REKLAMA

Do Sejmu z PiS jednak dwie kobiety

Wybory

Renata Rębała i Joanna Bala będą kandydatkami Prawa i Sprawiedliwości z powiatu wyszkowskiego do Sejmu w okręgu siedleckim nr 18.

REKLAMA

1 września Krzysztof Tchórzewski jako szef sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości w okręgu siedleckim nr 18 przedstawił kandydatów PiS na posłów i senatorów w październikowych wyborach. Do senatu powiaty okręgu nr 46: wyszkowski, ostrołęcki, makowski, ostrowski, pułtuski reprezentować będzie dotychczasowy senator Robert Mamątow. Natomiast do Sejmu listę otworzy obecna senator Maria Koc z powiatu węgrowskiego. Na liście znalzły się dwie mieszkanki powiatu wyszkowskiego: radna wojewódzka Joanna Bala z gminy Zabrodzie (pozycja nr 9) oraz radna powiatowa Renata Rębała z gminy Rząśnik (pozycja nr 23). 

- Są to osoby mające już znaczną popularność. Dotychczasowi posłowie i senatorowie, radni sejmiku województwa mazowieckiego, starostowie, wójtowie oraz radni gminni i powiatowi. Jak widać z ich życiorysów, już obecnie są popularni w swoich środowiskach. Takim zespołem wygramy za sześć tygodni wybory parlamentarne - mówił Krzysztof Tchórzewski.

Tym samym nie potwierdziły się wcześniejsze zapowiedzi posła Henryka Kowalczyka, że kandydatami PiS do Sejmu będą Jerzy Żukowski i Renata Rębała. Sam Kowalczyk wystartuje w wyborach z pozycji nr 3, za Marią Koc i Krzysztofem Tchórzewskim.

Czytaj także: Jest wyszkowski kandydat KO do Sejmu

Czytaj także: Kandydaci "Trzeciej Drogi"

Czytaj także: Teraz mierzy w Senat

Czytaj także: Adam Kasjaniuk na senatora

Fot. FB Krzysztof Tchórzewski 

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


wyboryPiSJoanna Balarenata Rębała:sejm

Komentarze

a to niespodzianka
uuuuu, to jednak porażka sługi narodu ukraińskiego Kowalczyka, dla którego ukraińskie zobowiązania były ważniejsze od problemów polskiego rolnika. Dlaczego upierał się na Żukowskiego wiedząc, że ten w obecnej sytuacji nie ma szans na dobry wynik? Pułtusk i Ostrołęka zawsze robyły wszystko, żeby Wyszków nie miał parlamentarzysty i na zawsze był w czarnej d ...ziurze.
Piaskownica
To konsekwencja doprowadzenia do usunięcia z PiS Bartosiewicz, która z kolei doprowadziła do usunięcia Żukowskiego ze stanowiska starosty.
Ostrożny
O osobach publicznych można mówić więcej niż o innych. I dobrze. Pani Bala? Zatrudniona w Starostwie wyszkowskim była częściej na zwolnieniach lekarskich niż. w pracy. przez okres zatrudnienia - nie powiem - pracy w Starostwie urodziła czwórkę dzieci. Tylko pogratulować. Zapisała si e do PIS i co? wygrała do Sejmiku bo taki był trend. i tam będąc "maszynką do głosowania" , a dysponując akceptowalnymi przez większość męskiej społeczności cechami zewnętrznymi Uwierzyła w siebie i dlaczego nie do Sejmu? Pani Bala. Proszę pokazać swoje wykształcenie i umiejętności które mówią o poziomie Pani analitycznego myślenia, że to Pani powinna być posłem i nas reprezentować. Sejm to nie samorząd. Jak Pani nie rozumie różnic - chętnie wyjaśnię. A możne języki są Pani mocną stroną. A możne jakaś dziedzina wiedzy? Ponieważ chce mnie Pani reprezentować w Sejmie, potrzebuje to wiedzieć. Poseł to nie zabawa. możne pokaże Pani swoje wystąpienia (treść) będąc radną w Sejmiku? Reprezentantami Narodu powi
ostrożnie z ostrożnością
Wolałbyś Żukowskiego i czy jemu zadałeś podobne pytania? Niech pan ex starosta pokaże swoje wykształcenie i okoliczności w jakich je zdobył, Czy ma jakiekolwiek umiejętności, które mówią o poziomie analitycznego myślenia. Sejm to nie samorząd. Jaki język jest jego mocną stroną, a może jakaś dziedzina wiedzy? O wystąpieniach lepiej nie mówmy, bo można palcem wskazać kto mu je pisał.
Ostrożny
Zachęcam internautów do przybliżania charakterystyk osób mieszkającym na terenie naszego powiatu, chcących być posłami :):):)
Ostrożny
Uważam że Pan Żukowski był porażką samorządności w powiecie wyszkowskim, jak Pani Bala nie daj Boże zostanie posłanką w Sejmie,!!!
Samobój
Przykład analitycznego myślenia? Wyrzucił Bartosiewicz, czyli podciął gałąź, na której siedział.
Ostrożnie z ostrożnością
Ostrożny, jak kandydatem był Żukowski to nikogo nie zachęcałeś do przybliżenia jego charakterystyki :) dlatego wątpię w twoją szczerość.
forever :) :) :) ostro
Dodane przez :))) Joanna Bala to jest odkrycie samorządowe z naszego powiatu. Szybko robi karierę a to nie jest łatwe w Wyszkowie gdzie są tacy kolesie utrudniający jak Nowos i Waldi. Joanna postawiła na dobrych polityków czyli marszałek Marię Koc i Arka Czartoryskiego, dała sobie radę w dyrektorowaniu. Joasiu, chcę być w twojej drużynie.
Vizjoner
Ostrożny czy ty przypadkiem nie zacząłeś od pieluszek czy może od razu korzystaleś z sedesu. Wygląda że wyrosłeś ale pieluszka jest nadal z tobą i czasem zdarzy się jeszcze awaria tak jak w powyższych Twoich tekstach.Wspieraj Swoich, Wyszków nie hejtuj. Powodzenia Asiu.
JFK
Pani Bala jest znana z urody, z przekazywania darów strażakom. Ale intelektem nie błyszczy, to maszynka do głosowania i osiągania szczebli niekompetencji na zajmowanych stanowiskach.
Same plusy
Na zamianie Żukowskiego ogólnie zyska PiS, bo kandydatka Rembała będzie musiała zapracować na godny persony wynik. Do tej pory odgrażała się, że nie będzie robić żadnej kampanii, żeby nie wchodzić w drogę koledze radnemu. Teraz i Bala i Rembała uczciwie wezmą się do pracy, na czym podwójnie zyska Prawo i Sprawiedliwość.
Vizjoner
JFK. Tak przekazuje dary na całym Mazowszu wspomaga Koła Gpspodyń Wiejskich walczy o środki dla wielu instytucji, samorządów i organizacji. Nie chwaląc się tym w większości przypadków. Często jest między nami nie w zaciszu klimatyzowanego gabinetu. A kompetencji ma więcej niż wszyscy zazdośnicy razem wzięci którym Bozia urody nie dała. Wspieraj Swoich, Wyszków nie hejtuj. Lepiej mieć posła Wyszkowskiego swego niż Węgrowsko-Pułtskiego.
Baca
Ktoś wytłumaczy dlaczego nastąpiła zmiana kandydatów? Chyba, że elektorat wyszkowski traktuje się jak stado baranów, dostarczycieli głosów. Pełnomocnicy bez konsultacji ze stadem, kandydaci bez konsultacji, taka to demokracja i sprawiedliwość. Nic się po odejścu Sobczaka nie zmieniło. Ba, jest gorzej niż było.
Vizjoner
Do Baca. Wytłumaczy. Decyzja podjęta przez władze "lokalne" nie bardzo spodobała się władzom centralnym(pewnie dla tego właśnie żeby elektoratu Wyszkowskiego nie traktować jak stada baranów). Te po analizie kompetencji, oraz poprzednich wyników uznały że najlepszą, najwartosciowszą kandydatką będzie kandydatka która pojawiła się ostatecznie. Wspieraj Swoich, Wyszków nie hejtuj.
Prokuratura
To teraz jeszcze wytłumacz nepotyzm w KRUS i powoli dojdziemy do reszty "kompetencji" i prokuratury.
Vizjoner
Do Prokuratura Jasne. Jeżeli masz jakieś dowody na poparcie swojej tezy myślę że Prokuratura chętnie się im przyjrzy. A jeśli to tylko hejt i pomówienia życzę Ci wszystkiego najlepszego. Wyciągnij wnioski z poprzedniego mojego komentarza i będziesz wiedział ile jest prawdy w tym co piszesz. Wspieraj Swoich, Wyszków nie hejtuj.
Wyszków
Vizjoner- zaangażowany kochanek?
Vizjoner
Do Wyszków. Ja nie... Jestem tylko hejtujacym d.pkem Który rzuca na prawo i lewo pomówienia. Nic mi w życiu nie wychodzi i mszczę się z tego powodu na wszystkich wokół. Wspieraj Swoich, Wyszków nie hejtuj.
Wyszków
https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/18355-czy-doszlo-do-przekroczenia-uprawnien-prokuratura-bada-nieprawidlowo%C5%9Bci-w-mazowieckim-krus
Bartek
Nie znam pani Rębały i Bali ,ale przydałby się ktoś w Wyszkowie kto zrobiłby porządek z tą placową Kalinowską .Najpierw handlowała nielegalnie miejscami, gazeta wszystko wydała.Wprowadzono legalne imienne dobrowolne miejscówki ,afera już przycichła a ta baba znów próbuje handlować miejscami i wymusza siłą nielegalne miejscówki ,szalety są darmowe [wszystko sprawdziłem w urzędzie] dla kupców i klientów a ona i jej siostra każą płacić.
Wyborca
Na Balę nikt o zdrowych zmysłach nie zagłosuje, no może poza rodziną i znajomymi, "Wspieraj Swoich, Wyszków nie hejtuj"- hahaha dobry slogan, ta pani właśnie pokazała jak wspiera "swoich" podczas pracy w KRUSie :)). Ludzie pamiętają jakich świństw narobiła i w dniu wyborów odwdzięczą się środkowym palcerm.
Italian Stallion
Balowa taka wielka eminencja pisu, a dopiero 9 pozycja- buahahaha
Oki
Ej dziewczyny. Zostawcie ten jad pod prysznicem :) , na Polsacie jest Kevin sam w domu. Przełączcie na Polsat będzie milej
Viza
Do Vizjonera-Jawora Dowody są i to jeszcze jakie, zostaną opublikowane w odpowiednim czasie. Ciekawe jak będzie się tłumaczył towarzysz z Wąsem(który staruje z Ciechanowa).
Obserwator z Nowogrockiej
Jak Asia mogła nie być na liście, jak od lipca biegała na Nowogrodzką i składała pisma, protesty i odwołania od decyzji Henia. Co mógł zrobić Sobol....., kiedy pokazła mu fiki-miki z parlamentarzystami i groziła ich ujawnieniem....
Zwolennik
Zwolennik PiS Jak to dobrze,że wystawili dwie kandydatury, bo jak by była tylko Bala to musiałbym zagłosować na PSL. Za Balą ciągnie się smród jak za złotą algą w Odrze. Pani Renato ma Pani mój głos.
Vizjoner
Do Wyszków. Nie widzę nic ciekawego ani nowego w artykule który wkleileś. Zarzuty o których w nim mowa zostały stworzone przez Bajkopiewców takich jak T.y. Bardzo dobrze że prokuratura podjęła ich sprawdzenie nie chciał bym kandydata z zarzutami, zostały sprawdzone i w odpowiedzi na nagłówek "Czy doszło do przekroczenia uprawnień?" można odpowiedzieć NIE DOSZŁO a prokuratura umorzyła śledztwo.Gdyby były jakiekolwiek zarzuty wobec kandydatki to czy WŁADZE CENTRALNE zdecydowałyby się na podmianę kandydata. Bardzo boli lokalnie i nie tylko, niektórych to że poraz pierwszy od lat mamy realne szanse na Posła z naszej ziemi. Wspieraj Swoich, Wyszków nie hejtuj.
Wyszków nie wierzy łzom
Jakiekolwiek zarzuty? A jednak władze KRUS postanowiły zgłosić wątpliwości prokuraturze, po czym "niewinna" pani Joanna została zwolniona. Resztę zamieciono pod dywan. Nie zaklinaj więc rzeczywistości. Kaliber ciężki. Ps. Wyszków to nie Garwolin, tu ścieki się kanalizuje.
Ola
No nie wierzę. Kobieta,która miała tak wiele zarzutów prokuratorskich kandydatką PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI z naszego powiatu! Prezesowi to chyba niezłe tabletki dają, jeśli zatwierdza takich kandydatów.
Vizjoner
Do Viza. Jeżeli w twoim posiadaniu są dowody to należałoby je przekazać do właściwych organów a nie pisać na tym na forum. Ja w odpowiedzi mogę Ci powiedzieć że w swojej piwnicy mam złotą kaczkę na łańcuchu i codziennie znosi dwa złote jajka. Wspieraj Swoich, Wyszków nie hejtuj.
Vizjoner
Do Obserwator z Nowogrockiej. Gdybyś miał coś wspólnego z ulicą na którą się powołujesz to z pewnością wiedziałbyś jaki jest obieg dokumentów tego rodzaju. I najlepsze pismo najbardziej zakłamane nie nie wpłynęłoby na zmianę kandydatury wszystko z pewnością było dokładnie sprawdzone. Piszesz o decyzji Pana Henryka? odwołanej? no bardzo by mnie zdziwiło gdyby Pan Henryk nie chciał najlepszej kandydatki z najwyższymi szansami wejścia do parlamentu z ziemi Wyszkowskiej(stawiasz bardzo poważne zarzuty ale może warto się nad tym zastanowić). Jeżeli zasłyszałeś gdzieś o fiki Miki to z pewnością zasłyszałeś kogo dotyczy (nie kandydatki)ale zrzucaniem tego rodzaju oskarżeń byłbym bardzooo ostrożny i piszę to nie ze względu na kandydatkę tylko na rozpatrywanie spraw w trybie wyborczym ponieważ wszystkie twoje zarzuty są bardzo poważne.
Vizjoner
Do Zabrodziak. Joanna od lat mieszka w Zazdrości bez przerw gdybyś był z Zabrodzia to widywał byś ją lub ktoreś z jej piatki dzieci lub męża praktycznie codziennie. Zerknij do jej ogólnie dostępnego oświadczenia majątkowego poznasz jej stan posiadania. Podpowiem tylko że obecnie przybył składnik ruchomy który będzie wymagał wykazania w przyszłorocznym oswiadczeniu jeśli byłbyś z Zabrodzia to zobaczył byś zmianę. Wspieraj Swoich, Wyszków nie hejtuj.
Blondyna
Blondyna do Garwolina ! Sama wzez prysznic - najlepiej zimny .Gosujcie na mniej urodziwe ,ale uczciwe .
Vizjoner
A teraz życzę Wam Wszystkim udanej Niedzieli. Podzielę się z Wami jedną z moich ulubionych myśli: dopóki mówi się o mnie to znaczy że moje życie jest barwne ciekawe pasjonujące a kiedy ja zacznę mówić o innych, hejtować, stawiać niczym nie poparte zarzuty, zazdrościć będzie to oznaczało że w moim życiu nie dzieje się nic ciekawego. Idę się przejść może spotkamy się na mieście uśmiechniemy się do siebie podamy dłoń. Miłej Niedzieli. Wspieraj Swoich, Wyszków nie hejtuj.
Do Oki
czy ty sobie robisz żarty, jeśli tak, to może lepiej się nie odzywaj. Mamy szanse na zmianę na,życie bez pracowania na innych- niezadnych życiowo beneficjentów dodatków socjalnych, które wprowdził PiS i mamy siedziec cicho! BALA-MEJZA to jedne dno.
Szatynka
Nie wysyłaj Blondyny do Garwolina bo Garwolin będzie miał posła a nam znowu zostanie poseł ostrołęcko, pułtusko, węgrowski
Kandydat
Kandydatem moze byc kazdy , nie kazdy zostanie wybrany ,Torba moze mydlic oczy swoim kolegom nie nam .Wyszkow nie hejtuje ,tylko wybiera - tym razem -bezpiecznie. Drugi raz nas nie oszuka .
Ubawiony do łez
Ha,ha powiedz to Żukowskiemu że kandydatem może być każdy.
do szatynki
Jak ma byc blondyna to juz wole wszystkich innych ,przynajmniej bez takiej przeszlosci i ociachu nie bedzie
Tadzio
Niezłymi fantastami są ludzie łudzący się, że poseł z naszego terenu zrobić coś dla lokalnej społeczności, to będzie taki sam darmozjad jak poprzednicy, pasący swój brzuch, rodzinę i najwierniejszych przydupasów. A co do Bali, najgorszy z najgorszych kandydatów jaki mógł być
pozytywny
Jak to dobrze że mamy demokrację i możemy sami dokonać wyboru. Idźmy do wyborów 15 października i zagłosujmy.
Wyborca
Dziś w Senacie seminarium „Rola kobiet w polityce”. Pani Mario Koc, szkoda, że wyszkowska kandydatka Renata Rembała nie została zaproszona na to spotkanie. Bala została.
Bezinteresowny
Pani Joanno, niech Pani nie przejmuje się trollami piszącymi na tym forum. Jest Pani kandydatką jedna z najlepszych z terenu wyszkowskiego. Ktoś kto wystawia kandydatów takich jak pierwotnie działa na szkodę PIS. Widać, że tutejsi rządzący nie patrzą na dobro rządu ale tylko i wyłącznie na swoje osobiste dobro. Cieszę się, że znalazła się Pani na liście bo patrząc na to jakie ma Pani teraz możliwości i co Pani robi to nie mogę się doczekać, aż zostanie Pani posłem i z niecierpliwością oczekiwać Pani wyników. Rządzący działacze do tej pory wyrządzili same szkody, jeśli chcecie mieć tak dalej i chcecie żeby było tylko gorzej w powiecie wyszkowskim to powodzenia. Pozdrawiam
Wyszkowianka
Bala to najlepszy kandydat jaki tylko mógł się trafić w powiecie wyszkowskim. Powinnismy być dumni. Pani, która uzyskała najwiecej głosów podczas wyborów do Sejmiku, żaden inny kandydat nie był w stanie z nią konkurować. Inny kandydaci startujący nie mieli się czym nawet poszczycić startując w wyborach. Pani Bala od x lat aktywnie działa i pomaga ludziom, a dla społeczności lokalnej zrobiła więcej w tak krótkim czasie już niż osoby działające w Wyszkowie od 10 lat. Niestety żyjemy w społeczeństwie, którym rządzi zazdrość i nienawiść do osób, które dążą do celu i nie myślą tylko o sobie. Widać, ze to osoby, które nie posiadają żadnych kompetencji i próbują uprzykrzyć innym pisząc oszczerstwa. Wyszków zamiast cieszyć sie kandydatem, który ma szanse wygrać, zrobić coś dobrego dla nas i reprezentować nas to społeczność woli zostać z palcem w nocniku i nie mieć nic albo dać dojść do władzy konkurencji partyjnej.
mieszkanka
Ja też byłam w gronie osób, które oddały głos na Balę do Sejmiku i nie zamierzam tego wstydliwego błędu powtarzać. Zrobiłam to w kredycie zaufania bedąc nieświadomą tej patologii, Takich osób jest dużo więcej. Dziś się wstydzę tamtej decyzji.
Wyszkowianka
Wstyd? A co takiego zrobiła, ze się trzeba za nią wstydzić????? Wstydzić to trzeba się za wyszkowskich działaczy i osoby, które chcą startować na posła. Ja nie słyszałam, żeby w sejmiku działy się jakieś straszne rzeczy, które dotyczyłyby Pani Joanny. Zazdrość ludzka nie zna granic niestety????
mieszkanka
Dlaczego nie pracuje w KRUS, gdzie miała jak pączek w maśle? Odpowiedz brzmi, ze nie wytrzymala próby czasu i nawywijała. Jako osobie uczciwej wstyd mi, po prostu.
Czekamy
Jak jest tak związana z Wyszkowem, to Biblioteka na spotkanie wyborcze stoi otworem. Zapraszamy, bo warto, żeby osobiście mogła spojrzeć mieszkańcom w oczy, żebrając o kolejne głosy.
Bezinteresowny
Pani Bala robi co może że stanowiska radnej. Wyniki Pani Joanny są widoczne. Niestety dezinformacja z trolle internetowe szkalują dobra osobę. Pani Asiu jesteśmy z Panią. Trzymamy mocno kciuki całą rodziną. Życzymy powodzenia
Wyszkowianka
Prosto w oczy to mogą żebrać osoby, które nie maja kompetencji i chcą startować w wyborach. Trzeba spojrzeć na osiągnięcia i zasługi wyszkowskich polityków i aż wstyd, ze przez tyle lat są te same osoby. Jaka krzywdę zrobiła mieszkańcom, żeby takie bezpodstawne oskarżenia tylko pisać. Szkoda, ze każde złe słowo pisane jest z anonima a nie z imienia i nazwiska. Tuba Wyszkowa służy tylko do jednego do hejtowania porządnych osób, bo Wyszków ma tak niekompetentne osoby, ze trzeba im pomagać w ten sposób. Nienawiść jest słabością, bo jak widać dużo osób nie może sobie poradzić z sukcesami i aktywna działalnością Pani Joanny na rzecz społeczeństwa. Wyszków nie da sobie pomoc za bardzo przez obecnych działaczy, proszę spojrzeć ile zyskały inne gminy poprzez działalność Pani Bali i tyle w temacie. Szkoda tylko osób, które wierzą w takie brednie.
Taki Wyszków
Wyszków od kilkunastu lat patologią stoi. Tu w ramach konkursu można zostać dyrektorem przedszkola nie mając magistra. Później się uzupełni, Tacy ludzie później tworzą zaplecze do kolejnych wypaczeń. Smuteczek.
Maria
Człowiek plany snuje, Pan Bóg je krzyżuje.
BalanaposłaRP
Najlepsza kandydatka, która wygra!!!! Sukcesem i swoją działalnością na rzecz społeczności lokalnej uciera nosa wszystkim, którzy siedzą i pierdzą „w załatwiony stołek”, bo nie można nazwać tego praca. Mam wielka nadzieje, ze Pani wygra i pokaże Pani wszystkim, ze mimo wielu przeciwności można osiągnąć sukces!!!
Leon99
Pani Bala, jak patrzę na Panią to wraca mi wiara w polityków. Znajomi i nieznajomi z roczników >90 głosujemy na panią a nie na tych starych bezużytecznych typów z szajki wyszkowskiej.
Dno
Pani wygra i pokaże Pani wszystkim, ze mimo wielu pani patologiii można osiągnąć sukces!!!
Konkrety
KONKRETY Co zrobiła Pani Bala żeby zasłużyć sobie na miano najlepszej kandydatki z Powiatu Wyszkowskiego?Proszę o konkretne przykłady pomocy ludziom i pracy na rzecz społeczeństwa. Ja ich niestety nie widzę. Widzę jedynie, że lubi przypisywać sobie sukcesy innych dot.pozyskiwania dofinansowań(na budowę dróg, obiektów sportowych, zakupu samochodów strażackich i grantów dla KGW) i że znana jest raczej z afer z prokuraturą w tle(jakaś lewa wycieczka i przekroczenia uprawnień w KRUS).Wynik do sejmiku to wynik pracy podległych jej kierowników z placówek terenowych w KRUS i koniunktury. Teraz nie będzie miała takiego zaplecza i konkurencję też ma z wyższej półki.Warto pamiętać, że praca posła, to praca merytoryczna. Nie polega na bywanu i robieniu sobie zdjęć z wydarzeń. Czy Pani Bala będzie potrafiła przygotować interpelację(nie pochwaliła się żadną z sejmiku) czy przygotować projekt ustawy?
Ciekawa
Nie znam Pani Joanny i nie wiem,czy te słowne przepychanki spowodowane są zazdrością czy może są sprzeciwem wobec wyboru niewłaściwego kandydata. Pani Joanno proszę opublikować protokoły pokontrolne, które były przedmiotem tych kilku postępowań w prokuraturze. Jeśli jest Pani niewinna, to zamknie Pani usta zgryźliwym trolom. To będzie też ukłon w stronę wyborców. Będą mogli zapoznać się z prawdą, wyciągnąć wnioski i zdecydować czy załuguje Pani, żeby oddać na Panią głos.
Take ciekawy
Popieram Jestem za - ja też chcę przeczytać te protokoły. Będę miał wtedy czarno na białym, jakich ludzi preferuje władza centralna. Jestem rocznik 80-ty i w swoich decyzjach,kieruję się czymś więcej niż tylko ładną buzią.
Potrzebne Ostre Cięcie
Pomimo patologi w wierchuszce Wyszkowskiego PIS, braku wsparcia, rzucaniu kłód pod nogi, bezpodstawnych oskarżeń, będąc kandydatką już osiągnęła Pani ogromny sukces wierzę że wygra Pani i skończą się czasy Pawlika Morozowa. Jesteśmy jeszcze my, normalni nie skorumpowani towarzystwem wzajemnej adoracji. Bardzo chętnie rzucę okiem na postanowienie o umorzeniu śledztwa a wiem że są dwa takie dokumenty z kolejnych podgrzewań tego samego kotleta. Do boju Pani Joanno.
Gość anonimowy
Myśle, ze napisać interpelacje to nie jest wielka rzecz, a czy wyszkowscy działacze sami piszą czy ktoś to robi za nich? Myśle, ze ktoś robi to za nich, bo z takimi kompetencjami i kupionym wykształceniem nie napisaliby tego nikt. Dlaczego na Tubie Wyszkowa poruszany jest temat tylko i wyłącznie Pani Joanny, dlaczego nie ma ani słowa na temat innych startujących czy działaczy? Dlaczego na innych stronach są o niej pozytywne rzeczy tylko tutaj same brednie. Proszę to sprawdzić i sobie to przeanalizować. Dlaczego tylko w stosunku do niej są stawiane takie wymagania? Jakie wymagania stawiacie dla innych kandydatów? Kto z wyszkowskich działaczy ma kompetencje i odpowiednie wykształcenie i co zrobili w ostatnim czasie? Jakie argumenty przemawiają za nimi? Bardzo nisko ceni się Wyszków z tego co widać. Myśle, ze nie wszystkie dokumenty mozna udostępnić i pokazać publicznie, a skoro Pani Joanna Bala dalej działa i startuje na posła to wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wybory do Sejmiku
Gość anonimowy
Wybory do Sejmiku wygrała dzięki ciężkiej pracy, a nie dzięki Krusowi. Co sobie przypisuje? Ze ktoś poprosił o pomoc i pomogła albo udało sie dzięki współpracy coś osiągnąć? Dlaczego sie tym nie chwalić? Nie chwalić, bo będzie ludzi bolał jej sukces, najlepiej to nic nie robić jak obecnie działający w Wyszkowie tylko pokazywać sie wszędzie i doklejać do zdjęć, a potem sie tym szczycić. Jak tak ma wyglądać przyszłość Polski i Wyszkowa to będziemy sie cofać do średniowiecza zamiast ość do przodu i stawiać na młodych ludzi a nie starych pryków. Powodzonka
Potrzebne Ostre Cięcie 2
No i jeszcze protokuł pokontrolny KRUS niech ktoś udostępni, a najlepiej Pani, wtedy każdy sam będzie mógł ocenić czy oskarżenia są bezpodstawne czy nie. Bardzo chętnie zainteresowani rzucą okiem i to byłoby uczciwe. Odwagi Pani Joanno.
KGW
Wyszków ma na kogo głosować. W zabrodzianka nie ma z Wyszkowem nic współnego.
Bezinteresowny
Widzę, że jest mocny atak na Panią Joannę Bale. Patrząc na to co się dzieje odnoszę wrażenie, że komuś bardzo zależy żeby Pani Joanna nie wygrała wyborów (koledzy z klubu?). Ostatnie wybory Pani Joasi o ile się nie mylę (proszę mnie poprawić) to około 18k głosów. Co robią kandydaci pozostali? Jakoś ich nie widać o niczym nie słychać. Coś zrobili? Ja nie słyszałem. Czy ktoś może się wypowiedzieć? Mogę powiedzieć, że pracując w prywatnej firmie i obserwując politykę tylko Pani Bala angażuje się w działalność społeczną. Pozostali? Kto to? Co mogą zrobić? Kim są? Nie myli się ten kto nic nie robi. Zaufajmy, my młodzi ludzie widzimy duży potencjał w Pani Asi. Głosujemy!!!! Nie dajmy się bandzie cienkoszyich łysiejący wodzów!!!!
Bzdura KGW
A podatki i daniny publiczne z Zabrodzia Wyszków ma?
Do KGW
Wyciągamy znowu sprawy, które już dawno się skończyły? Myśle, ze odwagi to nie ma osoba, która pisze z konta anonimowego….. proszę napisać z imienia i nazwiska to może Pani Joanna odniesie się wtedy. Protokoły i sprawy związane z KRUS są dawno zakończone z tego co wiemy wszyscy i pisano już o tym tez nie jeden artykuł, wiec co tu znowu wyciągać? Ktoś nie może się pogodzić z tym, ze sprawa została zakończona nie po jej myśli …… Wyszków nie miał dobrego kandydata do tej pory. Pani Joanna chociaż ma się czym pochwalić i jest reprezentatywna, bo nikt z Wyszkowa nie posiada kompetencji. Wyjść na scenę i czytać z kartki albo zawiązać związek nienawiści do Pani Bali to naprawdę szczyt umiejętności wyszkowskich działaczy, bo niczym innym się nie zajmują jak widać. To poproszę o konkrety co zrobili działacze i kandydatka druga startująca w najbliższych wyborach, bo tylko huczy o Pani Joannie, bo zrobiła swoją kandydatura furrorę jak widać i ma dużo zazdrośników. Wystarczy tylko popatrzeć na zaj
Do KGW
Wystarczy tylko popatrzeć na zajmowane stanowiska kierownicze i dyrektorskie w Wyszkowie, żeby wiedzieć jak działa i funkcjonuje Wyszków. Brak podstawowych umiejętności, kompetencji i pojęcia o zajmowanym stanowisku. Kto jest idealnym kandydatem i dlaczego, poproszę o te konkrety szczególnie o drugiej kandydatce, bo nie wiem nawet kto to
Ostro
Protokuł pokontrolny z KRUS, z którego została usunięta, jakkolwiek by to nie wyglądało. Odwagi Pani Joasiu. Trzymamy kciuki. Tylko prawda nas wyzwoli.
Anonimowa osoba
Gdzie i na co idą wyszkowskie podatki? Co zyskał Wyszków w ostatnim czasie? Gdzie pracują dzialacze i jakie zajmują stanowiska? Czy stanowiska są załatwiane właśnie przed wyborami? Kto komu załatwia stanowiska i dlaczego? Co działacze zapewnili obywatelom? Nawet w aktualnościach nic nie ma.
KGW
Chyba Kocowa wzięła się za pisanie na Tubie w obronie kompromitacji.
Do Ostro
Prawda nas wyzwoli jak to pięknie brzmi na piśmie? To może i Ty się ujawnisz? Skoro tak bardzo zależy Ci na prawdzie? Dlaczego Pani Bala ma odpowiadać na jakieś śmieszne anonimy? Nie stać Cię na podpisanie się z imienia i nazwiska? Skoro tak uważasz to się ujawnij.
Paula
Numer 9 na liście to jednak coś oznacza! Trzymamy całą rodzina kciuki Pani Joanno!
KGW
Mój głos w urnie też jest anonimowy. Nie chce pokazać? Niech każdy anonimowy wyborca sam odpowie sobie na pytanie dlaczego nie ma odwagi. Łaskę robi?
Ostro
Nie ma przedawnień. Protokuł pokontrolny z KRUS, z którego została usunięta, jakkolwiek by to nie wyglądało. Odwagi Pani Joasiu. Trzymamy kciuki. Tylko prawda nas wyzwoli.
Nie Koleś
Pora nocna, koledzy, koleżanki czas mają, strach za pasem, spać nie mogą, do wyborów wiele nie zostało, a trzeba pokopać kandydata który może zagrozić ich posadom. Przyjdzie ktoś kto posprząta, skuje beton, wymieni towarzystwo, trzeba będzie nowych stołków szukać. Stare wywietrzone dostaną młodsi ze świeżym spojrzeniem Wyszkowska maszyna ruszy jak Polska po 2015 roku. O TO I TYLKO O TO TEN SZUM.
Aleks
Łaskę robi? Ktoś to kto ma odwagę rzucać oszczerstwa w stosunku do drugiego człowieka powinien mieć odwagę się pod tym podpisać. Pozdrowienia dla leszcza o pseudonimie OSTRO
Gospodyni domowa
Nic spolecznie nie zrobiła. Nic nie ufundowała z własnych pieniędzy. O jakiej działalności społecznej mowa? Wytrząchiwaniu się po wiejskich festynach z torbami fundowanymi przez państwo polskie? To nie jest praca społeczna.
Adaś
W KRUS posprzątała, mało jej? Niech ulicę w Zabrodziu zamiecie.
OSTRO
Zarządzała mazowieckim KRUS i wypadła. Tylko ujawnienie protokołu pokontrolnego może rzucić światło na sprawę. Wyborcy sami ocenią jej kompetencje i styl.
Do Adaś
A Wyszków jest posprzątany? Wyszkowscy działacze tez maja posprzątane ulice i domy? Takie komentarze to dno totalne, widać już bezsilność i bezradność osób, które czuja zagrożenie. Wyszków działa tylko i wyłącznie na niekorzyść dla partii i pokazują to jawnie, tylko podziwiać Panią Joanne ze chce pozbierać cały ten syf z Wyszkowa.
OSTRO
Protokuł będzie konkretem, a twoje laurki są jedynie sztabową robotą za pieniądze. Nie masz żadnych merytorycznych argumentów.
do gospodyni domowa
Rząd samorząd powiat nie funduje niczego to my płacimy za wszystko premier, burmistrz, wójt, ma pensje wydaje ja na własne potrzeby. A te torby cieszmy się że nasza "Torba" wozi do naszych Mazowieckich strażaków a nie tych w innej części Polski. I oby woziła ich jak najwięcej a jak będzie Posłem to rozwozić po Mazowszu będzie jeszcze inne rzeczy.
Adaś
W KRUS posprzątała i pozatrudniała swoją rodzinę, nie o taką Polskę nam chodzi.
Do Adasia
A Szopa to z rodziny?
KGW
Po niej można się wszystkiego spodziewać. Przecież mazowieckie torby mogłaby zawieźć do Małopolski, np. Zakopanego.
Gospodyni domowa
Po całej Polsce prezenty to może rozwozić Pani Hadzik - prezes KRUS, która z mazowieckią "torbą" zrobiła porządek.
Do Adaś
Adaś powiedz kto jest najlepszym kandydatem i dlaczego? Podaj przykład kto nie zatrudnia rodziny? Wyszków sprząta po sobie? Widać, ze słabo, bo coraz większy bałagan powstaje i chaos. Wolisz kandydata, który nie ma zdanych kompetencji? Kandydata, który kopie doły w swoje gniazdo? Który nie jest uczciwy? Powodzenia w zmienianiu Polski.
Gospodyni domowa
No proszę oświecić wyborców, co do tej jej działalności społecznej. Po co kłamać i bić pianę.
Strażak
Pani Bala dostarcza torby medyczne do ochotniczych straży pożarnych. Proszę sobie z tego nie żartować. Te "torby" uratowały już ludzkie życia i uratują kolejne. Pani Asiu, jesteśmy z Panią. OSP Słomianka. #StrażacyzaBalą #StopHejt Pozdrawiam
Wioletta
No to czego dowiemy sie o drugiej kandydatce i o działaczach z Wyszkowa? Bo już tyle komenatrzy i o nich cisza? Aż wstyd sie pochwalić osiągnięciami? Tacy wyszkowiacy i nie chwila dotychczasowych działaczy i nie wymieniają ich osiągnięć?
Strażak
Edit: Somianka.
Alfred
Powinnismy się skupić na wygraniu wyborów i dołożyć wszelkich starań aby PIS wygrał wybory i aby zadna inna partia nie doszła do władzy. Powinnismy się zjednoczyć i cieszyć się, ze jest na liście kandydatka, która na poprzednich wyborach osiągnęła sukces i możesz zdobyć dużo głosów . Wyszków powinien być solidarny i powinien ciszyć się ze mamy swoich kandydatów
Bezinteresowny
Czytam i nie wieże w komentarze. Jak można nie wystawić kandydata do sejmu, który zbiera po kilkanaście tysięcy głosów, jest coś w stanie dla nas zrobić, jest młodą osobą, pełna energii i życzliwości dla drugiego człowieka a osoba decydującą wystawia osoby które zbierają ledwie po kilkaset głosów. To jawnie zachodzi pod działalność szkodliwa na rząd PiS. Kto za to odpowiada? Ja chcę aby wybory wygrał obecny rząd. Dlaczego osoby decydujące o kandydatach pomijają osoby, które mogą zdobyć kilkanaście tysięcy głosów są pomijane na rzecz kilkuset głosów?!
DO KGW
Do Zakopanego się nie zmieści tam Tusk już ukrył pieniądze. Bała wygra boli.
Adaś
Ona ma za dużo za uszami, żeby uchodzić za sanitarystkę. Szkoda, że jak i druga kandydatka nie zdołała w swojej gminie zorganizować pisowych struktur.
Do Bezinteresowny
Bala z rezygnacją z Krus, wszystko się wyjaśniło i startuje na posła Były minister zwolniony z funkcji startuje na posła Były starosta również zwolniony z pełnienia funkcji, do niedawna bezrobotny, a tuż przed wyborami zatrudniony na dobrym warszawskim stanowisku i kandydat na posła. Pani startująca, która zdobyła poprzednio 200 głosów startuje na posła. Dlaczego tylko Bali się dostaje? Gdzie jest sprawiedliwość? Gdzie informacje na temat reszty osób z listy?
Vizjoner
Doskonałe ujęcie sprawy "dostarczyła". Bala jest tylko dystrybutorem i nikim więcej. A, że strażacy się ślinią na takie torby. Nie sprowadzaj ratowania życia do jej zasług.
Vizjoner
Proszę się nie podszywać pod obrany przeze mnie nick. Wspieraj Swoich, Wyszków nie hejtuj.
Vizjoner
Do Strażak OSP Somianka. Wielkie dzięki za wsparcie nie wiesz ile to znaczy w tym momencie:). Wspieraj Swoich, Wyszków nie hejtuj.
Do Vizjoner
Strażacy się może i slinią na takie torby, bo jest to bardzo odpowiedzialny zawód, który potrzebuje profesjonalnego sprzętu. Poczytaj lepiej co oznacza taka torba i co dzięki niej można zrobic zanim zaczniesz wypisywać takie bzdury publicznie…… Dotychczas starazacy pracowali na starym sprzęcie lub wgl mieli calkowity brak takich toreb. Ona jedna pomyślała i zaczela dzialać na rzecz strażaków, który inny działacz wpadł wcześniej na taki pomysł?
Śpiewak
A teraz chórem PROTOKÓŁ, PROTOKÓŁ, PROTOKÓŁ, na zmianę z KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA.
wołacz!!!
Haloooo, haloooo jest tam kto? A gdzie się podziała Rębała?
Salowa
To podaj źródło, gdzie jest napisane, że rzeczone torby ratunkowe to wynalazek Bali. Jest wyłącznie dystrybutorem.
do Salowa
Tak jest dystrybutorem jak inni dystrybutorzy fundujący ,drogi, szpitale , 14 emerytury, ale naszym i najważniejsze że sprzęt ratuje życie nasze i naszych bliskich. Jak do tej pory nie znam innego dystrybutora niż Bala. A nikt nie wymyslil wcześniej żeby tak pomagać. Jedna z takich toreb trafiła do jednostki która uratowała życie mojej babci i wójkowi. Dziękuję tylko Dystrybutorze.
Ostro
Do Ostro. Proszę nie podszywać się pod obrany przeze mnie Nick. Przypomnę tylko powiedzenie. " Bóg dał dzieci, Bóg da na dzieci" :):):)
Jacek
Aśka, uszy do góry !!! Będzie dobrze !!! Będzie dobrze mimo głupot wypisywanych przez, jak mniemam, sfrustrowanego pracownika wyszkowskiego krusu
Wyborca
Witam. Pani Bala wygra, dostanie się do sejmu, wierzymy:)!! Popieramy!!! Powodzenia Pani Joanno!!
Głosuj na PIS
Jak widać brakuje ludziom odwagi, aby wypowiedzieć się na temat obecnych działaczy i drugiej kandydatki startującej w zbliżających się wyborach. Padło już co najmniej 5 pytań, poproszono o konkretne przykłady na temat ich działalności i pracy. CISZA, ciągła cisza, dlaczego ludzie milczą? Bo, nie maja argumentów przemawiających za nimi. Dlaczego nikt nie odniesie się do komentarzy pisanych wyżej i poruszany jest tylko temat Bali? Odpowiedz jest prosta - Bala jest zbyt dobrym i mocnym kandydatem, który osiąga zbyt wiele sukcesów i troszczy się o innych. Obecni działacze działają tylko w swoim interesie. Wyszkowska i nie tylko wyszkowska władza boi się o swoje posady albo działa na rzecz konkurencji, ponieważ jest to bardzo widoczne i myślą, ze takimi komentarzami i oszczerstwami coś wniosą. Czy tak ma wyglądać przyszłość? Czy tak chcemy być dalej traktowani? Należy wybrać mądrze władze!!!!! Bala będzie Posłem i wtedy skończą się pokazy wyszkowskich gwiazd na wszelkich wiejskich imprezac
Anonim
Mam nadzieje, ze w końcu doczekam dnia, aż Wyszków będzie miał osobę, której na czymś zależy. Pani Joasia jest właśnie taka osoba. Jestem mieszkańcem Wyszkowa od ponad 30 lat i obecna władza nic nie zrobiła ani nie osiągnęła dla miasta i mieszkańców. Oczywiście poza swoimi korzyściami. Czekam z niecierpliwością aż się to zmieni. Mam nadzieje, ze wielu mieszkańców ma takie same zdania jak ja i wybierze mądrze. Jestem już starsza osoba doświadczona i wiem co mówię, będę walczyć do końca żeby moim dzieciom i wnukom żyło się lepiej niż teraz…..
Strażak Sam
Strażakiem jestem od niedawna. Jest to zawód niezwykle trudny i wymagający i dobry sprzęt to podstawa. Stare wozy strażackie i brak toreb ratujących życie - tak było do niedawna. Tylko Pani Joanna zainteresowała się działalnością na rzecz strażaków i bardzo nam pomogła. Z całego serca dziękuje Pani Joanno za pomoc w imieniu wszystkich strażaków ponieważ pomaga nam to w ratowaniu ludzkiego życia. MUREM ZA PANIĄ JOANNĄ. Ps. Szkoda tych wszystkich zazdrośników i bezdusznych ludzi, którzy nie mogą poradzić sobie z Pani działalnością. Nie martwimy się tym bo sa to ludzie bardzo słabi, którzy nie potrafią dosłownie nic …..
Panowie ale Panie też. Głosujemy na naszą Joannę
Nie dziwi 9 numer bo pewnie przed nią senator Koc i siedmioro posłów z obecnej kadencji (obecnie było 9 posłów PiS z naszego okręgu). Zagłosuję może na jedynkę czyli senator Koc, która teraz startuje do Sejmu i to jest nowa jakość albo na Joannę Asię Balę, która ma szansę uzyskać te 6 lub 7 tysięcy głosów i dostać się do Sejmu. Żukowskiemu zabrakło ok. 500 głosów, żeby zostać posłem w poprzedniej kadencji. Asia przegięła z tym nadużywaniem korzystania z dobrodziejstw władzy i zajmowanego stanowiska ale w porównaniu z tym co wyprawia Nowosiel i jego dwór w wyszkowskim samorządzie to jest mały pikuś. Jak widzę szczebioczącą Myszkę -Agresorkę z KO to Joanna Bala, numer 9 z listy PiS, Asia, wygląda na dorodną słowiankę z naszego okręgu. Nie wstydźmy się, że to kryterium też bierzemy pod uwagę. Bierzmy też udział w referendum, 4xNie, bo ci totalsi, pseudodemokraci, zrobią nam niemiłą niespodziankę.
Asia
Do ROMANA Panie Romanie, dobrze Pan wie, że w postanowieniu o umorzeniu śledztwa piszą stałą regułkę, tj. umorzono z powodu braku wystarczających dowodów. Ja wolałbym jednak sam ocenić, czy protokoły pokontrolne(a tych jest dużo więcej niż dwa) faktycznie nie zawierały informacji o stwierdzonych nieprawidłowościach. Grajmy w otwarte karty.
Joa
I znowu to samo. jak tylko ktoś napisze niepochlebny komentarz, niepasujący do wykreowanego wizerunku, to zaczyna sie straszenie prokuraturą. Uciszanie na siłę, tylko po co? Prawda sama sie obroni.
Obiektywnie
Panie J. to już czysta desperacja, z daleka widać, że komentarze w obronie Bali pisze jedna i ta sama osoba. Masz wyborców za baranów.Co ty jeszcze wymyślisz, zaraz zrobisz z Joanny bohatera narodowego. Bedzie świętsza od papieża. To nie ona ratuje życie osób poszkodowanych ani nie torby, które dostarczała(jedynie w celu własnej promocji).jak można tak beszczelnie umniejszać rolę STRAŻAKÓW. Jak cie tak dalej będzie ponosić fantazja, to zaraz sie dowiemy, że Joanna walczyłą też na pierwszej lini frontu na wojnie w Ukrainie. A z tego co wiem, nasza bohaterka, nawet z darami tam sie nie pojechała. Joanna wśród strażaków, to słynie głównie z dobrej zabawy. Może już tego nie pamięta, ale to podczas jednej z imprez, chwaliła się jak to było z umorzeniem śledztwa. A jak chcesz poznać innych dystrybutorów toreb, to zapytaj swoją przełożoną. Dyrektorzy OR mają taki obowiązek, tylko przekazują torby w ciszy i bez poklasku dla własnej osoby. Dziwisz się dlaczego, nikt nie pisze opinii na temat in
obiektywnie 2
Dziwisz się dlaczego, nikt nie pisze opinii na temat innych kandydatów. Widocznie niczego nie można im zarzucić. Okarżasz ludzi o zawiść, zrzeszasz w związkach nienawiści, szkalujesz osoby starsze, które latami pracowały na rzecz społeczeństwa, tylko dlatego,że komentarze są poprostu obiektywne.
Obiektywna
Szkoda, ze szkaluje Panią Bale tutaj jedna i ta sama osoba lub mały krąg zazdrośników. Staje się to nudne, wracanie do tych samych rzeczy, które już dawno się zakończyły. Jak widać wiele osób wypowiada się pozytywnie w stosunku do Pani Joanny. Wielu ludzi jest wdzięcznych za jej pomoc, bo zrobiła więcej w ostatnim czasie niż obecni przez kilka dobrych lat. Dziwne, ze każdemu człowiekowi można coś zarzucić, nie ma ludzi idealnych tylko działacze z Wyszkowa maja nieposzkalowaną i doskonałą opinie. Dlaczego, wiec nikt nie pisze o tym co dobrego zrobili w ostatnim czasie, jakie zmiany nastąpiły w gminie i czym są tak zasłużeni. Ciekawe dlaczego boja się o swoje stanowiska i są w stanie posunac się do wszystkiego co najgorsze. Dlaczego się tak boja Bali skoro są tacy idealni. Dobrze napisane „Starsi Ludzie”, starsi ludzie powinni odpoczywać w domu już, a nie udawac ze umieją uprawiać politykę. Zmiany w Wyszkowie są bardzo potrzebne.
Zaciekawiona
Komu zagraża Pani Joanna? Większość osób domyśla się kto się boi konkurencji. Dlaczego wybryki i zwolnienia innych działaczy nie są tutaj opisywane? Wyszkowscy działacze „Ci Starsi Ludzie” może walczyli podczas wojny, niech idą nieść pomoc Ukraińczykom, a polityką zajmie się młoda i energiczna osoba.
Czytaj ze zrozumieniem
Nikt nie umniejsza pracy strażaków. Należy czytać ze zrozumieniem to pierwsza bardzo istotna sprawa. Strażacy sami dzielą się informacjami na temat otrzymanego sprzętu czy pomocy, która pomaga w wykonywaniu codziennej pracy. Nikt tu nie umniejszył ich pracy.
Maciej
Pani Joanna startując do Sejmiku zdobyła ponad 18 tysięcy głosów, ma ogromne poparcie. Ludzie ja uwielbiają, a zapracowała sobie tylko i wyłącznie ciężka praca. Startując do Sejmiku tuż przed wyborami na Tubie Wyszkowa pojawiły się złośliwe komentarze na jej temat. Komentarze są takie same jak poprzednio i poruszany jest tam jeden i ten sam temat. Czy ten portal i ta Gazeta służy tylko i wyłącznie do jednego? Sluzy do szkalowania Radnej Pani Bali? Chyba tak, bo znajdując poprzednie artykuły gdzie pojawia się jej nazwisko wałkowany jest jeden i ten sam temat, dlaczego nikt nie pisze o innych politykach i działaczach Wyszkowa? W Wyszkowie panuje ogromna manipulacja, która ma na celu doprowadzenia do rozpadu partii. Każdy kopie pod sobą dołki i jest tylko marionetką to wykonywania poleceń. Dlaczego Wyszków nie chce dać szansy młodym osobom tylko starszym schorowanym ludziom lub ludziom bez żadnych kompetencji? Czy Wyszków czegoś takie właśnie potrzebuje? Potrzebuje tego, żeby miasto repre
Rzetelnie i rzeczowo
Jest na forum ktoś kto rzetelnie przedstawi obie kandydatki?
REFREN
A teraz chórem PROTOKÓŁ, PROTOKÓŁ, PROTOKÓŁ, na zmianę z KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA.
Maciej
Potrzebujemy tego, żeby miasto reprezentowały starsze schorowane osoby lub osoby bez podstawowych kompetencji czy młode energiczne osoby? Każdy z nas powinien odpowiedzieć sobie ma takie pytanie przed oddaniem głosy w zbliżających się wyborach.
Laura
Pani Joanno proszę się nie przejmować takimi anonimami. Młodzi ludzie będą na Panią głosować!!!! Mam wielka nadzieje ze wygra Pani te wybory i wszystkie niekompetentne osoby odniosą porażkę!!!!
Elżbieta
Nie mieści mi się w głowie jak można tak obrażać jedna osobę. Jakim trzeba być okrutnym żeby tak się uwziac na biedna kobietę…… jest pani pełna wdzięku ja i moja rodzina będziemy głosować na panią trzymamy kciuki . Nikt z wyszkowa nawet w najmniejszym stopniu pani nie dorównuje .
Vizjoner
najlepszy jest komentarz z 11:59:30, kilkukrotnie wymieniona pozycja tej kandydatki, kompromitacja w najczystszej postaci, dno, żenada!!
Do oszczerców Asi
Panie i Panowie, no to śpiewamy razem, Hej! "Znowu w życiu mi nie wyszło,Uciec pragnę w wielki sen,Na dno tamtej mej doliny,Gdzie sprzed dni doganiam dzień,W tamten czas, lub jego cień"
Dawid
Aśka!! Głowa do góry! Daj znać kiedy ruszamy z kampanią. Masz moje wsparcie w tym zakresie! Działamy! Wszystkie ręce na pokład! Ten statek nie zatonie! Nr 9 Joanna Bala DZIAŁAMY! #DamyRadę
Vizjoner
Do podszywającego się Vizjoner 2023-09-04 13:54:48 proszę o nie używanie mojego nicku. Wspieraj Swoich, Wyszków nie hejtuj.
Romuald
a Zabrodzie już może hejtować? :))
Pisz
Wasze wpisy to najskuteczniejsza kampania jaka mogliście dać pani Joannie. Glosujcie na panią Joannę.
Filtry
Bez filtrów O matko, czy na tym filmie jest Torba? Jaka do siebie niepodobna. Ta jej młodość,której chce używaćdo wycinania wartościowych "starszych" działaczy, już wyraźnie przeminęła. Na FB to całkiem ładna kobieta.Widać,że retuszuje zdjęcia, ale żeby aż tak. Na fotach wylaszczona w krótkich podenkach i z brzuchem na wierzchu(może to do końca nie przystoi kandydatce do sejmu, ale było no co popatrzeć). Asiu nie rób nam tego, nie zmieniaj sie w DZIDZIĘ - PIERNIK.
Olo
Zagwozdka(70 mln) Miałem nawet głosować na Balę, ale jak widzę w jakim towarzystwie sie obraca i od kogo dostaje wsparcie, to dziękuję i rezygnuję. Ta uwielbiana w powiecie kandydatka na pewno bez mojego głosu sobie poradzi, przecież zapracowała sobie na wynik do sejmiku ciężka pracą innych i zapleczem finasowym KRUS. Aż strach pomysleć ile będziemy mieli wyborów kopertowych jesli ona zostanie posłem.
W
Zainteresowanie panią Joanna tylko potwierdza że PiS wstawił dobra kandydatkę.
Mlodzi
MŁODZI Proszę nas nie wykorzystywać do brudnej kampanii PiS. Młodzi nie będa głosowac na żadną Balę,czy innych kandydatów z PiS, bo mają już dosyć PiS-u. Głosujemy na KONFEDERACJĘ. I niech kandydatka z Zazdrości dłużej nie opowiada takich głupot,że bedziemy na nią głosować.
Ala
Pytanie od Wicepremiera Może to w końcu Pan nas oświeci, nas mieszkańców Powiatu Wyszkowskiego w czym się przejawia aktywność i zaangażowanie społeczne Pani Bali? W czym wspiera osoby z nią współpracujace( tu komentarz nie jest potrzebny, to już wiemy) i przede wszyskim w czym wspiera mieszkańców okręgu z którego kandyduje? Skoro udzielił Pan poparcia Pani Bali to prosimy o argumentację Pana opinii. Zwowu ogólniki, poprosimy o konkrety.
nie idiota
Jaki program ma Konfederacja lider Konfederacji mówi że potrzebuje idiotów żeby głosowali na Konfederację. Młodzi nie są idiotami. https://img.joemonster.org/upload/rpy/oryginal_2011612e1e85b9eyt_497548760.mp4
Joanna Bala da radę
Po co pytać wicepremiera o Joannę ? To kandydatka z naszego powiatu. To kandydatka uśmiechnięta i spełniona w życiu rodzinnym, że teraz może robić karierę polityczną, bo taką sobie wybrała drogę. Gdy inne lemingi o aborcji, która ich wyzwoli, zabraniem 500+, liberalnymi podatkami podnoszonymi co chwila czy o państwie dla prawników, Joanna urodziła piątkę dzieci i teraz robi karierę. Kiedyś rodzina wielodzietna uważana była za patologię więc taki atak wyschniętych dżag i ich sfrustrowanych adoratorów na Joannę Balę, że ośmieliła się postąpić wbrew liberalnej filozofii i jest przy tym zgrabna i seksi. Poznałem opinię o Joannie jednej z kobiet, która z nią współpracowała - Joanna szybko uczy się nowych obowiązków, potrafi coś dodać od siebie i nie ma strachów i lęków w kontaktach z przełożonymi. Dlatego Joanno, cytując klasyka , "Masz być jak bulterier! Jak wściekły byk! ...jak Tomy Lee Jones w Ściganym"!"
mieszkaniec
Po wprowadzeniu 5% ograniczeń dla partii i 8% dla koalicji nie było w Polsce przyśpieszonych wyborów. Konfederacja ględzi, że oni nie poprą nikogo i na wiosnę będą nowe wybory do Parlamentu. To bzdura, ale żeby nie dać konfederacji spełnienia marzeń to wyborcy z Wyszkowa powinni zagłosować na większego, który ma podobny program ale nie epatuje wypowiedziami o ruskim satrapie Putinie, który po Ukrainie napadnie na Polskę i kraje Bałtyckie.
Cyprian
Zawsze głosuje na PiS. Głosowałem na P. HK, ale cieszę się, że w końcu PiS postawił na młodsze pokolenie w Wyszkowie. Pani Asiu ma Pani mój głos. Powodzenia:)
Cyprian
Jestem zaskoczony numerem 9 na liście Pani Asi. Czy to pierwsze wolne miejsce? Gratuluję! Jeszcze raz powodzenia!
kupiec
"Łoże Madeja kłania się"
Jacek
Wielu głosowało na sąsiada z Pultuska. I co my z tego mamy? Kompletnie nic… Teraz jest jakaś szansa że Aśka zdobędzie mandat …no bo kto inny…i wreszcie wyjdziemy z cienia Ostrołęki i zapyziałego pultuska.
Cyprian
Do Jacek: Jest na to wielka szansa. P. Bala to bardzo poważny i mocny kandydat. Zamiesza w tym środowisku i bardzo dobrze. Będziemy czekać na zmiany.
Alicja
Premier Jacek Sasin poparł i wsparł Balę ! Dowód że słusznie znalazła się na liście !
walewski…Ko
Najlepszym dowodem na słuszność umieszczenia Bali na liście jest wściekłość pułtuskich „ tłustych kotów”. „ Tłustych kocic” zresztą też :)
JKL
Ciekawy jestem, ile tym wychwalającym p. Balę komentatorom płaci kandydatka? Bo przecież ona niczym, poza urodą, się nie wyróżnia. Nie tego oczekuje od posła. H. Kowalczyk był jej promotorem, teraz ma Sasina? J.B. potrafi się przymilać. I brać niezasłużone pieniądze z państwowej kasy.
Joanna Bala nie mieszka w Zabrodziu
ALE PANI JOANNA BALA JUŻ OD DAWNA NIE MIESZKA W ZABRODZIU, A NAWET W POWIECIE WYSZKOWSKIM
Joanna Bala na Posła.
No tak macie rację stalkerzy, Joanna mieszka na jednej z posiadłości Daniela Obajtka. Można głosować na Marię Koc, można głosować na Henryka Kowalczyka ale można też głosować na "9" czyli Joannę Balę w naszym okręgu "18". Nie zapominajcie też wziąć udział w referendum i odpowiedzieć na cztery pytania.
mieszkaniec
Gdzie mieszka kandydatka ? Jeżeli nie w Zabrodziu - to dlaczego nie w Zabrodziu ?
Vizjoner
Oznajmiam wszystkim, że od dziś przestaję być wiernym sługą pani Bali, znalazłem lukratywną pracę w Moskwie, będę pisał pieśni pochwalne na cześć tamtejszej władzy. Bardzo miło się współpracowało, przelewy zawsze były na czas.
Piotr
Kowalczyk był promotorem Bali ?! Chyba w poprzednim życiu !!! Mało wiesz szanowny JKL.
Jacek
Ocho, przeciwnicy PiS zaczynają się bawić. Szczucie Bali na Kowalczyka i odwrotnie… A w rzeczywistości ani jedno ani drugie nigdy publicznie złego słowa o sobie nie powiedzieli. No i skoro ktoś powiedział że Kowalczyk jest promotorem Bali to przecież nie po to by dobrze wypadała na dożynkach tylko po to, by korzystała z jego doświadczeń w wielkiej polityce, czyli aby także sprawdzała się w wyborach.
Komu szyki psuje Bala
JKL pamiętaj jeszcze że premier Morawiecki odwiedził ziemię Wyszkowską na zaproszenie Bali kiedy kandydowała do Sejmiku Mazowieckiego. Premierowi Bala pasuje, wicepremierowi Bala pasuje, posłom Bala pasuje Senatorom Bala pasuje. Wszystkim Bala pasuje poza glośno szczekajacą gromadką malutkich psiaczków, a wszyscy wiedzą że te małe najgłośniej szczekają. Poszczekają, poszczekają za nogawkę złapią krzywdy nie zrobią a Bala i tak Posłem zostanie.
Ostro
Pani Bala w Sejmie? To porażka demokracji w Okręgu Ostrołęcko Siedleckim. Ciągle aktualne. Nie nauka lecz chęć szczera... Ludzie !!! opamiętajcie się. Nam potrzeba mądrości a nie blond włosów .
Bala w Sejmie!!!
Bala w Sejmie!!!!! To porażka tylko ludzi nieprzychylnych z Wyszkowskiego PIS, i wielka wygrana demokracji.
Vizjoner
Do podszywającego się pode mnie Vizjoner 2023-09-05 19:04:15. Która z moich wypowiedzi mija się z prawdą? Możesz co najwyżej poużalać się nad sobą, bajkopiewcą jesteś Ty. Ja tylko prostuję twoją alternatywną rzeczywistość. Wierchuszka lubi bajki i opowiada je na prawo i lewo, zaklina rzeczywistość. Nie z opozycji zazdrośnicy wyznawcy hasła "żeby było tak, jak było" Wam się partie pomyliły. Robicie sobie krzywdę własnym jadem. Powinniście wspierać się na wzajem dla dobra Najświętszej Rzeczpospolitej w tym trudnym dla Niej czasie, a dla Was liczy się stołek nie Rzeczpospolitej dobro. Oddam głos na 9 na Balę żeby w Wyszkowie nie było tak, jak jest. Wspieraj Swoich, Wyszków. Nie hejtuj.
Ostrożny
Wizjoner. Oddaj głos na kogo Chcesz. Twoje prawo. Ale nie rób z siebie idioty. Chcesz dowodów? Znam karierę tej Pani. Nie Ośmieszaj się. I żeby była wyedukowaną osoba sam bym oddał za nią głos. Ale nie gustuje w wiedzy 90/60/90 . Chociaż to pomaga...
Ostrożny
Wybierajcie kogo chcecie. Demokracja, Ale odrobine Myślcie. Myślenie nie boli .Myślcie rozumem _ nie partyjne!!!
Jacek
Oj Ostrożny, bądź ostrożny… po cienkim lodzie stąpasz…
Ostrożny
Chętnie pochodzę po tym lodzie...
Vizjoner
Jakiego rodzaju edukacji oczekujesz bo Bala dostała szkołę życia, hejtu od takich jak Ty i tobie podobnych. Wychowała piątkę dzieci i może poszczycić się tytułem magistra, jeśli chodzi Ci o doktorat to kto wie może się też doczekasz.
Sygnalista
Bala rozpoczęła kampanię wyborczą. W wielu miejscach powiatu pojawiły się jej banery. Jak dotąd nie widoczne są żadne oznaki pulsu ani aktywności drugiej kandydatki z naszego powiatu. GDZIE JEST WALLY.
wyszkowiak
Brawo Joanno. Wieszaj ile możesz, nie zapomnij też na ogrodzeniu, przy kościele Św. Rodziny, po drugiej stronie Sikorskiego.
Wyszkowianka
Brawo Pani Asiu! Bardzo dobra robota, oby tak dalej.
M.
Dobra robota, potrzebna jest nam w powiecie wyszkowskim kobieta z twardym charakterem. Efekty pracy są ogromne co widać po rozpoczętej kampanii. Trzymamy kciuki całą rodziną i mamy nadzieję, że "9" okaże się szczęśliwą liczbą! Powodzenia
owineło się w papierek...
Wyszków głosuje na swoich. Bala jest od Jaworskiego spod Garwolina. Nie ma z nami nic wspólnego.
Powiew zmian.
Bala od Kowalczyka albo Jaworskiego? Rębała od Żukowskiego? Ty Cukiereczku od Judasza? A może Bala jest spoza układu zamkniętego i nie ma nad nią kontroli ,oj to boli.
owinęło się w papierek...
Rodzi się zatem ponownie pytanie, czy nagła rezygnacja Joanny Bali ze stanowiska w KRUS, miała związek z wynikami opisanej wyżej kontroli i zawiadomieniem m.in. prokuratury? - Pani Joanna Bala złożyła podanie o rezygnacji z pełnienia funkcji dyrektora Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie w dniu 26.01.2022 r. Co na to sama zainteresowana? Zapewnia, że jej rezygnacja nie miała związku z wynikami przeprowadzonej w Oddziale Regionalnym KRUS kontroli. Jej wyników nie chce jednak komentować. - Na ten moment nie udzielę komentarza. Toczy się postępowanie. Jak będą znane wyniki, to myślę, że odpowiedź sama w sobie będzie jasna - mówi Joanna Bala.
Do owinęło się w papierek
Lepiej sie nie wypowiadaj i nie komentuj, bo to staje się nudne. Jak widać dużo masz do powiedzenia, a mało wiesz. Myślisz, ze wyciąganie tego samego znowu kogoś zainteresuje? Boli Cię to, ze ma za duże poparcie chyba. Napisz z imienia i nazwiska to może sie dowiesz, bo anonimowi to nikt raczej nie odpowie, ale pewnie to wymaga za dużo odwagi
Powiew zmian.
Czy nie zrozumiałe jest Cukiereczku że śledztwo zostało umorzone, czy to że trwających postępowań nie należy komentować. "Zapewnia, że jej rezygnacja nie miała związku z wynikami przeprowadzonej w Oddziale Regionalnym KRUS kontroli". Postępowanie zakończyło się umorzeniem i odpowiedź tak jak powiedziała Bala, jest jasna sama w sobie nie ma zarzutów nie ma sprawy. Nie rzucaj cytatów z archiwalnych gazet. Jeśli masz coś do zarzucenia pisz otwarcie lub powiadom właściwej organy.
Bogumił
Na razie umorzyli, bo rządzą koledzy, ale spokojnie niech przyjdzie rządzić nowa ekipa, wtedy odgrzeją tę sprawę i nawet chowanie za immunitetem może nie pomóc, o ile w ogóle będzie ten immunitet.
Odwrotnie?
Są dwie opcje, a może rozpoczęli bo żądza koledzy. I odgrzewanie było tego efektem? Kto wie.
Vr.
wyszkowiak 2023-09-07 10:12:48 Meldujemy wykonanie zadania ;).
Matka Polka
Ciekawy będzie protokuł pokontrolny w KRUS.
Ohoho
Noo ciekawy będzie protokół, tam teraz przez przypadek dyrektor z Pułtuska. Już mu kontrolę robią spolegliwy nie chce być? Ale wy lubicieee to co z Pułtuska i Berlina. Swoje ZŁE, zaszczuć trzeba podgrzewanymi kilkanaście razy kotletami.
Zenek
Ten z Pultuska w krusie jest wtyką Bali. Na złość Kowalczykowi, w jakiś dziwny sposób, wetknęła tego ….hmmm…mało rozgarniętego gościa… Nie zawiodła się… gostek ośmiesza Kowalczyka na każdym kroku…
Strażak z Słomianki
O wyniki kontroli w KRUS po Bali zapytajcie jej promotorkę Maię Kocowwą. Wstyd i wiocha.
Długosiodło
W dożynkowym nastroju Powiat Wyszków oddzieli ziarno od Bali.
zwolennik PiS
Kandydatka Joanna Bala już się promuje w Wyszkowie, podobnie jak "Jedynka" Prawa i Sprawiedliwości Maria Koc. Jeszcze niech pełnomocnik Teresa Czajkowska zorganizuje prezentację kandydatów PiS w naszym okręgu w Wyszkowie. Na pewno przyjdę.
Wyjaśniło im się, k**** ***
To jak się wam już oszołomy wszystko z Balą wyjaśniło i jest wg was w porządku, to i do burmistrza i jego ekipy też nie ma się co o bzdury czepiać. Już wystawiając własnego kandydata na burmistrza z ciągnącym się smrodem pokazaliście swój poziom i to, że jesteście gotowi iść za takimi ludźmi na dno. Będziecie wieczną 2-3 osobową opozycją jeśli takie są wasze standarty. Czym się różnicie o tych, których chcielibyście zastąpić?
Bezinteresowny
I ciągle tylko Bala, Bala i Bala... Gdzie reszta kandydatów? Coście się tak tej Bali uczepili?Porządna kobieta. Ma duże poparcie. Oj zabierze głosy starym wyjadaczom i oni o tym wiedzą:)
Uwaga!
Zwolennicy PiS z MW? Już pokazaliście swoje intencje w wyborach 2018 r, wystawiając byle kogoś, aby tylko wejść w drogę kandydatce PiS Ewie Runo. Dołożyliście się znacznie do zabetonowania chorego układu na kolejną kadencję "zwolenicy". Nie jesteście spójni. Teraz pokazujecie swoje podwójne standarty.
do "bezinteresowny"
Obiektywny pisze, że Bala to "porządna kobieta". Wyborcy nie rozpatrują kandydatki jako "kobiety", ale jako profesjonalnego zarządcę, menadżera na powierzonych jej stanowiskach. A tu? Jaka piękna katastrofa. Afera w KRUS nie świadczy o kandydatce jako "porządnej", ile byś nie zaklinał tej smutnej rzeczywistości.
REFREN
A teraz chórem PROTOKÓŁ, PROTOKÓŁ, PROTOKÓŁ, na zmianę z KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA.
Wyszków
Garwolin, Garwolin, Garwolin - naród pół Ruski. Wyszków ma swoich nieskompromitowanych kandydatów cepie.
Skoro brudne jest białe
Masz Wybór z dzióbka Bali spija. Dlatego niczym nie różni się od kliki Nowosa. Dorwą się do władzy to Balę wystawią na burmistrza, bo ma ładny uśmiech, jest sexi i w ogóle. Niech ogłoszą, że należą do jej drużyny, może w nagrodę dostaną wycieczkę do np. Amsterdamu czy Brukseli.
Ha ha ha!
No nieźle, jak kogoś boli Masz Wybór! Smutne, że zamiast skupiać się na kandydatach, którzy startują w wyborach do Sejmu, to ktoś usilnie próbuje w to wplątać radnych MW, którzy działają na lokalnym podwórku dla dobra mieszkańców. Widocznie słabi Ci kandydaci do Sejmu, że nie ma co o nich pisać!
Phi
Działając dla mieszkańców lokalnie radni Masz Wybór wypracowali sobie ponadlokalną wycieczkę u posła Milewskiego do Brukseli, nie dla mieszkańców. Tych mieli i mają za jeleni. Turyści.
REFREN
A teraz chórem PROTOKÓŁ, PROTOKÓŁ, PROTOKÓŁ, na zmianę z KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA.
Przyzwoitość!
A teraz PRZYZWOITOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, KLASA. Wyszków ma nieskompromitowanych kandydatów. KROPKA cepie.
Irek
Do Zenka -10.09.23. Drogi Zenku, wiesz że gdzieś coś dzwoni ale nie wiesz gdzie. Ten człowiek z pultuska w krusie jest z nadania Kowalczyka a nie Bali… Ona musiał go przekabacić bo , faktycznie, robi Kowalczykowi taką siarę że aż strach. Poza tym że to…jakby to powiedzieć… Lindą polecę… że to zły człowiek jest.
Mirosław W.
Świetnie! Przyda nam się kandydat z naszego terenu:) Bala jest wykształcona, z doświadczeniem. Brawo! I to jest kandydat!:)
Buszujący w PIS
Drogi Irku.może nie przekabaciła tylko Zenek poszedł na samowolkę i siarę robi bo w Rzeczpospolitej napisali: ,"Wysoka pensja, gabinet i ochrona SOP - odwołany za aferę zbożową Henryk Kowalczyk jako wicepremier bez teki zarobi prawie tyle samo, ile inni wicepremierzy, którzy są szefami resortów." I tak trochę zagubiony jestem bo lokalnie piszą że to Bala zaniedbań się dopuściła i pomimo umorzenia sprawy przez Prokuraturę dalej odgrzewają. Co myśleć jak żyć.
Mirek z Garwolina
Bala swoje wykształcenie robiła na raty dopiero jak dostała się do koryta, a kwintesencją jej doświadczenia jest kompromitacja w KRUS. Nie jest i nigdy nie była społeczniczką i nic nigdy nie zrobiła bezinteresownie. Reprezentowanie instytucji i rola przekazującej różne paciorki strażakom nie jest żadnym liczącym się osiągnięciem. Nie zakrzyczy kolega tej rzeczywistoci.
Apollo
Zobaczymy czy przydupasy Bali będą tacy wyszczekani jak nie dostanie mandatu :))
Vizjoner
Tak kształciła się na raty, pracowała, w międzyczasie urodziła piątkę dzieci, chodziła na zwolnienia, wykorzystywała macierzyński. Kształcenie na raty moim zdaniem w jej przypadku oznacza jedno że nie było łatwo, ale jest ambitna. Masz jakieś zarzuty co do pracy Bali w KRUS zgłoś do właściwych instytucji. Łapiesz się KRUS jak tonący brzytwy. Były donosy było śledztwo w sprawie nie przeciwko osobie nawet przez chwilę nie była o nic oskarżona. Śledztwo zostało umorzone. Bala zabiega o fundusze, organizuje wydarzenia, rozdysponowała mnóstwo sprzętu do strażaków (jest honorową druhną), radną sejmiku województwa mazowieckiego. Nie jest ładną lalą do roli której próbuje się ją sprowadzić. Jest aktywna rozmawia i słucha ludzi, ma poparcie wśród najwyższych władz.Czego byście jej bezpodstawnie nie zarzucali, jest osobowością jakiej Ziemia Wyszkowska nie miała od lat. Wspieraj Swoich, Wyszków. Nie hejtuj.
Iwona
Czytając wpis Mirka z Garwolina zastanawiam się na czym polega kompromitacja Bali w KRUS ? W porównaniu do obecnego emeryta z Pultuska ( wysoka emerytura + wynagrodzenie w KRUS - można ? - można) to jest niebo a ziemia. Ten człowiek to jakiś kosmita, robiący złą robotę nie tylko swojemu patronowi- Kowalczykowi ale także robiący gnój całemu PiS- owi. I gdzie tu kompromitacja Bali ?
Przyzwoitość!
A teraz refren: PRZYZWOITOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, KLASA. Garwolin ma nieskompromitowanych kandydatów. KROPKA cepie.
do Iwona
Poproś Iwona o protokół pokontrolny z KRUS dotyczący urzędowania w niej Bali to się dowiesz.gdzie ta kompromitacja i na czym ona polega. Wszyscy zainteresowani oraz zwykli ciekawscy powinni to zobaczyć
Mirek
Z wykształceniem to najpierw minister a potem magister. Jak to dokładnie z tym było?
Iwona
Hmmm… chyba mityczny protokół pokontrolny nie taki straszny skoro prokuratura nie podjęła dalszych działań umarzając sprawę. Skoro wiesz coś więcej a widzę ze tak, i skoro znasz treść protokółu to wal śmiało bo tak to wglądasz na małą/małego prowokatora i osobę …chyba podłą. Tak , to dobre określenie - jeżeli zabraknie konkretów z twojej strony to jesteś osobą podłą.
Zenek
Do podpisującego się Przyzwoitość. Garwolin ? A gdzie to jest ? To gdzieś w Polsce? Wyszków ma swoich kandydatów…
REFREN
A teraz chórem PROTOKÓŁ, PROTOKÓŁ, PROTOKÓŁ, na zmianę z KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA.
REFREN+
I jeszcze PSYCHIATRA, PSYCHIATRA, PSYCHIATRA
mieszkaniec
Joanna Bala zasługuje na nasz głos, bo wybrała właściwą partię- PiS, a łatwiej robić karierę w platformerskim towarzychu, czy to na dworze Nowosiela czy w towarzystwie Struzika, króla Mazowsza. Mimo wielu życzliwych kolegów PiS nie znaleziono nic poważnego na dotychczasowe kierowanie Joanny.Nie wybrała też drogi lewicowych, wyzwolonych kobiet, które najpierw robią kariery i korzystają z uciech świata a gdy są zastępowane nowymi, młodymi i bardziej sexi to przypominają sobie, że może znaleźć sobie partnera i może urodzić dziecko po czterdziestce. Fajnie się Joanna prezentuje na banerach. Nie jest też niespodzianką, że przy tylu lokomotywach na listach PiS, wystarczy, że otrzyma 6-7 tysięcy głosów, co jest możliwe i będziemy mieli posła z naszego powiatu, po wielu latach posuchy. Można też zagłosować na "1" na liście PiS czyli byłą marszałek Senatu, Marię Koc, która jest super politykiem. Co do kandydata do Senatu to zagłosuję na Adama Kasjaniuka z Konfederacji, bo wygląda na sensownego
mieszkaniec
Jak widzę na banerze Nowosiela hasło czas na zmiany to mam odruch wymiotny. Czy Nowosiel chce, żeby postkomuna na wzór wyszkowski powróciła do rządów w całym kraju ?
Przyzwoitość!
A teraz refren: PRZYZWOITOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, KLASA. Węgrów ma nieskompromitowanych kandydatów. KROPKA cepie.
Wyszków ma wybór
Twój kandydat na burmistrza też zasługiwał na wasz głos i tylko wszedł w drogę kandydatce PiS. Tyle dobrego z tego bicia piany.
mieszkaniec
Kandydat na Senatora myśli jak większość mieszkańców Wyszkowa - szkoda tylko że do hasła CZAS NA ZMIANY - nie dopisał w URZĘDZIE MIASTA I GMINY W WYSZKOWIE Jak dopisze na bilbordzie będzie miał mój głos
Jacek
Szanowny mieszkańcu. W nawiązaniu do Twojego wpisu, weź pod uwagę że te wszystkie „lokomotywy” na liście PiS ciągną za sobą wagoniki pełne różnorodnego, wielkiego balastu . Mandat poselski wiąże się z wieloma przywilejami ale jeden jest bezcenny…zgadnij który. Sądzisz że te tuzy zajmą się sprawami zwykłych ludzi ? Nie sądzę…ważniejsze będzie pozbycie się balastu. Władza rozzuchwala, władza rozleniwia, oni już się tak wyalienowali że sądzą iż fotografia z czekiem dla samorządu ( z czekiem z pieniędzmi z naszych podatków) sprawi że padniemy plackiem przed dobrodziejami. I dlatego, bezwarunkowo, głosujmy na PiS ale szanujmy swój głos, szanujmy samych siebie. Poza „lokomotywami” jest na liście mnóstwo ludzi na których warto zagłosować,którzy są w stanie docenić ew. mandat i zrobić coś dla tych spośród których się wywodzą a nie traktować mandatu poselskiego jako coś przypisanego dożywotnio. A zresztą, lokomotywy się zużywają, by osiągać wyższe prędkości stary tabor wymienia się na nowy, now
Lucia
Pani Bala jest zającem dla Koc, Kowalczyka, Czartoryskiego itp. PiS ja pidal nie pi to by wygrała ale by zebrała głosy dlatych co wyżej na liście Ja nie będę na nią głosować bo wprowadziła kumoterstwo i kolesiostwo, tam gdzie powinny liczyć się kwalifikacje. Bye bye !
Lucia 2023-09-15 17:14:39
Lucia Lindą Ci polecę co Bala wie o kumoterstwie i kolesiostwie.
Uuuu
Jak informowaliśmy w naTemat na podstawie konferencji polityków KO, obok legalnego systemu przyznawania wiz, prominenci Prawa i Sprawiedliwości mieli wypracować równoległy system, w którym nimi handlowano. Z dokumentów, do których dotarli posłowie KO Dariusz Joński i Michał Szczerba, wynika, że były minister rolnictwa i rozwoju wsi Henryk Kowalczyk razem z wiceministrem Lechem Kołakowskim mieli naciskać na kolegów z rządu, aby zliberalizować prawo do wydawania wiz imigrantom z Azji i Afryki uprawniających do wjazdu do Polski.
Jacek
Joanna Bala nie jest niczyim zającem. Głos oddany na Balę jest głosem oddanym na Balę ale i na listę PiS. Te mityczne „ lokomotywy” okazują się obciążeniem dla PiS… Myślmy, głosujmy na PiS ale myślmy. Nie bądźmy maszynkami do zapewnienia immunitetu… Mandaty poselskie nie są dożywotnie… Pamiętajmy o tym i głosujmy na PiS. Lokomotywy zjazd do zajezdni…
Jacek
Trochę pisałem na forum Tuby… ale teraz trochę strach… Afera respiratorowa… gość nagle zmarł w Wiedniu… nie wiadomo jak. Afera wizowa… wice- minister MSZ, w stanie ciężkim w szpitalu, targnął się na swoje życie… Słuchajcie „ lokomotywy „ na liście PiS , kocham Was, kocham tak jak swoje życie!!! Żegnam i , mimo wszystko, głosuję na PiS, ale nie na „ lokomotywy” . Od nich śmierdzi truchłem…
Głosować tylko jak rozum podpowiada.
I JESZCZE:Najwyższa śmiertelność podczas COVID w Polsce, Najniższy wskaźnik urodzeń, Miliardowe kary międzynarodowe za bezczynność, błędy i próby zagwarantowania swoim bezkarności w sądach, Wyroki Trybunału Przyłębskiej i atak na kobiety, Brak europejskich pieniędzy na inwestycje - spadek inwestycji, Najwyższy deficyt budżetowy. Najwyższa inflacja w Europie, Rodzina na swoim - największy nepotyzm w historii, Klub milionerów-nowych, Kopertowe wybory za 70 mln, Willa plus- ograbienie szkół, Afera Wizowa, Miliardy na TV zamiast na onkologię - za stałe oszukiwanie obywateli. Afera wizowa, Afera podsłuchowa. Tony śniętych ryb w Odrze, Konflikty z Europą i Sąsiadem Niemcami w obliczu wojny w Ukrainie, Polityka z klasztoru jasnogórskiego- zbeszczeszczenie świętości Polaków. Innymi słowy gorzej niż za komuny. Głosuj na kogo chcesz i jak twój rozum pozwala. To twoje wnuki i dzieci będą siedziały w więzieniach i spłacały długi a ich dzieci i wnuki będą się z twoich śmiały bo rzucili ci ochłap z
KOTA PRESZESA OGONEM NIE ODWTACAJ
Do Głosować tylko jak rozum podpowiada. 2023-09-16 08:27:26 Ale pięknie opisałeś rządy kolalicji PO PSL. A teraz za PIS ludzie mają i jest porządek pomimo potknieć. Nie bronią kolesi jak niepodległości.
Jack
Afery są przy każdych. Lepiej zapłacić więcej i spokojnie żyć niż zagłosować na KO i wpuścić "biednych imigrantów" wystarczy poczytać w internecie żeby zobaczyć co dzieje się na zachodzie europy. Lepszy 1% z czegoś niż 100% z niczego. Miłego dnia
Do Jack
Naprawdę człowieku podoba ci się Taka Polska. Masz klapki na oczach? A tak w ogóle słowo "europa" pisze się dużą literą. Europa
Jack
Podoba mi się taka taka Polska. Czuję się bezpiecznie. Lepiej zagłosować na Tuska, który wpuścić imigrantów, sprzeda Polskę i pod dyktando Rosji i zachodu rozbroi polskie wojsko. Głosowałem na PO ale drugi raz tego nie zrobię. Have a nice day,
Dlatego NIE!
Zgadzam się, że nie ma większego sensu aby mieszkańcy wyszkowskiego głosowali na Marię KOC, której banerami u nas osobiście zajmuje się były przewodniczący powiatowego PiS Waldemar Sobczak.
Torba ze Słomianki
Czeki to reklama grubych dofinansowań na konkretne cele, ale wiocha to jest dopiero z bieganiem z torbami, których nie jest się pomysodawczynią ani fundatorką i robienie z tego przekazywania wyborczego cyrku.
zwolennik
Nie ma kogoś takiego jak przewodniczący PiS Sobczak czy przewodniczący PiS Zaremba, skompromitowani odeszli a ich miejsce zajęła Teresa Czajkowska. Senator Maria Koc nie bywała w Wyszkowie, przez tą skandaliczna ekipę wyszkowskiego PiS. Ma swoją ekipę do rozwieszania banerów. Senator Maria Koc to nowa jakość w PiS naszego okręgu, dlatego na nią zagłosuję albo Joannę Balę, która ma szanse zostać posłem.
Lokalna półka to Bala.
Jednym z punktów programu PIS jest lokalna pólka. W przełożeniu na kandydatów to Koc, Kowalczyk,Czartoryski nie powinni znaleźć się na lokalnej Wyszkowskiej półce, tylko Bala która ma realne szanse zostać Posłanką.
McW
Masz ci Wybór niech biega z banerami Bali tak jak biegali z banerami lokalnego Milewskieg. Może wycieczkę dostaną? A potem bedą rozliczać burmistrza w imię praworządności, przyzwoitości itp. Hipokryzja! A jak nie wyjdzie jej z sejmem to pocieszni z McW będą mieli kandydatkę na burmistrza. Lokalna półka i spółka.
Nadzieja Wyszkowa?
Rłuno lokalnej i realnej McW nie pomogli, a przeszkodzili wystawiając mającego kłopoty słupa. Żukowskiemu lokalnemu McW nie pomogli, bo zajeli się Milewskim. Teraz posadowili się na jednej półce z Balą. Brawo żołnierzyki.
Wyszków
Nie widzę powodu, żeby Wyszków głosował masowo na Marię Koc, przyjaciółkę Sobczaka. Ten zniszczył wyszkowskie struktury, a u senatorki zza miedzy liczy na kolejną radę nadzorczą?
Jolka
O co jej chodzi, żeby w Wyszkowie dalej było jak było? Kowalczyk odpuścił sobie Sobczaka to teraz ta go przygarnęła go pod swoje skrzydełko.
nowosielskie ***** . ***
Pełnomocnik Teresa Czajkowska, czas, żeby stanęła na wysokości zadania i zorganizowała w Wyszkowie prezentację kandydatów PiS z całego okręgu albo większej części. Wszyscy z innych powiatów pracują tylko wy śpicie. Pieniędzy nie macie ? Hucznie i na poziomie. Nie chcecie oddać naszej ziemi wyszkowskiej myszce-agresorce z KO i cwaniakowi Nowosowi ? Już wystarczy, że skompromitowaliście się jako struktury PiS koalicją z Nowosem, który wam powiedział w wywiadzie ***** . PiS . Pamiętaj, oni nie cofną się, rozwiążą muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce bo dla postkomuny to nie jest ich bajka.
wyszkowiak
Nie obrażaj senator Marii Koc, dobrze wiedziała pocztą pantoflową kim jest Waldek, Genek czy Krzysiek.Dużo głosów na "Jedynkę listy", Marię Koc, to więcej jakości na ziemi wyszkowskiej, bo to bardzo dobra polityk z naszego okręgu, z licznymi sukcesami. Prezes Jarosław dostaje informację, kogo ludzie doceniają w terenie i on te osoby docenia i awansuje.
Vizjoner
wyszkowiak 2023-09-18 13:00:44 Centrala z pewnością wie. "Dostaje informację, kogo ludzie doceniają w terenie i on te osoby docenia i awansuje" to dlatego Bala jako kandydatka trafiła na listę jako 9. Jest wielka szansa że Ziemia Wyszkowska będzie miała swojego Posła.Wspieraj Swoich, Wyszków. Nie hejtuj.
Przyzwoitość
A teraz refren: PRZYZWOITOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, KLASA. Pułtusk ma nieskompromitowanych kandydatów. KROPKA cepie!
Dobre co swoje
Ta w radio dziś o jednym mówili o vizach coś czy jakoś. Niech ten Pułtusk ma swoich a my mamy swoich wyszkowskich.
Przyzwoitość
A teraz refren: PRZYZWOITOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, KLASA. Wyszków ma nieskompromitowanych kandydatów. KROPKA cepie!
Do cepa
Pewnie masz na myśli Nowosa
REFREN
A teraz chórem PROTOKÓŁ, PROTOKÓŁ, PROTOKÓŁ, na zmianę z KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA.
Masz chamie problem?
Umorzenie umorzeniem, a każdy kto zechce ma prawo zapoznać się rzeczonymi wynikami kontroli w KRUS, żeby móc samemu wyrobić sobie zdanie na temat tej kandydatki. To może być bardzo interesująca i przydatna niezaczadziałym wyborcom lektura. Ktoś ma z tym problem? Jaka kandydatka, takie zaplecze.
Lutek
Masz jakieś info z tymi protokołami i innymi? wal konkretnie bo tak piszesz i piszesz i jak na razie to tak sucho to wygląda u Ciebie, mało wiarygodnie. A tak, ludzie by poczytali na forum, przemyśleli :)
Do Szanownego Chama. 2023-09-19 13:34:46 lol
To jaki masz problem żeby wystąpić orzeczone protokoły do właściwej instytucji. Tutaj Ci nikt ich nie przedstawi. A dziecinada i powtarzanie protokoły protokoły to jest infantylizm w najlepszym wydaniu. Do piaskownicy a nie na forum,, może kultury w tej piaskownicy trochę załapiesz. Miłego popołudnia.
Robo Sepuku
A co kandydaci powiedzą o wizach za kasę? A suweren i I sort już coś wie?
tralalalala
Kto przezywa ten się sam tak nazywa tralalalala.
Lucia
Ja nie będę głosować na nikogo z tej skompromitowanej bandy pisowskiej. A już z pewnością na osoby z zarzutami
Zdziwiona Mucia
Ooo a które z nich ma zarzuty.
Ibiza
Hej Lucia, a na kogo będziesz głosować? Na Sosnowską i jej ojca chrzestnego - Nowosielskiego? To dopiero pokazałaś klasę.
Konrad W.
Widać kto powinien zostać posłem. Bala będzie miała poparcie młodych ludzi. Już dość tej samej kliki. Czas na odświeżenie sceny politycznej. Piszę ten post jako wyborca poniżej 30-stki :) Głosuje na #JoannaBala

Zostaw komentarz


REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

FB FANPAGE

REKLAMA

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA