REKLAMA

Konwencja wyborcza komitetu "Masz Wybór"

Wybory

30 września odbyła się konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego Wyborców "Masz Wybór" i kandydata na burmistrza Dariusza Andrzejewskiego.

REKLAMA

Sala Biblioteki Miejskiej zapełniła się zwolennikami i kandydatami komitetu do Rady Miejskiej w Wyszkowie. Obecny był też Dariusz Andrzejewski, kandydat na burmistrza Wyszkowa. 

- Program KWW „Masz Wybór” jest alternatywą wobec dotychczasowego sposobu działania koalicji rządzącej w gminie Wyszków. Nasz program ma ożywić życie publiczne, gospodarcze, kulturalne i sportowe w naszej gminie, tak w samym mieście jak również w każdym miejscu obszarów wiejskich. Chcemy Wyszkowa jako gminy przyjaznej dla swoich mieszkańców, w której jest tańsze życie, niższe opłaty za wodę, ścieki, ciepło, śmieci, czyste powietrze, gdzie dba się o przedsiębiorców chociażby poprzez niezwiększanie podatków. Program ma przyczynić się do zwiększenia komfortu życia, jak również realizować zrównoważony rozwój naszej gminy Wyszków - mówił Adam Szczerba.

Kandydaci zaprezentowali program wyborczy w poszczególnych sferach, jak: rozwój gospodarczy i przedsiębiorczość, drogownictwo i infrastruktura, czy edukacja i sport. 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


wybory samorządowesamorządburmistrz WyszkowaWyszkówkampania wyborcza

Komentarze

Monter
Dalej nic o północnej obwodnicy Wyszkowa w ciągu DK-62 !?

Zostaw komentarz


REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA

FB FANPAGE

REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Ireny, Kleopatry, Witalisa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pracuj.pl