REKLAMA

Zbliża się czas decyzji... WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA

Wybory

Waldemar Maniecki, kandydat na wójta Gminy Zabrodzie: - Chcemy i będziemy działać na rzecz wszystkich mieszkańców Gminy Zabrodzie! Odmieńmy Naszą Gminę Zabrodzie razem! Wierzymy, że możemy dokonać pozytywnych zmian w Zabrodziu. #Wiemy jak to zrobić! W KWW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA naprawdę jest na kogo głosować! 

REKLAMA

Szanowni Państwo!

Zbliża się czas decyzji. Kończymy w tym tygodniu kampanię wyborczą. Miesiąc temu prezentowałem moją drużynę kandydatów do Rady Gminy. Wspólnie stworzyliśmy grupę osób, które każdego dnia udowadniają, że można pozytywnie zmieniać Gminę Zabrodzie. Cieszę się, że stoję na czele tej drużyny. Okres kampanii wyborczej był okazją do prezentowania naszego programu dla Gminy Zabrodzie. Wykorzystaliśmy ten czas na tysiące rozmów z mieszkańcami 22 wsi.

Dziękuję Wszystkim, którzy zechcieli rozmawiać z nami o przyszłości naszej "małej Ojczyzny". Dziękuję za ciepłe przyjęcie i za wszystkie wyrazy życzliwości z Państwa strony. Każdego dnia dodawały nam pozytywnej energii do działania i utwierdzały nas w przekonaniu, że to, co robimy ma sens. Cieszę się, że na swojej drodze w ostatnich latach miałem możliwość spotkać tak wielu dobrych ludzi.

Dziękuję moim rodzicom, którzy przez ponad 20 lata angażując się w pracę samorządu jako sołtysi czy radni, przyczynili się do tego, że dojrzałem do podjęcia decyzji o kandydowaniu do Rady Gminy, a obecnie na Wójta Gminy Zabrodzie. Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom, koleżankom, kolegom, nauczycielom i wszystkim znajomym za wsparcie i pomoc w tej kampanii. Szczególnie dziękuję wszystkim tym, którzy nam pomagają, a których do tej pory nie miałem możliwości bezpośrednio spotkać. Wasze wsparcie jest dla mnie bardzo ważne! Dlatego właśnie teraz zbierzmy nasze siły i poprośmy znajomych, sąsiadów, rodzinę, wszystkich ludzi, którzy chcą odmienić oblicze nie tylko Zabrodzia, ale wszystkich miejscowości tworzących naszą Gminę o to, aby w najbliższą niedzielę poszli na wybory i oddali głos na moją kandydaturę oraz kandydatury osób z mojego Komitetu Wyborczego.

Poeta Adam Asnyk pisał: 

Trzeba z Żywymi naprzód iść,

Po życie sięgać nowe:

A nie w uwiędłych laurów liść

Z uporem stroić głowę

Chcemy i będziemy działać na rzecz wszystkich mieszkańców Gminy Zabrodzie! Odmieńmy Naszą Gminę Zabrodzie razem! Wierzymy, że możemy dokonać pozytywnych zmian w Zabrodziu. #Wiemy jak to zrobić! W KWW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA naprawdę jest na kogo głosować! 

 

 

Materiał sfinansowany przez KWW Wybierzmy Przyszłość dla Zabrodzia


 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Waldemar Manieckiwybory samorządowewójt gminy ZabrodzieZabrodzie

Komentarze

Adam
#Wiemy jak to zrobić! ale my nie wiemy ile kasy Pan Maniecki wydal na kampanie. Przecież będzie musiał to sobie jakoś zrekompensować
Tadek
Rada dla Pana Manieckiego( za free) - Brakuje reklam wyborczych Pana Manieckiego na autobusach w Warszawie - wiele ludzi dojeżdża do pracy w stolicy. Może da się jeszcze zorganizować dodatkowe środki na bilbord na Palau Kultury.
Anita
Ja proponuje jeszcze wystep w Dzien dobry TVN, no Panie Maniecki kogo jak kogo ale Pana stac. Czyzby tam nie mial Pan znajomosci..Spokojnie wydatki niebawem zweryfikujemy i zajmie sie tym odpowiednia osoba. Jak juz wielu pisalo wczesniej nie wszystko da sie kupic za pieniadze. Czas wyborow niebawem sie zakonczy i pozostanie normalne zycie...ciekawe co wtedy?
ZnudzonyWyborca
Czas kampanii rządzi się swoimi prawami, ale na litość boską Pan Maniecki niebawem wyskoczy z lodówki przy śniadaniu! Rozumiem że ma Pan duże nakłady finansowe na kampanię, ale to prawie podchodzi pod nękanie ...

Zostaw komentarz


REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

FB FANPAGE

REKLAMA

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Wtorek
Marzec 2019
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
25262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Dory, Olgi, Teodora

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Pracuj.pl