REKLAMA

REKLAMA

Park Linowy w Deskurowie "LEŚNA FRAJDA"

Park Linowy w Deskurowie "LEŚNA FRAJDA"

Deskurów, 604-643-753, 660-747-815 park.linowy@lesnafrajda.pl http://www.lesnafrajda.pl/
Parki linowe Udostępnij:  

Park Linowy Leśna Frajda 

To cudowne miejsce na wycieczkę i na wypoczynek!

 

Zapraszamy gości indywidualnych, grupy szkolne, zielone szkoły oraz grupy zorganizowane do skorzystania ze specjalnie przygotowanych atrakcji.

Park Linowy jest miejscem, gdzie dzieci nie tylko świetnie bawią, ale również wiele się uczą. Bliski kontakt z naturą i świeże powietrze to idealna odskocznia od zgiełku miast i bezcenna korzyść dla zdrowia. Po przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa, pod czujnym okiem instruktora, uczestnicy rusząją na trasy zawieszone między drzewami na różnych wysokościach. Ciekawe przeszkody i zjazdy oraz odrobina wysiłku fizycznego i adrenaliny przyniosą wiele frajdy. Przy okazji nauczą odpowiedzialności, wpoją samodyscyplinę oraz wymuszą koncentrację na konkretnym zadaniu.

 

Park czynny codziennie:

- Od 20 marca do 24 czerwca - w godz. 11:00 do 18:00

- Od 25 czerwca do 31 sierpnia - 11:00 do 19.00

- Od 1 września do 20 października - 11:00 do 18:00

W pozostałe miesiące: otwieramy park na życzenie grup zorganizowanych po uprzednim uzgodnieniu terminu. Oferujemy możliwość zarezerwowania całego parku linowego lub jednej z jego tras na potrzeby spotkań integracyjnych lub innych imprez okolicznościowych oraz zamkniętych grup, obozów itp. 

UWAGA! W PRZYPADKU BRZYDKIEJ POGODY (DESZCZE, BURZE) PARK MOŻE BYĆ NIECZYNNY. 

PROSIMY SPRAWDZIĆ TELEFONICZNIE

 

W skład atrakcji Parku LEŚNA FRAJDA wchodzą:

1. Trasa dla dzieci od lat 3 do 10 - jest to system siatkowy, przeznaczony specjalnie dla małych dzieci, z ośmioma stacjami zabezpieczonymi specjalnymi siatkami. Znajdują się tam następujące przeszkody: dziury, fala, sieć U, sieć pająka, łapki z grzybkami, tunel, schody i zjeżdżalnia.

2. Trasa dla dzieci od lat 8 (130 cm wzrostu) i dorosłych – jest to system linowy przepięciowy, którego przejście wymaga użycia specjalnej uprzęży (16 przeszkód rozpoczynając od ścianki wspinaczkowej)

3. Zjazd linowy z orczykiem dla dzieci, tzw. tyrolka, która zapewnia fantastyczne emocje dla najmłodszych.

4. Paintball (speedball) - starsi Klienci (dzieci od 9. roku życia) oprócz zabawy na linach, mogą skorzystać z paintballa. To świetna gra zespołowa lub indywidualna na ograniczonej przestrzeni. Są różne warianty tej zabawy; można zdobyć flagę przeciwnika, osiągnąć wyznaczony cel lub wyeliminować pozostałych przeciwników przy pomocy markera z różnokolorowymi nabojami.

5. Poza atrakcjami linowymi i paintballem na terenie parku zapewniamy również wiatę do organizowania grilla i imprez okolicznościowych. Można również skorzystać z boiska do siatkówki, piłki nożnej, trampoliny i innych zabawek. Kierowana jest zarówo do dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych (z atrakcji parku mogą korzystać dzieci już od 3 lat).


Oferta dla przedszkoli i szkół

Dla grup przedszkolnych i szkolnych przygotowaliśmy zajęcia edukacyjne, rozwijające wyobraźnię i spostrzegawczość uczniów oraz ich umiejętności pracy w zespole.

