REKLAMA

PiS wygrał w powiecie. Znamy skład nowej Rady Powiatu (AKTUALIZACJA)

Wybory

Znamy skład nowej Rady Powiatu Wyszkowskiego. Główne wpływy utraciło w samorządzie powiatowym Polskie Stronnictwo Ludowe. Większość mandatów zebrali kandydaci PiS. Rozpoczynają się pierwsze rozmowy na temat przyszłej koalicji w Radzie i Zarządzie Powiatu.

REKLAMA

PiS ma siedmioro radnych w Radzie Powiatu, co oznacza podwojenie składu (w poprzedniej kadencji miał troje radnych). PSL uzyskał pięc mandatów, co oznacza spadek o trzy. Do rady weszły także dwie kandydatki Wspólnoty Samorządowej oraz dwoje przedstawicieli Wyszkowskich Demokratów. Po jednym mandacie uzyskały komitety: razem dla Ziemi Wyszkowskiej i Przymierze Samorządowe.

Skład Rady Powiatu Wyszkowskiego:

Okręg nr 1 (gmina Wyszków)

Adam Przemysław Turek - 463 głosy (PSL)

Waldemar Sobczak - 1408 głosów (PiS)

Iwona Wyszyńska - 824 głosy (PiS)

Teresa Czajkowska - 859 głosów (PiS)

Aneta Kowalewska - 681 głosów (Wspólnota Samorządowa)

Bogusław Frąckiewicz - 584 głosy (Wspólnota Samorządowa)

Justyna Garbarczyk - 728 głosów (Przymierze Samorządowe Gmin i Powiatu)

Adam Mróz - 1407 głosów (Wyszkowscy Demokraci)

Katarzyna Wysocka - 654 głosy (Wyszkowscy Demokraci)

Paweł Deluga - 1165 głosów (Razem dla Ziemi Wyszkowskiej)

 

Okręg nr 2 (gmina Brańszczyk i Długosiodło)

Bogdan Pągowski - 657 głosów (PSL)

Sławomir Pędzich - 646 głosów (PSL)

Jerzy Żukowski - 898 głosów (PiS)

Marzena Dyl - 956 głosów (PiS)

 

Okręg nr 3 (gminy Rząśnik, Somianka, Zabrodzie)

Tadeusz Kuchta - 934 głosy (PSL)

Wojciech Kozon - 577 głosów (PSL)

Renata Rębała - 1057 głosów (PiS)

Ewa Bartosiewicz - 796 głosów (PiS)

Agnieszka Ołdak - 667 głosów (Wspólnota Samorządowa)

 

Podział mandatów w Radzie Powiatu Wyszkowskiego:

- KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 7 mandatów

- KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - 5 mandatów

- KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA WYSZKÓW - 3 mandaty

- KW WYBORCÓW WYSZKOWSCY DEMOKRACI - 2 mandaty

- KWW RAZEM DLA ZIEMI WYSZKOWSKIEJ - 1 mandat

- KWW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE GMIN I POWIATU - 1 mandat

Najbardziej prawdopodobne koalicje w Radzie Powiatu to: PSL-Wspólnota Samorządowa-Razem dla Ziemi Wyszkowskiej-Wyszkowscy Demokraci lub też: PiS-Wspólnota Samorządowa-Razem dla Ziemi Wyszkowskiej-Wyszkowscy Demokraci.  

 

Głosy oddane na poszczegółnych kandydatów do Rady Powiatu Wyszkowskiego:

