REKLAMA

Kandydaci do Rady Powiatu Wyszkowskiego

Wybory

136 kandydatów ubiega się o mandat radnego powiatu wyszkowskiego w tegorocznych wyborach samorządowych. Do podziału jest 19 mandatów.

REKLAMA

OKRĘG NR 1 (Gmina Wyszków - 10 mandatów)

KW Prawo i Sprawiedliwość

1. Waldemar Sobczak

2. Iwona Bogusława Wyszyńska

3. Hanna Teresa Czajkowska

4. Robert Krzysztof Milczarczyk

5. Krzysztof Ochmański

6. Bogusław Kocięcki

7. Natalia Malwina Bloch

8. Piotr Eychler

9. Jolanta Barbara Mieszało

10. Danuta Lucyna Rogalska

11. Robert Bartniczak

12. Łukasz Kania

 

KWW Wyszkowscy Demokraci

1. Adam Mróz

2. Katarzyna Teresa Wysocka

3. Marek Franciszek Siekierski

4. Jarosław Szczerba

5. Aneta Lenartowicz

6. Teresa Jastrzębska

7. Jerzy Józef Sitek

8. Dorota Wojtkowska

9. Zbigniew Janusz Giełda

10. Magdalena Edyta Gryc

11. Krzysztof Włoszczyński

12. Paweł Wojtkowski
 

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Jacek Robert Bachański

2. Bożena Teresa Jakubczak-Zadroża

3. Adam Przemysław Turek

4. Zofia Małgorzata Gałązka

5. Sylwester Kalisz

6. Szczepan Jan Szymański

7. Wioleta Bajorek

8. Tomasz Buźniak

9. Marianna Wiesława Kulesza

10. Agnieszka Katarzyna Motyka

11. Mariola Przybysz

12. Robert Łapiński

 

KWW Wspólnota Samorządowa Wyszków

1. Aneta Kowalewska

2. Bogusław Frąckiewicz

3. Krzysztof Chmiel

4. Urszula Zofia Mikołajczyk

5. Piotr Wykowski

6. Arkadiusz Stanisław Darocha

7. Joanna Zglec

8. Ewa Redel

9. Dorota Stworzyjanek

10. Mariusz Księżak

11. Maciej Główczyński

12. Sławomir Wiśniewski

 

KWW Razem dla Ziemi Wyszkowskiej

1. Paweł Deluga

2. Adrian Gołębiewski

3. Maria Gruszczyńska

4. Anna Zofia Korczak

5. Bogusława Pochmara

6. Janusz Wojciech Karpiński

7. Magdalena Estera Wróbel

8. Kazimierz Przybysz

9. Hanna Jankowska

10. Aleksander Bernard Skrzypczak

11. Iwona Maria Gmurczyk

12. Cezary Maciorowski

 

KWW Przymierze Samorządowe Gmin i Powiatu

1. Justyna Garbarczyk

2. Andrzej Krysiewicz

3. Marek Curuł

4. Damian Kołodziejczyk

5. Jan Garbacz

6. Sylwia Falba

7. Marzena Kuchta

8. Krystyna Elzbieta Kurek

9. Elżbieta Krystyna Owczarska 

10. Katarzyna Anna Pilarska 

11. Krzysztof Ponichtera

12. Rafał Stanisław Bujak

 

KW Wolni i Solidarni

1. Miroslaw Boruc

2. Piotr Falba

3. Danuta Paprocka

 

OKRĘG NR 2 (Gminy Brańszczyk, Długosiodło - 4 mandaty)

KW Prawo i Sprawiedliwość

1. Jerzy Żukowski

2. Marzena Dyl

3. Jan Stanisław Andryszczyk

4. Aneta Karamuz

5. Jolanta Danuta Rosińska

6. Zbigniew Gałązka

 

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Bogdan Mirosław Pągowski

2. Krystian Pędzich

3. Jolanta Szyszkowska

4. Dorota Kaniewska

5. Elżbieta Mikołajewska

6. Sławomir Marek Pędzich

 

KWW Wspólnota Samorządowa Wyszków

1. Wiesław Pasek

2. Karol Pych

3. Monika Gajownik

4. Halina Bogdan

5. Wioletta Marta Sędzicka

6. Artur Laskowski

 

KWW Przymierze Samorządowe Gmin i Powiatu

1. Andrzej Dariusz Kuczyński

2. Sławomir Kraszewski

3. Tomasz Piórkowski

4. Justyna Jechna

5. Dorota Modzelan

6. Monika Pędzich

 

KW Wolni i Solidarni

1. Ewa Milewska

2. Artur Ryszard Szydlik

3. Karolina Rogalska

4. Bogdan Piotr Księżopolski

 

OKRĘG NR 3 (Gminy Rząśnik, Somianka, Zabrodzie - 5 mandatów)

KW Prawo i Sprawiedliwość

1. Renata Rębała

2. Ewa Bartosiewicz

3. Agnieszka Renata Augustynik

4. Jerzy Abramczyk

5. Tomasz Wójcik

6. Tadeusz Runo

7. Monika Lewandowska

 

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Tadeusz Mirosław Kuchta

2. Tadeusz Michalik

3. Paweł Abramczyk

4. Anna Karolina Lendziszewska

5. Pelagia Kaska

6. Monika Teresa Kluczek

7. Wojciech Kozon

 

KWW Wspólnota Samorządowa Wyszków

1. Agnieszka Ołdak

2. Iwona Krawczyk

3. Arkadiusz Leszek Redlicki

4. Tomasz Wawryło

5. Konrad Maksymilian Pachulski

6. Michał Szymański

7. Agnieszka Paulina Telak

 

KWW Przymierze Samorządowe Gmin i Powiatu

1. Tomasz Krakowiecki

2. Krzysztof Sabala

3. Zdzisław Andrzej Bieńkowski

4. Karol Kołakowski

5. Kinga Magdalena Dąbrowska

6. Paulina Kaflik

7. Agata Barbara Kujawa

 

KW Wolni i Solidarni

1. Emilia Zofia Katner

2. Jerzy Jan Urbaniak

3. Monika Kowalczyk

4. Grzegorz Zbigniew Wiśniewski

5. Ewelina Regina Grycz.

 

 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


wybory samorządowesamorządburmistrz WyszkowaWyszkówpowiat wyszkowskikampania wyborcza

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA

FB FANPAGE

REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Ireny, Kleopatry, Witalisa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pracuj.pl