Jednym z najważniejszych zadań edukacji jest zapoznanie uczniów z przyrodą, jako źródłem wrażeń i doświadczeń prowokujących do rozwiązywania problemów, szukania odpowiedzi, zadawania pytań. Obserwacja oraz kontakt z otaczającym środowiskiem rozwijają wrażliwość i postawę twórczą. Bezpośredniej wiedzy dostarcza uczniom codzienność np. wycieczki do lasu. Harmonijny rozwój zapewnimy dzieciom poprzez kształtowanie szacunku do przyrody, wszechstronne jej poznanie oraz zrozumienie związku człowieka ze środowiskiem.

Przykładowe tematy zajęć:

- Drzewo - mój przyjaciel

- Czy jesteś leśnym skrzatem?’

 

Wspólne wycieczki klasowe są doskonałą formą integracji całego zespołu. W naszej ofercie można znaleźć również zajęcia integracyjne dla grup oraz takie, które rozwijają umiejętności planowania i organizacji, bardzo przydatne w życiu ucznia.

Przykładowe tematy zajęć:

- Jak stworzyć zespół?

- Jak zabawy integrują klasę?

- Co robić, aby spełniać marzenia?

- Jak rozciągnąć czas?

 

Oferta wakacyjna

Zapraszamy dzieci od 6 do 13 lat na Wakacyjną przygodę w Leśnej Frajdzie!!!

Oferujemy atrakcyjne zabawy dla dzieci przez 7 godzin dziennie (od 10.00 do 17.00). Każdy dzień to nowe, ciekawe doświadczenia. Proponujemy naukę przez zabawę, zamiast komputera i telewizji. Każdego dnia zapewniamy opiekę animatorów i zajęcia tematyczne, np. eksperymenty chemiczne, występy artystyczne, gry sportowe, nauka angielskiego przez zabawę. Dodatkowo dzieci korzystają z atrakcji parku linowego: trasa mała, zjazd orczykowy, trasa duża i paintball. Codziennie II śniadanie i obiad dla uczestników. 

Dzieci można zapisywać na cały tydzień lub poszczególne dni. Opłata za 1 dzień – 50 zł.

 

Planowane turnusy:

2.07- 6.07.2018 i 16.07- 20.07.2018

6.08- 10.08.2018 i 20.08-24.08.2018

Zapisy pod nr tel. 660 747 815

 

CENNIK OGÓLNY

BILET JEDNORAZOWY

TRASA MAŁA + ZJAZD ORCZYKOWY

10 zł/ h      20zł/ cały dzień

TRASA DUŻA

25 zł/ przejście

BILET GRUPOWY (min. 15 osób - 3h)

TRASA MAŁA+ZJAZD

15 zł/ os

Opcja dodatkowa – opłata od grupy za animacje tematyczne  i ognisko (do uzgodnienia)

 

TRASA DUŻA

20 zł/ os

   

PAINTBALL
JUNIOR

MAX. 10 osób grających

W tym: marker, strój, maska, 60 kul

NORMALNY

25 zł

Każde następne 60 kul - 15 zł

GRUPOWY
(min. 6 osób)

20 zł

Każde nastepne 60 kul - 15 zł

Pakiet PARK LINOWY+PAINTBALL

35 zł

2h parku
+ 60 kul

Każde nastepne 60 kul - 15 zł

 

DODATKOWO OFERUJEMY:
Bilet rodzinny: 2 dorosłych + 2 dzieci i więcej - 20% taniej
KARTA KLIENTA: Kartę otrzymuje się bezpłatnie. Piąte wejście na park (trasa mała lub duża) - 50% taniej, dziesiąte wejście GRATIS

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 11:00 18:00
Wtorek 11:00 18:00
Środa 11:00 18:00
Czwartek 11:00 18:00
Piątek 11:00 18:00
Sobota 11:00 18:00
Niedziela 11:00 18:00
REKLAMA


KATEGORIE


GAZETKI

REKLAMA

OKAZJE

Pracuj.pl