Operator maszyn introligatorskich

Zatrudnię

Quad/Graphics Europe to jedna z największych i najnowocześniejszych firm sektora poligraficznego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Miejsce pracy: Wyszków
Umowa o pracę
Pełny Etat

Obowiązki:

• obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych,
• dbanie o stan techniczny urządzeń i maszyn produkcyjnych oraz usuwanie drobnych awarii,
• przestrzeganie zasad BHP oraz dbanie o czystość wokół stanowiska,
• kontrola jakości,
• realizacja celów produkcyjnych

Wymagania:

• wykształcenie techniczne (mile widziane),
• doświadczenie w pracy produkcyjnej lub/i obsłudze maszyn produkcyjnych,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• zdolności manualne,
• umiejętność pracy w zespole,
• dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe

Oferta:

• umowa o pracę,
• zmianowy system pracy (4-5 dni pracy, 4-5 dni wolnego),
• pełne wsparcie w przygotowaniu do pracy na stanowisku,
• kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
• stołówka firmowa,
• możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z: dodatkowego ubezpieczenia, karty sportowej, prywatnej opieki medycznej.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby procesu rekrutacji na niniejsze stanowisko.”

W przypadku zainteresowania udziałem w innych rekrutacjach prowadzonych przez Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Dane kontaktowe

Quad/Graphics Europe
223367619
kturek@quadgraphics.pl

POLECANE FIRMY

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Środa
Styczeń 2019
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13