Okręg nr 1

BACHAŃSKI Jacek Robert             297         

JAKUBCZAK-ZADROŻNA Bożena Teresa 220         

TUREK Adam Przemysław           463           

GAŁĄZKA Zofia Małgorzata         430         

KALISZ Sylwester             44           

SZYMAŃSKI Szczepan Jan            77           

BAJOREK Wioleta             72           

BUŹNIAK Tomasz             73           

KULESZA Marianna Wiesława    64           

MOTYKA Agnieszka Katarzyna   21           

PRZYBYSZ Mariola           95             

ŁAPIŃSKI Robert              97           

SOBCZAK Waldemar       1 408         

WYSZYŃSKA Iwona Bogusława  824

CZAJKOWSKA Teresa Hanna       859         

MILCZARCZYK Robert Krzysztof 148         

OCHMAŃSKI Krzysztof  408         

KOCIĘCKI Bogusław        102         

BLOCH Natalia Malwina 155         

EYCHLER Piotr   247         

MIESZAŁO Jolanta Barbara          85           

ROGALSKA Danuta Lucyna           256         

BARTNICZAK Robert       85           

KANIA Łukasz    346         

KOWALEWSKA Aneta    681         

FRĄCKIEWICZ Bogusław 584        

CHMIEL Krzysztof            239         

MIKOŁAJCZYK Urszula Zofia        359         

WYKOWSKI Piotr              361         

DAROCHA Arkadiusz Stanisław  189         

ZGLEC Joanna   212         

REDEL Ewa         60           

STWORZYJANEK Dorota                193         

KSIĘŻAK Mariusz              151         

GŁÓWCZYŃSKI Maciej   57           

WIŚNIEWSKI Sławomir  229         

GARBARCZYK Justyna    728         

KRYSIEWICZ Andrzej      119         

CURUŁ Marek   157         

KOŁODZIEJCZYK Damian               156         

GARBACZ Jan    44           

FALBA Sylwia     60           

KUCHTA Marzena            42           

KUREK Krystyna Elżbieta               58           

OWCZARSKA Elżbieta Krystyna  39           

PILARSKA Katarzyna Anna           56           

PONICHTERA Krzysztof 25           

BUJAK Rafał Stanisław   36           

BORUC Mirosław             91           

FALBA Piotr        34           

PAPROCKA Danuta         32           

MRÓZ Adam      1 407     

WYSOCKA Katarzyna Teresa       654         

SIEKIERSKI Marek Franciszek      101         

SZCZERBA Jarosław         76           

LENARTOWICZ Aneta     49           

JASTRZĘBSKA Teresa      68           

SITEK Jerzy Józef              167         

WOJTKOWSKA Dorota   86           

GIEŁDA Zbigniew Janusz               29           

GRYC Magdalena Edyta 100         

WŁOSZCZYŃSKI Krzysztof            30           

WOJTKOWSKI Paweł      43           

DELUGA Paweł 1 165     

GOŁĘBIEWSKI Adrian     196         

GRUSZCZYŃSKA Maria  102         

KORCZAK Anna Zofia      74           

POCHMARA Bogusława 65           

KARPIŃSKI Janusz Wojciech        63           

WRÓBEL Magdalena Estera         78           

PRZYBYSZ Kazimierz       30           

JANKOWSKA Hanna       64           

SKRZYPCZAK Aleksander Bernard             32           

GMURCZYK Iwona Maria              69           

MACIOROWSKI Cezary  233         

 

Okręg nr 2

PĄGOWSKI Bogdan Mirosław    657         

PĘDZICH Krystian             588            

SZYSZKOWSKA Jolanta  249         

KANIEWSKA Dorota        303         

MIKOŁAJEWSKA Elżbieta              239         

PĘDZICH Sławomir Marek            646         

ŻUKOWSKI Jerzy              898         

DYL Marzena     956         

ANDRYSZCZYK Jan Stanisław       183         

KARAMUZ Aneta             214         

ROSIŃSKA Jolanta Danuta            197         

GAŁĄZKA Zbigniew         436         

PASEK Wiesław 154         

PYCH Karol Daniel            211         

GAJOWNIK Monika        81           

BOGDAN Halina                27           

SĘDZICKA Wioletta Marta            19           

LASKOWSKI Artur            71           

KUCZYŃSKI Andrzej Dariusz        495         

KRASZEWSKI Sławomir  208         

PIÓRKOWSKI Tomasz     68           

JECHNA Justyna               51           

MODZELAN Dorota         87           

PĘDZICH Monika              32          

MILEWSKA Ewa 60           

SZYDLIK Artur Ryszard   16           

ROGALSKA Karolina        11           

KSIĘŻOPOLSKI Bogdan Piotr        10           

 

Okręg nr 3

KUCHTA Tadeusz Mirosław         934         

MICHALIK Tadeusz          422           

ABRAMCZYK Paweł        478         

LENDZISZEWSKA Anna Karolina 83           

KASKA Pelagia   70           

KLUCZEK Monika Teresa               126         

KOZON Wojciech             577         

RĘBAŁA Renata 1 057     

BARTOSIEWICZ Ewa        796         

AUGUSTYNIK Agnieszka Renata 446         

ABRAMCZYK Jerzy Józef 321           

WÓJCIK Tomasz               339         

RUNO Tadeusz 65           

LEWANDOWSKA Monika             311         

OŁDAK Agnieszka            667         

KRAWCZYK Iwona           271         

REDLICKI Arkadiusz Leszek          80           

WAWRYŁO Tomasz         91           

PACHULSKI Konrad Maksymilian              151         

SZYMAŃSKI Michał         14           

TELAK Agnieszka Paulina              31           

KRAKOWIECKI Tomasz  552         

SABALA Krzysztof            200         

BIEŃKOWSKI Zdzisław Andrzej  69           

KOŁAKOWSKI Karol         120           

DĄBROWSKA Kinga Magdalena 27           

KAFLIK Paulina  29           

KUJAWA Agata Barbara 75           

KATNER Emilia Zofia       105             

URBANIAK Jerzy Jan       41           

KOWALCZYK Monika      45           

GRYCZ Ewelina Regina   23           

 

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

FB FANPAGE

REKLAMA

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Listopad 2018
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Grzegorza, Salomei, Walerii

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Pracuj.pl