REKLAMA

Znamy nazwiska nowych radnych miejskich. Pełne wyniki głosowania na poszczególnych kandydatów

Wybory

NIEOFICJALNIE. Siedem mandatów Wspólnota Samorządowa, sześć - PiS, po trzy KWW Razem dla Ziemi Wyszkowskiej i Masz Wybór, dwa mandaty - PSL - taki będzie rozkład mandatów w Radzie Miejskiej w Wyszkowie. Żaden z kontrkandydatów Grzegorza Nowosielskiego do fotela burmistrza nie został radnym.

REKLAMA

Nieoficjalnie możemy już podać skład Rady Miejskiej w Wyszkowie na najbliższą, pięcioletnią kadencję:

Wspólnota Samorządowa:

- Elżbieta Piórkowska

- Danuta Kukwa

- Jan Abramczyk

- Grzegorz Wyszyński

- Czesław Lach

- Wojciech Rojek

- Bogdan Kuchta (mandat po Grzegorzu Nowosielskim, który wszedł do Rady Miejskiej ale rezygnuje z mandatu)

Prawo i Sprawiedliwość

- Krzysztof Sobieski

- Marek Tauter

- Piotr Pokraśniewicz

- Waldemar Paradowski

- Eugeniusz Zaremba

- Andrzej Lewandowski

KWW Masz Wybór:

- Monika Bieżuńska

- Bogdan Osik

- Adam Szczerba

KWW Razem dla Ziemi Wyszkowskiej:

- Mariola Brzezińska

- Radosław Biernacki

- Mateusz Śniadała

Polskie Stronnictwo Ludowe:

- Dariusz Glinka

- Paweł Turek

Koalicja popierająca burmistrza Grzegorza Nowosielskiego (Wspólnota Samorządowa i Razem dla Ziemi Wyszkowskiej) liczy 10 na 21 mandatów w Radzie Miejskiej. Zdecydowanie wygrane może czuć się PiS, które potroiło liczbę radnych w mieście. Dwunastu radnych obroniło mandat, w Radzie Miejskiej nowej kadencji będzie dziewięcioro nowych radnych: Monika Bieżuńska, Mariola Brzezińska, Dariusz Glinka, Paweł Turek, Bogdan Osik, Marek Tauter, Piotr Pokraśniewicz, Eugeniusz Zaremba, Andrzej Lewandowski.

 

Głosy oddane na poszczególnych kandydatów do Rady Miejskiej w Wyszkowie:

Okręg nr 1

WRÓBEL Sławomir Stanisław     282         

TUREK Kazimierz              74           

TUREK Paweł    326         

ROGULSKI Janusz Władysław     58           

GUTOWSKA Monika       20           

CHAWŁOWSKA-SKWARA Żaneta Maria  12           

BACHAŃSKA Marta         14           

CZESTKOWSKA Marta    12           

MIKIEWICZ Maciej Michał            28           

ZAREMBA Eugeniusz      442         

LEWANDOWSKI Andrzej Tadeusz             210         

RUDNIK Elżbieta Dorota                147         

ZAGUMNA Dorota          140         

ORŁOWSKI Michał Wojciech       36           

LUTKOWSKA Agnieszka Zofia     7             

KĘPKA Danuta   36           

CZYŻ Wiesław Tadeusz  49           

MICHALIK Piotr Marek  50           

NOWOSIELSKI Grzegorz 362        

KUCHTA Bogdan Roman 204       

BIAŁEK Kazimiera             154         

NOZDERKA Monika         138         

GRZEGORCZYK Bożena Marzena              197         

WIŚNIEWSKI Marcin       110         

WIĄCKIEWICZ Danuta    14           

KARP Emilia Joanna        98           

ROJEK Wojciech Zbigniew            250         

BIEŻUŃSKA Monika        340         

ICKIEWICZ Jadwiga          116         

GAJEWSKI Grzegorz       37           

STOSIO-DENIS Paulina   60           

DWORAK Sylwia               10           

WRÓBEL Jan Grzegorz   17           

TOMCZYK Magdalena Julia          11           

GOŁDYS Adam  44           

WRÓBEL Jacek Grzegorz              31           

BRZEZIŃSKA Mariola      249         

KAMIŃSKI Marek Jacek 128         

BALA Martyna Milena    99           

CIACH Wacław  85           

DORSZ Krzysztof              6             

GARBACZ Danuta Ewa   28           

STASZEWSKI Kamil          18           

KWIATKOWSKA Monika 37          

DUDZIK Władysław Jan 139         

ŁYSZKOWSKI Paweł        70           

DŁUGOŁĘCKA Beata       31           

GARBARCZYK Tomasz    47           

JĘDRZEJCZYK Marta        8             

JASTRZĘBSKA Ewa Mariola           7             

PANKOWSKA Monika    58           

CHRUPEK Anna 10           

KALINOWSKI Henryk      47           

 

