REKLAMA

Wyszkowska "Lewica" i "Bezpartyjni i Samorządowcy" też mają swoich kandydatów do Sejmu

Wybory

13 października przy urnach wybierzemy naszego przedstawiciela do Sejmu i Senatu. Z powiatu wyszkowskiego o mandat posła ubiega się jedenaścioro kandydatów. Na zdjęciu nie wymieniani wcześniej Adam Bodzan i Radosław Komor.

REKLAMA

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października. Zamiar kandydowania zadeklarowało jedenaścioro mieszkańców powiatu wyszkowskiego. Wśród nich są przedstawiciele większości zarejestrowanych komitetów wyborczych (za wyjątkiem  KW Akja Zawiedzionych Emerytów Rencistów).  

Kandydatem lewicy na liście Sojuszu Lewicy Demokratycznej jest inżynier gospodarki przestrzennej Radosław Komor z Przyjm.

KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy także ma na liście przedstawiciela powiatu wyszkowskiego. Jest nim sołtys Kamieńczyka, technik bezpieczeństwa i higieny pracy Adam Bodzan

Komitet Konfederacja Wolność i Niepodległość na swojej liście wyborczej ma aż czworo kandydatów z naszego terenu. Poza wymienianym już wcześniej Romanem Składanowskim (inżynier mechanik z Wyszkowa), pojawiły się kolejne osoby: Ada Kasjaniuk (fizjoterapeutka z Wyszkowa), Bartłomiej Bryk (specjalista ds. sprzedaży z Wyszkowa) i Beata Jończyk (księgowa z Wyszkowa).

Kandydatem znanym z działaności parlamentarnej jest przedsiębiorca Bartłomiej Bodio na liście PSL. Był on już posłem VII kadencji. Drugim kandydatem Ludowców jest wójt gminy Długosiodło, z zawodu weterynarz, Stanisław Jastrzębski.

PiS wystawia dwoje kandydatów z powiatu wyszkowskiego. Są to debiutanci: dyrektor SP nr 4, nauczyciel z Ochudna Ewa Runo i starosta powiatu wyszkowskiego, samorządowiec i przedsiębiorca z Turzyna Jerzy Żukowski.

Przedstawicielem Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu jest nauczyciel z Wyszkowa, szef ZNP, Maciej Wójcik.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


wyborysejmpowiat wyszkowskiWyskzów

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

FB FANPAGE

REKLAMA

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Wtorek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Dominiki, Dominika, Protazego

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA