REKLAMA

Waldemar Maniecki z życzeniami z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wybory

W dzień 14 października, jak co roku, przypada Święto Edukacji Narodowej, czyli popularny Dzień Nauczyciela. Dlatego do Was zwracam się Szanowni Państwo, Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, Nauczyciele, Wychowawcy i Katecheci, Pedagodzy i Pracownicy Oświaty. Zbliżające się święto to czas przyjmowania przez Was życzeń i jakże uzasadnionych podziękowań. Pragnę wyrazić swoje uznanie dla Waszej pracy oraz słowa wdzięczności za trud dydaktyczny i wychowawczy.

REKLAMA

W tym szczególnym dniu życzę Wam zdrowia, wszelkiej pomyślności i wytrwałości w pracy, jakże ważnej dla całego społeczeństwa i jego przyszłości. Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży. 

Mam nadzieję, że Wasza praca z młodym pokoleniem jest źródłem satysfakcji i spełnienia. Zawsze podziwiałem Waszą cierpliwość, empatię i zrozumienie dla uczniów, dla których możecie być wzorem do naśladowania. Podziwiam także Waszą gotowość do podnoszenia kwalifikacji i doskonalenia własnych umiejętności, aby sprostać wymaganiom współczesnej edukacji.

W Dniu Edukacji Narodowej szczególną pamięć chciałbym okazać także emerytowanym nauczycielom i pracownikom szkół, w których się uczyłem. Mam nadzieję, że - ciesząc się dobrym zdrowiem i zasłużonym wypoczynkiem - wspominacie swoich uczniów i wychowanków oraz czas z nimi spędzony.

Z wyrazami najwyższego szacunku!

Waldemar Kazimierz Maniecki

 

Płatny materiał wyborczy KWW "Wybierzmy Przyszłość dla Zabrodzia"

 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Waldemar Manieckidzień edukacji narodowej

Komentarze

Eliza
A miałam zadzieje ze Pan Maniecki chce przeprosić cala społeczność szkolna za wykorzystywanie dzieci do kampanii wyborczej - organizowanie wyjazdu do sejmu dzieci i umieszczanie zdjęć na Facebooku (niezgodne z prawem). Panu Manieckiemu brak zahamowań zrobi wszystko aby urząd wójta wykorzystać do zemsty na mieszkańcach którzy nie glosowali na niego. Nie przypominam sobie żeby Rady Maniecki przez 3 lata wstecz wykupywał płatne ogłoszenia aby złożyć życzenia ( jaki Pan Maniecki jest szarmancki)
Aleksander
Panie Waldemarze, nie słyszal Pan o Rodo? To prawda, wszystko aby wygrać. Tylko co potem?
Mówię prawdę
Niech nigdy do tej gminy nie wrócą czasy szczucia i zemsty małych ludzi . Niech zawsze będzie mnóstwo kandydatów na wójtów i niech nie obawiają się startować. Także tym zamieszanym w to szczucie nie powinno się dać kolejnej szansy. Nie wiem jak będzie po wyborze tego kandydata ale mam poważne obawy widząc jego postepowanie w czasie kadencji i determinację do pzrejęcia urzędu. Jeśli chodzi o cele to jak widać dość przyziemne i przeciętne.
Ania
Gratuluję Pani Elizo. Świetne podsumowanie tej karykatury.
Mariusz
Dokładnie, determinacja w działaniu godna podziwu, pan Maniecki zapłaci chyba każdą cenę za stołek, i to dosłownie patrząc na nakłady finansowe na kampanię. Filmy, banery, plalaty, wycieczki dla dzieci. Szkoda tylko że program nierealny do realizacji. Ale czego się spodziewać po osobie bez doświadczenia w administracji. Nie zawsze i nie wszystko można załatwiać za pieniądze.
Kaska
Cieszę się że ludzie wreszcie zaczęli to dostrzegać. Komentarze nie pozostawiają cienia wątpliwości że byłaby to niewłaściwa osoba na to stanowisko. Ciekawe czy sam zainteresowany kiedykolwiek to zrozumie, szczerze wątpię...

Zostaw komentarz


REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

FB FANPAGE

REKLAMA

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Sobota
Luty 2019
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
123
imieniny:
Damiana, Romana, Romany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Pracuj.pl