | Wtorek, 04 cze 2024 13:45

Na trasie S8 w Niegowie kierujący osobowym audi zderzył się z łosiem. Siła uderzenia była tak duża, że 41-latek w ciężkim stanie został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala, a zwierzę padło na miejscu.

Na Sygnale

Do zdarzenia doszło 3 czerwca około godziny 23.00. Kierujący audi 41-latek najechał na znajdującego się na jezdni łosia, a następnie uderzył w bariery energochłonne. Siła uderzenia była tak duża, że zwierzę padło na miejscu, a zakleszczony w pojeździe 41-latek wymagał natychmiastowej pomocy służb ratunkowych. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.  

Na drogach powiatu wyszkowskiego często można zauważyć ustawiony drogowy znak ostrzegawczy „Uwaga dzikie zwierzęta” (A-18b), który ostrzega kierowcę, że ryzyko wbiegnięcia dzikiej zwierzyny na drogę jest większe niż w innych miejscach, ale także nakłada na niego obowiązek jazdy z zachowaniem szczególnej ostrożności. Jako kierowcy jesteśmy zobowiązani do zwolnienia i bacznego przyglądania się sytuacji na drodze. W każdej chwili musimy być gotowi do awaryjnego hamowania. Niestety niekiedy, pomimo zachowania wszelkich warunków ostrożności, nie udaje się uniknąć zderzenia z leśnymi zwierzętami. 

Źródło: KPP Wyszków

Fot. OSP Zabrodzie/ KPP Wyszków

REKLAMA


Komentarze (7).

REKLAMA

andrzej czerwinski

W USA druga przyczyna wypadkow smiertlnych jest zderzenie sie z losiem, jeleniem itd. Pierwsza jazda po pijanemu.

Redfeace

W zabrodzkiej gminie największe złodzieje. Całą wiatę przystankową wycięli i ukradli z ronda w Mostówce. Księdzu tuje spod kościoła, lampy całe na serwisowej w Gaju kradli. A w Wyszkowie mnożą komendantów.

Dobry człowiek

Umiemy tylko wyśmiewać się z innych ludzi,ale to mogło spotkać każdego z nas . Naprawdę więcej współczucia i zrozumienia dla drugiego człowieka .Dobrze wiemy że na autostradzie jedzie się szybko i nikt z nas niespodziewa się takiego dużego zwierzęcia.e targnięcia na jezdnię.Szanse na jakąkolwiek reakcje są słabe.Współczuje temu człowiekowi .

Myśliwy do rav

Już kolego tłumacze .W mojej okolicy często wycinają słupki ,siatkę ,i inna infrastrukturę ,więc zwierzęta wyskakują na 8.W Niegowie są wilki ,a patusy ze Słopska (P Z Ł ,)szczególnie Pawełek wystrzelali wszystkie dziki ,więc wilki przestawiły się na osie.Pewnie i wilki odstrzelą bo pomylił z dzikiem .Wszystko było by w normie ,ogniwo pokarmowe było by zamknięte tylko te wilki przeszkadzają myśliwym w zdobywaniu miecha na kiełbasy.Wiec głodne wilki gonią osie a te wpadają pod samochody.

PO-krycie

Pewne koło myśliwych kilka lat temu już, dla dodatkowej rozrywki, zabrali do lasu dziewczynę i gwałcili. PO-licja nie poinformowała prasy... Rząśnickie bagno.

Rav

Panie myśliwy, kazdy myśliwy wie że przeskoczenie 2m ogrodzenia to dla łosia żaden problem

Mysliwy

Zara Zara ,na 8 w Niegowie są siatki odgradzające jezdnię od lasu.Wiec albo oś się teleportował ,albo znowu kradli słupki ogrodzeniowe.Tak ,czy inaczej wina pewnie będzie kierowcy ,bo,,nie dostosował prędkości...... ,,ble ,ble ,ble ,szkoda chłopaka

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA