REKLAMA

REKLAMA

Park Linowy w Deskurowie "LEŚNA FRAJDA"

Park Linowy w Deskurowie "LEŚNA FRAJDA"

Deskurów, 604-643-753, 660-747-815 park.linowy@lesnafrajda.pl http://www.lesnafrajda.pl/
Parki linowe Udostępnij:  

Park Linowy Leśna Frajda 

To cudowne miejsce na wycieczkę!

 

Zapraszamy gości indywidualnych, grupy szkolne, zielone szkoły oraz grupy zorganizowane do skorzystania ze specjalnie przygotowanych atrakcji.

Park Linowy jest  miejscem, gdzie dzieci nie tylko świetnie bawią, ale również wiele się uczą. Bliski kontakt z naturą i świeże powietrze to idealna odskocznia od zgiełku miast i bezcenna korzyść dla zdrowia.

Po przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa, pod czujnym okiem instruktora, uczestnicy rusząją na trasy zawieszone między drzewami na różnych wysokościach. Ciekawe przeszkody i zjazdy oraz odrobina wysiłku fizycznego i adrenaliny przyniosą wiele frajdy. Przy okazji nauczą odpowiedzialności, wpoją samodyscyplinę oraz wymuszą koncentrację na konkretnym zadaniu.

W skład atrakcji Parku LEŚNA FRAJDA wchodzą:

 

1. Trasa dla dzieci od lat 3 do 10 - jest to system siatkowy, przeznaczony specjalnie dla małych dzieci, z ośmioma stacjami zabezpieczonymi specjalnymi siatkami. Znajdują się tam następujące przeszkody: dziury, fala, sieć U, sieć pająka, łapki z grzybkami, tunel, schody i zjeżdżalnia.

 

2. Trasa dla dzieci od lat 8 (130 cm wzrostu) i dorosłych – jest to system linowy przepięciowy, którego przejście wymaga użycia specjalnej uprzęży (16 przeszkód rozpoczynając od ścianki wspinaczkowej)

 

3. Zjazd linowy z orczykiem dla dzieci, tzw. tyrolka, która zapewnia fantastyczne emocje dla najmłodszych.

 

4. Paintball (speedball) - starsi Klienci oprócz zabawy na linach, mogą skorzystać z paintballa. To świetna gra zespołowa lub indywidualna na ograniczonej przestrzeni. Są różne warianty tej zabawy; można zdobyć flagę przeciwnika, osiągnąć wyznaczony cel lub wyeliminować pozostałych przeciwników przy pomocy markera z różnokolorowymi nabojami. 

 

5. Poza atrakcjami linowymi i paintballem na terenie parku zapewniamy również wiatę do organizowania grilla i imprez okolicznościowych. Można również skorzystać z boiska do siatkówki, piłki nożnej, trampoliny i innych zabawek.ierowana jest zarówo do dzieci i młodzieży z przedszkoli,  szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych (z atrakcji parku mogą korzystać dzieci już od 3 lat).


Oferta dla przedszkoli i szkół

 

W zależności od zainteresowań dzieci i uczniów oferujemy różne warianty zajęć edukacyjnych prowadzonych podczas wycieczek do naszego Parku.

Oprócz atrakcji związanych z przejściem przez przeszkody parku linowego, dzieci  i uczniowie mogą skorzystać z zajęć związanych z ich zainteresowaniami. Każdy wariant dostosowany jest do wieku uczestników.


Wariant 1 - Leśny sportowiec - odwiedzający uczestniczą w różnego rodzaju grach i zabawach integracyjno-sportowych. Wprowadzając delikatne elementy rywalizacji uczniowie  bardzo chętnie współpracują w swoich drużynach aby osiągnąć wspólny cel.

Wariant 2 - Leśny Artysta - zajęcia plastyczne, w których wykorzystywane są owoce lasu do tworzenia przepięknych dzieł artystycznych z samych naturalnych składników, które można znaleźć w lesie.

Wariant 3 - Leśny Detektyw - są to zajęcia, podczas których dzieci poprzez zabawę w detektywów odkrywają tajniki lasu, dowiadują się nowych informacji na temat jego budowy i roślinności, wszystko w ekscytującej atmosferze tajemnicy, którą należy rozwikłać.
Wszystkie warianty można łaczyć ze sobą wg własnych potrzeb i zainteresowań grupy.

