REKLAMA

To sprawia, że dziecko chętniej się uczy!

Nauka

Galeria zdjęć


Rozpoczynamy drugi semestr nauki! Właśnie zakończyły się ferie i szkoły na nowo wypełniły się uczniami. Tylko czy nowa energia, która wstąpiła w dzieci, to także energia do nauki? Z tym niestety bywa różnie, ale nie ma się czemu dziwić, skoro myślami wszyscy jeszcze jesteśmy na nartach, na domowych spotkaniach z przyjaciółmi lub u babci, która właśnie lepi nasze ulubione pierogi… Tak, „choroba pourlopowa” dotyka też najmłodszych! I jak tu się skupić na nauce?

 

Okazuje się, że jest na to prosty sposób! Wystarczy uczynić lekcje jeszcze ciekawszymi!

Warsztaty Edukido to jednorazowe wydarzenia dla całych klas. Tematy dostosowane są do wieku uczniów, zarówno pod kątem teorii jak i ich możliwości budowlanych. Inny temat zrealizują 4-latkowie, a inny 5-klasiści. Oferta jest bardzo bogata, a wszystkie tematy wpisane są w podstawy programowe!

Możesz:

- uczyć się o grawitacji sprawiając, że motory z klocków będą latać (i oczywiście spadać – ach, ta grawitacja!),

- uczyć się o systemie feudalnym w średniowieczu, budując cech rycerski obok sali królewskiej,

- rozwijać wartości patriotyczne na warsztacie „Symbole narodowe”, idealnym w maju i listopadzie; (czy wiesz dlaczego flaga jest biało-czerwona, a nie czerwono-biała?)

- stworzyć własne opowiadanie, zachowując wstęp, rozwinięcie, zakończenie i wykorzystując narratora do budowania napięcia.

Ale to nie wszystko, bo Edukido oferuje też warsztaty z odnawialnych źródeł energii, geografii, przyrody i wielu innych tematów. Każda lekcja składa się z porządnie przygotowanej części teoretycznej i oczywiście z „ciężkiej” pracy budowlanej :)  A to wszystko na klockach Lego®!

Rodzicu, Nauczycielu - poznaj szczegóły oferty i zamów warsztat dla klasy swojego dziecka dzwoniąc pod nr 510-141-861 lub napisz na adres wyszkow@edukido.com.pl. Otrzymasz folder i poradę, który temat najlepiej sprawdzi się w danej grupie wiekowej! Pomyśl już o Pierwszym Dniu Wiosny, Dniu Dziecka czy uatrakcyjnieniu święta szkoły. Albo zorganizuj warsztaty bez okazji, przecież tematy to realizacja podstawy programowej!!!

Warsztaty przeznaczone są dla uczniów w wieku 4-12 lat i są organizowane w trakcie lekcji.


0,00 zł
0,00 zł


Udostępnij:


EDUKIDO - zajęcia z klockami

, 07-200 Wyszków 510-141-861 wyszkow@edukido.com.pl http://edukido.com.pl/miasta/wyszkow-powiat/
Udostępnij:  
REKLAMA

POLECANE FIRMY

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Wtorek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

pl.jooble.org PRACA