REKLAMA

REKLAMA

Restauracja ZŁOTY OKOŃ

Restauracja ZŁOTY OKOŃ

ul. Warszawska 49, Serock 22 782 69 59, 605 997 422 zajazd@zlotyokon.pl https://zlotyokon.pl/
Udostępnij:  

A wszystko zaczęło się od...

Jesteśmy firmą rodzinną rozpoczynającą swoją działalność w latach 80. od prowadzenia sklepu rybnego w centrum naszego miasteczka. Jednakże po kilkunastu latach przenieśliśmy sklep na teren Zajazdu. W roku 1996 zrodził się pomysł za namową naszych stałych gości, aby otworzyć smażalnię ryb. Serwowaliśmy ryby świeże, gorące prosto z patelni, czym z roku na rok zyskiwaliśmy sobie coraz większą liczbę zadowolonych gości.

Najlepsze ryby z całego świata...

W roku 2001 otworzyliśmy restaurację, głównie serwujemy potrawy z ryb pod różnymi postaciami, jak również potrawy kuchni staroplolskiej przyrządzane według starych sprawdzonych przepisów, bez użycia konserwantów. Ryby, które trafiają na Państwa stół, mają wysokie walory smakowe i zapachowe, są specjalnie dla naszej firmy selekcjonowane i sprowadzane z najlepszych i najczystszych wód całego świata.

 

Zapraszamy na wykwintne dania rybne i nie tylko...

 

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego Zajazdu, gdzie można w przytulnym wnętrzu restauracji smacznie zjeść, odpocząć i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Ale "Złoty Okoń" to nie tylko renomowana restauracja...

 

"Złoty Okoń" to:

Restauracja

Restauracja z dwoma salami konsumpcyjnymi (jedna mieszcząca 70 gości, druga mniejsza mieszcząca 50 osób). Życzliwa i profesjonalna obsługa postara się, aby czas spędzony w naszym otoczeniu, tak jak i smak proponowanych potraw na długo pozostał w Państwa pamięci. Przytulne wnętrze nadaje niezwykle rodzinną atmosferę. Zorganizujemy dla Państwa przyjęcia okolicznościowe takie jak:

  • Jubileusze
  • Uroczystości rodzinne
  • Chrzty, Komunie
  • Osiemnastki
  • Bankiety
  • Przyjęcia okolicznościowe
  • Przyjęcia pogrzebowe
  • Konferencje i szkolenia
  • Imprezy integracyjne
  • Przyjęcia świąteczne, wigilie

Do dyspozycji gości jest także bar, taras, staw,ławki oraz dwa place zabaw. Nasi młodsi goście mogą bawić się m.in. na: huśtawkach, zjeżdżalniach, w piaskownicy. Czeka na nich również drewniany tor przeszkód

 

Sklep wędkarski

Prowadzimy sprzedaż ryb żywych, świeżych, mrożonych, wędzonych, filetów. Oferujemy również owoce morza, ryby w słoikachsałatki rybne i inne art. spożywcze.

 

Bar Bistro

Punkt szybkiej obsługi z kurczakiem z rożna.

 

Sklep rybny

W naszym sklepie oferujemy bardzo szeroki asortyment wędkarski. Do każdej metody połowu zapewniamy niezbędne akcesoria, a na specjalne życzenie klienta, sprowadzamy zamówiony artykuł w krótkim, przystępnym czasie. W branży wędkarskiej działamy od wielu lat i sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę. Współpracujemy z wieloma producentami sprzętu wędkarskiego, co oznacza aktualną ofertę w każdym sezonie.

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9.00 22.00
Wtorek 9.00 22.00
Środa 9.00 22.00
Czwartek 9.00 22.00
Piątek 9.00 22.00
Sobota 9.00 22.00
Niedziela 9.00 22.00

REKLAMA

KATEGORIE

REKLAMA

OKAZJE

REKLAMA