REKLAMA

W przeddzień wyborów

Wybory

Szanowni Państwo, wielkimi krokami zbliża się jeden z najważniejszych dni dla lokalnej samorządności. Wszędzie pojawiają się plakaty wyborcze, kandydaci przedstawiają swoje programy. 21 października wszyscy wspólnie dokonamy wyboru ludzi, którzy będą nas reprezentować przez kolejne 5 lat. To właśnie tego dnia możemy udzielić naszego poparcia kandydatom, możemy także pokazać kogo już nie chcemy dalej słuchać.

REKLAMA

Nie pozwólmy, by ktoś za nas decydował, pamiętajmy, że im więcej osób weźmie udział w wyborach tym większą mamy szansę na dokonanie zmian. Grupa Burmistrza z całą pewnością się zmobilizuje i cała pójdzie do urn wyborczych, by wszystko było po staremu.

Wyszków to nie jest królestwo jednego człowieka i jego grupy, ale to mieszkańcy, muszą to głośno powiedzieć, oddając swój głos.

Wybory samorządowe to nie poparcie dla komitetów, ugrupowań czy partii. Samorząd powinien składać się z ludzi, którzy mają takie same problemy, jak wszyscy mieszkańcy.

Uważam, że Wyszków to miasto, w którym „drogo się mieszka” i ja to zmienię. Nie potrzebujemy wielkich bizantyjskich placów miejskich, ale niższych podatków, niższych opłat za śmieci a nasi reprezentanci powinni to rozumieć. Rozkopanie ulic w mieście w wielu miejscach w jednym czasie, skutecznie sparaliżowano ruch w Wyszkowie. Wciąż stoimy w korkach, przejazd przez miasto w godzinach szczytu stanowi nie lada wyzwanie, a obecna władza już planuje wprowadzić płatne parkowanie - oczywiście rzekomo nie po to by na nas zarabiać. Ja nie zgadzam się na wprowadzenie płatnego parkowania w naszym mieście, dość już wyciskania pieniędzy z Wyszkowian. Dość wyciągania pieniędzy od mieszkańców, czas na wielką zmianę, Wyszków jest dla nas a nie My dla Burmistrza. 

Uprzejmie proszę Państwa o poparcie mojej kandydatury w wyborach 21 października. Nie zawiodę Waszych oczekiwań. Ja dotrzymuję słowa...

Z wyrazami szacunku

Piotr Turek

 

Materiał jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL

 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Piotr TurekPSLwybory burmistrzaWyszkówkandydat

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

FB FANPAGE

REKLAMA

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Sobota
Luty 2019
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
123
imieniny:
Damiana, Romana, Romany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Pracuj.pl