Już od 9 roku życia oprócz ww atrakcji uczniowie mogą wziąć udział w zabawie w paintball.

 

 

Park czynny codziennie:

- Od 20 marca do 24 czerwca - w godz. 11:00 do 18:00

- Od 25 czerwca do 31 sierpnia - 11:00 do 19.00

- Od 1 września do 20 października - 11:00 do 18:00

 

Pozostałe miesiące:

Otwieramy park na życzenie grup zorganizowanych po uprzednim uzgodnieniu terminu.

UWAGA! W PRZYPADKU BRZYDKIEJ POGODY (DESZCZE, BURZE) PARK MOŻE BYĆ NIECZYNNY.

 

PROSIMY SPRAWDZIĆ TELEFONICZNIE CZY PARK JEST CZYNNY PRZY  ZŁEJ POGODZIE.


Możliwość zarezerwowania całego parku linowego lub jednej z jego tras na potrzeby spotkań integracyjnych lub innych imprez okolicznościowych oraz zamkniętych grup, obozów itp.

 

CENNIK OGÓLNY

BILET JEDNORAZOWY

TRASA MAŁA + ZJAZD ORCZYKOWY

10 zł/ h      20zł/ cały dzień

TRASA DUŻA

25 zł/ przejście

BILET GRUPOWY (min. 15 osób - 3h)

TRASA MAŁA+ZJAZD

10 zł/os

Opcja dodatkowa– opłata od grupy za animacje tematyczne  i ognisko (do uzgodnienia)

 

TRASA DUŻA

20 zł/os

   

PAINTBALL
JUNIOR

MAX. 10 osób grających

W tym: marker, strój, maska, 60 kul

NORMALNY

25 zł

Każde następne 60 kul - 15 zł

GRUPOWY
(min. 6 osób)

20 zł

Każde nastepne 60 kul - 15 zł

Pakiet PARK LINOWY+PAINTBALL

35 zł

2h parku
+60 kul

Każde nastepne 60 kul - 15 zł

DODATKOWO OFERUJEMY:
Bilet rodzinny: 2 dorosłych + 2 dzieci i więcej - 20% taniej
KARTA KLIENTA: Kartę otrzymuje się bezpłatnie. Piąte wejście na park (trasa mała lub duża) - 50% taniej, dziesiąte wejście GRATIS

 

NOWOŚĆ NA WAKACJE!!!

 

"Leśna Frajda" oferuje półkolonie dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat

 

Park oferuje atrakcyjny wypoczynek dla dzieci przez 7 godzin dziennie (od 10.00 do 17.00). Każdy dzień to nowe, ciekawe doświadczenia. Organizatorzy proponują naukę przez zabawę, zamiast komputera i telewizji. Każdego dnia zapewniają opiekę animatorów i zajęcia tematyczne, np. eksperymenty chemiczne, występy artystyczne, gry sportowe, nauka angielskiego przez zabawę. Dodatkowo dzieci korzystają z atrakcji parku linowego: trasa mała, zjazd orczykowy, trasa duża i paintball. Codziennie II śniadanie i obiad dla uczestników.

 

 

Poniedziałek: DZIEŃ ZDOLNEGO MATEMATYKA

Wtorek: DZIEŃ UZDOLNIONEGO ARTYSTY

Środa: DZIEŃ SZALONEGO CHEMIKA

Czwartek: DZIEŃ WSZECHSTRONNEGO JĘZYKOWCA

Piątek: DZIEŃ SPRYTNEGO SPORTOWCA

 

 

Dzieci można zapisywać na cały tydzień lub na poszczególne dni. Minimalna liczba uczestników to 15 osób. Opłata za 1 dzień – 50 zł.

 

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 11:00 18:00
Wtorek 11:00 18:00
Środa 11:00 18:00
Czwartek 11:00 18:00
Piątek 11:00 18:00
Sobota 11:00 18:00
Niedziela 11:00 18:00
REKLAMA


KATEGORIE


GAZETKI

REKLAMA

OKAZJE

Pracuj.pl