REKLAMA

REKLAMA

Podróż w głąb przyrody

Autor: Admin Admin

Rozrywka | Środa, 25 mar 2015 08:32

20 marca w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” odbył się wernisaż pod nazwą „W Głębi”. Autorkami tajemniczych prac są Karolina Jastrzębska i Klaudia KA.

Karolina Jastrzębska pochodzi z Białegostoku. Ukończyła Uniwersytet Gdański i Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku. Jej prace były wystawianie m.in. w Warszawie, Krakowie, Ciechanowie. Od 2008 r. współtworzyła grupę Painthouse, z którą w 2010 r. założyła Stowarzyszenie Hokuspokus.

Klaudia KA jest malarką urodzoną w Warszawie, laureatką Stypendium EAS i Stypendium MEN. Kolejny sukces to dyplom z wyróżnieniem na Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie w 2008 r. Poza malarstwem zajmuje się również grafiką i animacją, a wraz ze Stowarzyszeniem Hokuspokus organizacją wydarzeń kulturalnych.

Autorki prac stworzyły wystawę interesujących obrazów łącząc swoje indywidualne wizje przyrody. Jak twierdzi Karolina Jastrzębska - reprezentująca artystyczny duet w Wyszkowie -  „Przyroda jest to z jednej strony coś oczywistego, ale godnego odkrywania i poznawania. Jest tajemnicza”.

Projekt „W głębi” równocześnie został wystawiony w Lublinie. Zostanie zaprezentowany również w Warszawie i w Niemczech.

W tajemniczy, spokojny nastrój wernisażu wprowadził Mateusza Nasiadka – wychowanek Klubu Piosenki, laureat wielu festiwali lokalnych i ogólnokrajowych, Supertalent Wyszkowa. Wykonał on dwa znane utwory - „Nie jesteś sama” Seweryna Krajewskiego oraz „C`est la vie” Andrzeja Zauchy.

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA