REKLAMA

REKLAMA

Dwie osoby zginęły na miejscu. Młody kierowca zmarł w szpitalu

Autor: Elwira Czechowska

Na Sygnale | Wtorek, 27 gru 2022 00:04

W Głuchach na trasie S8 osobowy ford zjechał z jezdni, przerwał siatkę oddzielającą ekspresówkę od drogi serwisowej, a następnie uderzył w drzewo. Kobieta i mężczyzna zginęli na miejscu, trzecia osoba zmarła w szpitalu. O życie walczy czwarty uczestnik tego tragicznego wypadku.

Na Sygnale

REKLAMA

W świąteczny poniedziałek 26 grudnia o godz. 20.35 na trasie S8 w rejonie Głuch doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Osobowy ford, którym w kierunku Białegostoku podróżowały cztery osoby, z nieustalonych na chwile obecną przyczyn, zjechał z trasy, zerwał siatkę oddzielającą drogę szybkiego ruchu od "serwisówki", a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Poszkodowani musieli być uwalniani przez strażaków za pomocą narzędzi hydraulicznych. Dwie osoby, kobieta i 30-letni mężczyzna, poniosły śmierć na miejscu. Tożsamość kobiety nie jest jeszcze znana. Natomiast wiadomo, że 30-latek był mieszkańcem gminy Chełmiec.

Kolejne dwie osoby w stanie bardzo ciężkim zostały przewiezione do szpitali w Wyszkowie i Warszawie. Nad ranem w szpitalu zmarła trzecia ofiara wypadku - 24-letni kierowca forda. Był mieszkańcem powiatu wołomińskiego. O życie walczy czwarty pasażer - także młody mężczyzna o nieustalonej jeszcze tożsamości. 

Na miejscu wypadku pracowało sześć zastępów straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego, policja i prokurator, którzy wyjaśniają przyczyny wypadku. Droga była ablokowana przez kilka godzin. W celu ustalenia dokładnie tego, co się stało na drodze, powołany zostanie biegły z zakresu badania przyczyn wypadków komunikacyjnych. 

Fot. KP PSP Wyszków

REKLAMA


Komentarze (7).

Flora

Aha Leśniku, drzewo winne. Podaj swój numer to zarobisz.

Krwawy żniwiarz

Taka karma pijaków i tych co ich tolerują. Pajac za kółkiem, powycinać, czy uśpić?

Leśnik

Przez te kilka drzew w niebezpiecznym miejscu ciągle giną ludzie. Czy nie da się ich zastąpić krzewami albo całkiem je usunąć. Sami możemy kiedyś na nich skończyć i niekoniecznie z naszej winy. Kto powinien się tym zająć?

Dyniek

2,1 promila. Czyli selekcja naturalna. I lepiej, że w drzewo a nie w drugi samochód.

Wwy

Znaczy się przebił barierki,przeleciał nad kanałem i zaparkował w drzewie na serwisowce.To ,po co tu biegły .?No chyba ,że to biegły od Najsztuba i obwini drzewo.!!!

Tatar świąteczny

kierowca 2,1 promila.

Ciekawe

A trzeźwe byli??? Bo o tym ani słowa w artykule.

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Moda i uroda
LÚA Butik odzieżowy dla kobiet

ul. 11 Listopada 29 07-200 Wyszków

[email protected]

530-954-500

Na Zdrowie
"idealDENT" STOMATOLOGIA

ul. 1 Maja 5 07-202 Wyszków

[email protected]

728-829-777

www.idealdent.pl

Usługi specjalistyczne
Pracownia Geodezyjna GRAF

3 Maja 5a/2 07-200 Wyszków

[email protected]

501 593 357

www.pggraf.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA