REKLAMA

Adam Kasjaniuk na senatora

Wybory

Adam Kasjaniuk z Wyszkowa będzie kandydatem Konfederacji w wyborach do senatu w okręgu nr 46.

REKLAMA

W mazowieckiem jest trzynaście okręgów wyborczych do senatu. W każdym - w drodze wyborów jednomandatowych - wybierzemy jednego senatora. Okręg nr 46, w skład którego wchodzi powiat wyszkowski, obejmuje ponadto Ostrołękę i powiaty ostrołęcki, ostrowski, makowski i pułtuski. Rada Liderów Konfederacji zdecydowała, że kandydatem z tego okręgu będzie wyszkowianin, 57-letni doradca finansowy, Adam Kasjaniuk. Ma on już doświadczenie z kampanii parlamentarnej - w 2019 roku kandydował do sejmu z okręgu warszawskiego. Aktualnie - jak mówi - Konfederacja skupia się na zbiórce podpisów. Na przedstawienie programu wyborczego kandydata będzie czas po zarejestrowaniu list.  

Kandydat Konfederacji jest drugim oficjalnie ogłoszonym wyszkowianinem, który powalczy o senatorski mandat. Jako pierwszy swój start w wyborach do senatu potwierdził Grzegorz Nowosielski - kandydat opozycji (Koalicja Obywatelska, PSL, Polska 2050, Nowa Lewica) w ramach tzw. Paktu Senackiego. Z kim  przyjdzie im się zmierzyć przy urnach? Pewne jest, że w naszym okręgu kandydata wystawi Prawo i Sprawiedliwość (najprawdopodobniej obecnego senatora Roberta Mamątowa). Podpisy pod listami wyborczymi zbiera także ostrołęczanin Mirosław Augustynik z PSL, który chce zarejestrować własny kojmitet wyborczy.   

Czytaj także: Teraz mierzy w Senat

Czytaj także: Jest wyszkowski kandydat KO do Sejmu

Czytaj także: Kandydaci "Trzeciej Drogi"

Fot. Archiwum prywatne

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Adam KasjaniukwyborysenatkandydatKonfederacjaWyszków

Komentarze

Pytanie
A dlaczego pan sobie umalwal wlosy na czarno czy to jest element kampanii wyborczej. Gratulacje za pomysł?. Jak nie ma się innego to dobre i to.
Odpowiedź
Ten pan zawsze sobie malował włosy na czarno. Ma żonę fryzjerkę.
śmieszno i straszno
To jako to pakt senacki, jak PSL wystawia przeciwko Hołowni ?
wyszkowiak
Z czego to znany jest Adam Kasjaniuk, że startuje na senatora z kilku powiatów ? Nie słyszałem nic o jego działalności politycznej czy społecznej w Wyszkowie i jaka korzyść miało z tego społeczeństwo Wyszkowa. Jeszcze niedawno narodowcy czy korwinowcy byli aktywni a teraz wielki paraliż tej formacji.
Panna
Startuje się z danego okregu wyborczego, nie kilku powiatów. A Pan Adam działa z ramienia Ruchu Narodowego w Konfederacji od samego początku, budujac struktury od podstaw. Najtrudniej zawsze odwalać czarną robote
***** ***
No Panie Adamie czas rozpocząć kampanie wyborczą. Niech Pan napisze na forum co Pan zrobił do tej pory dla Wyszkowa i jego mieszkańców oraz co zamierza zrobić.
roms
Na miejscu Adama odpowiedziałbym ośmiogwiazdkowcowi: nic złego.
Tusk to zdrajca
"Nic złego" to jednak kapitał. Tusk i jego ludzie to zdrajcy!!! PO to dno!
Ostro
Taki autentyczny jak Jego włosy ? :)
PiS PO jedno DNO!
Słychać wycie? Znakomicie!
Ostro
A Ty "roms" co Zrobiłeś dla Wyszkowa, po za tym, jak wynika z wpisów, uważając się za "Trybuna Wyszkowa" , Pouczasz innych .Powiedz ile Ty książek Przeczytałeś? I jakich? Nie mówię o "Lokomotywie" . Pokaz skan karty czytelnika. Pokaz swoje wykształcenie. A w Wyszkowie zależy myślę mieszkańcom na tym. aby poseł nie robił dla Wyszkowa "cos złego" - tylko coś dobrego!!! "roms" myślenie nie boli !!!
Tusk to zdrajca
Każdy głos odebrany nowosielskiemu z opcji "kamieni kupa" jest ważny.
PiS PO jedno ZŁO!
Tusk to zdrajca, ale Morawiecki to też zdrajca. Nie dajcie się otumanić biciem w pisowskie fałszywe dzwony, że najważniejsze wybory o 89, że należy wybrać mniejsze zło itp. Mnie zło nie interesuje, ja wybieram KONFEDERACJĘ.
***** ***
Czyżby Pan Adam ukrywa się pod dwoma komentatorami : "Tusk to zdrajca" i "PIS PO jedno ZŁO", na tyle go stać BRAWO !!!!
*****PO
Głos na nowosielskiego to zdrada.
Stop ukrainizacji Polski
Jesteśmy jedynym krajem który na równi z własną wieszał flagę sąsiada i to sąsiada, który zawsze w stosunku do Polski był nieprzyjazny, by nie napisać wrogi, kraju, który nie pozwala na pochowanie biedaków zamęczonych przez siebie i powrzucanych do dołów śmierci, kraju który czci zbrodniarzy i wreszcie kraju, który za nic ma wszystko co od Polski otrzymał, a na dodatek wzywa komisarzy unijnych do karania kraju od którego bezwstydnie ciągle żąda kolejnej pomocy…WSTYD państwo rządzący!!
PiS to słudzy
Szacun dla burmistrza, że nie zgłupiał i nie powiesił ukraińskiej flagi na wyszkowskim urzędzie.
Lucia
Ten kandydat konfederacji powinien sobie zrobić na tych pofarbowanych włosach bordowe pasmo. Będzie bardziej frapująco i uwaga zostanie odciągnięta od rad typu : jeść psie mięso leczyć się za 4 tys.zlotych rocznie a najważniejsze wyjść z Unii Europejskiej, wyrobić paszport a jadąc do Grecji Hiszpanii, Włoch Niemiec Francji a nawet Czech starać się o wize.

Zostaw komentarz


REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

FB FANPAGE

REKLAMA

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA