Tejbrant Polska Sp. z o.o.  poszukuje pracownika na stanowisko: specjalista ds. realizacji projektu

Zatrudnię

Tejbrant Polska Sp. z o.o.  poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Realizacji Projektu

Miejsce pracy: Wyszków

Zakres obowiązków:

  • Udział w koordynowaniu prac zespołów montażowych.

  • Udział w opracowywaniu ofert.

Wymagania:

  • Umiejętność „czytania” rysunków i projektów.

  • Znajomość pakietu Office.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat w ramach umowy o pracę.

  • Stabilną pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: info@tejbrant.pl wraz z adnotacją:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym, na stanowisko Młodszy koordynator kontraktu. jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z rozporządzeniem parlamentu europejskiego i rady (ue) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we).”

Dane kontaktowe

Tejbrant Polska Sp. z o.o.
info@tejbrant.pl

POLECANE FIRMY

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Piątek
Czerwiec 2019
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14