Okręg nr 2

ROGOWSKI Krzysztof     147         

JABAJI Agnieszka Dorota              44           

ZAREMBA-KOT Joanna  85           

STOKARSKI Marek           47           

JEŻ Marzena Ewa             37           

ŚWIDEREK Rafał               53           

DĄBROWSKI Grzegorz   15           

ZWALIŃSKI Zbigniew Konrad      128         

POKRAŚNIEWICZ Piotr   470         

PARADOWSKI Waldemar Marian              221         

KĘPKA Adam     124         

BUŹNIAK Bogumiła Małgorzata 45           

ŁAZARCZYK Marek Józef               53           

BALIŃSKA Elżbieta           96           

JASZEWSKA Marzena Urszula     64           

KARŁOWICZ Waldemar Andrzej 191         

WYSZYŃSKI Grzegorz     397         

LACH Czesław   262         

SALWIN Rafał    237         

FALBA Wiesław 140         

NASIADKA Mateusz        54           

SIANKOWSKA Urszula   39           

PRZYBYSZ Danuta Zofia 30           

KAMIENIECKA Katarzyna             41           

SZCZERBA Adam              369         

GŁOWACKI Marek           111         

CYMA-KOŃSKA Dorota  50           

TCHÓRZEWSKA Justyna                55           

OŁÓW Wojciech               77           

KASJANIUK Adam            25           

BŁASZCZYK Barbara Danuta         43           

BIELAWSKI Jacek Krzysztof          9             

PIĄTEK Andrzej Władysław         184         

ŚNIADAŁA Mateusz        323         

LONDZIN Agnieszka Anna            200         

DZIEDZIC Agnieszka Beata           51           

DEPTA Szymon Arkadiusz            93           

BORKOWSKA Bożena     28           

DEPTA Amelia   190         

SIENKIEWICZ Łukasz Waldemar 98           

OGRODZIŃSKI Krzysztof 169        

LANGE Aleksandra          46           

KACPERSKI Jan Kazimierz             103         

GARBARCZYK Barbara    26           

SZUMOWSKA Marianna               49           

SZCZERBA Tadeusz Wojciech      25           

WÓLTAŃSKI Paweł         5             

ZGLINICKA Katarzyna     53           

 

Okręg nr 3

GLINKA Dariusz 161         

WĘŻYK Monika 100         

ARCHACKI Adrian            52           

KACZMARSKA Monika   26           

ŚWIADKOWSKI Stanisław            37           

JÓŹWIAK Jarosław          23           

WIELGOLEWSKA Urszula Grażyna            47           

OSTROWSKI Radosław Hubert   35           

NOWAKOWSKA Aneta  12           

TUREK Piotr Wojciech    154         

SOBIESKI Krzysztof          499         

TAUTER Marek Zdzisław               292         

POWIERZA Mirosław Andrzej     160         

MAŁKOWSKA Żaneta     128         

KIJEWSKA Magdalena    94           

RYTELEWSKA Barbara Zofia         91           

BOGDAN Daniel               43           

ROICKI Adam Piotr          77           

KILIJAŃCZYK Przemysław             27           

JOŃCZYK Beata Edyta     120         

PIÓRKOWSKA Elżbieta   649         

ABRAMCZYK Jan              220         

KUKWA Danuta                218         

KARPIŃSKI Mieczysław 128         

BREJNAK Łukasz               66           

RZEWNICKA Magdalena               48           

ZMACZYŃSKA-ZADROŻNA Renata            30           

WOŹNIAKOWSKA Iwona Anastazja         136         

DELUGA Mirosław Dariusz           83           

GARLACZ Karol 64           

ANDRZEJEWSKI Dariusz 125         

OSIK Bogdan      333         

RUNO-NAJMOŁA Anna 89           

PŁOCHOCKI Piotr Wojciech         174         

SZULC Rafał Mariusz       36           

BEDNARCZYK Monika    15           

PĘDZICH Sebastian         36           

BARDYSZEWSKA Beata  15           

BRANDYS Marianna        3             

CZAJKA Michał  99           

KACPURA Katarzyna       155         

BIERNACKI Radosław     208         

CHODKOWSKI Wojciech               90           

WĘŻYK Radosław             116         

TUROWSKI Marcin          117         

MARCHEWKA Hanna      9             

SADKOWSKA Agnieszka Jolanta 28           

RĘBOWSKI Artur              78           

SARNACKA Małgorzata Maria    15           

TRZEŚNIEWSKI Piotr       146         

GRYZ Włodzimierz Michał            252         

ZDUNEK Irena Barbara   86           

BATAROWSKA Katarzyna Renata              26           

EYCHLER Marek Janusz 36           

GARBARCZYK Robert     26           

GOLIŃSKA Anna Justyna              7             

GOŁĘBIEWSKI Bronisław              7             

WYSZYŃSKI Piotr              44           

KRAJEWSKA Wiktoria     11           

KRUPKA Paulina               29           

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


wybory samorządowesamorządburmistrz WyszkowaWyszkówpowiat wyszkowskikampania wyborcza

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

FB FANPAGE

REKLAMA

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Listopad 2018
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Grzegorza, Salomei, Walerii

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Pracuj.pl