REKLAMA

REKLAMA

AKADEMIA MAMY I TATY „POZYTYWKA”

AKADEMIA MAMY I TATY „POZYTYWKA”

ul. Chopina 9/4U (Apartamenty Preludium), 07-200 Wyszków 504-907-116 kontakt@akademia-pozytywka.pl http://akademia-pozytywka.pl/
Udostępnij:  

 

Akademia Mamy i Taty „POZYTYWKA” powstała z myślą o świadomych rodzicach, którzy chcą się edukować, aby dobrze wspierać rozwój swoich dzieci - w zgodzie z ich aktualnymi możliwościami, bez pośpiechu i bez presji. W atmosferze miłości, bezpieczeństwa i rodzinnego ciepła.

 

W ofercie Akademii m.in. zajęcia multisensoryczne dla dzieci od 6. miesiąca do 2,5 roku życia, kurs masażu dla niemowląt i małych dzieci (masaż Shantala), kurs masażu relaksacyjnego dla par i kobiet w ciąży (masaż Shantala Body Touch), warsztaty edukacyjne i rękodzielnicze oraz bezpłatne doradztwo zawodowe z coachingiem dla ambitnych mam pragnących wrócić do pracy.

Jesteśmy organizacją pozarządową działającą od 2011 roku. Od 2016 roku prowadzimy Przedszkole Społeczne „Rozwój i Samodzielność”, w którym realizowany jest edukacyjny program Montessori z elementami oceniania kształtującego. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu zajęć sensorycznych dla niemowląt i małych dzieci oraz szkoleń dla rodziców, nauczycieli i osób pracujących z dziećmi. Od początku naszej działalności realizujemy projekty wspierające rodziny w wychowaniu i w opiece nad dziećmi, a także poszerzamy ofertę zajęć dla dzieci, zarówno w ciągu roku szkolnego, jak i w okresie wakacyjnym. Nasi certyfikowani animatorzy zapewniają dzieciom niezapomniane wrażenia podczas imprez okolicznościowych, dając rodzicom możliwość pełnego oddechu ;)

Akademia Mamy i Taty „Pozytywka” powstała z zamiłowania do założeń pedagogiki Montessori i metody integracji sensorycznej, ale przede wszystkim z troski o dzieci. Pragniemy edukować dorosłych, aby dzieci miały szansę na mądry i bezpieczny rozwój.

Najważniejszym okresem w życiu nie są lata studiowania na wyższej uczelni, ale te najwcześniejsze, czyli okres od narodzenia do sześciu lat. Jest to czas, kiedy formuje się inteligencja człowieka i nie tylko ona, ale całość jego zdolności psychicznych - Maria Montessori

 

Do zobaczenia w Akademii Mamy i Taty J

 

Oferta

1. Zajęcia grupowe z dziećmi

Smyko-Multisensoryka® to zajęcia wspierające rozwój niemowląt i małych dzieci w oparciu o metodę integracji sensorycznej. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych 6 – 12 miesięcy i 1 – 2,5 roku.

2. Szkolenia dla rodziców

- Uczymy się bawić – czyli jak wspierać rozwój dziecka podczas zabawy

- Pierwszy rok życia dziecka - co należy wiedzieć o rozwoju niemowlaka

- Domowe Montessori – jak urządzić pokój i domową przestrzeń dla małego dziecka, aby wspierać jego rozwój i samodzielność

- Pierwsza pomoc przedmedyczna dla niemowląt i dzieci

- 1000 pierwszych dni - żywienie niemowląt i małych dzieci

3. Warsztaty rękodzielnicze

Sensuś – pierwsza sensoryczna zabawka dla Twojego dziecka. Podczas warsztatów tworzymy niepowtarzalną zabawkę dla swojego maluszka, by po latach podarować ją ponownie, jako bezcenny prezent.

4. Kurs Masażu Shantala – masaż niemowląt i małych dzieci

Masaż Shantala pomaga w uregulowaniu snu, poprawia trawienie, wycisza i  uspokaja, podnosi świadomość własnego ciała, jego granic, wzmagając poczucie bezpieczeństwa, poprawia, wzmaga więzi z rodzicem, podnosi odporność organizmu, stymuluje układ hormonalny.

5. Kurs Masażu Shantala Body Touch - masaż relaksacyjny dla par

Nawet 30-minutowy masaż relaksacyjny Shantala Body Touch wykonywany przez bliską osobę daje efekt wypoczynku porównywany z wieloma godzinami snu. Masaż relaksacyjny wykonywany przez ojca dziecka jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet w ciąży, ze względu na wzmacnianie partnerskich więzi oraz działanie odprężające i redukujące stres. Polecany jest także kobietom karmiącym piersią, dla zwiększenia laktacji.

6. Organizacja Baby Shower

Zapewniamy przestronny lokal w centrum Wyszkowa, przygotowujemy catering, konkurencje i zabawy, nagłośnienie, dekorację sali i stołu. Do dyspozycji gości oddajemy także przytulny pokoik, w którym młode mamusie dyskretnie nakarmią i przewiną dziecko.

7. Organizacja pierwszych urodzin

Zapewniamy komfortową przestrzeń do świętowania na przestronnej Sali, przytulny pokoik dla młodych mam, w którym dyskretnie nakarmią i przewiną dziecko, dekorację i nagłośnienie Sali, urodzinowy stół, animacje dla dzieci.

8. Animacje dla dzieci

Obsługujemy: wesela, poprawiny, komunie, chrzciny, urodziny, garden party, imprezy szkolne, imprezy firmowe, festyny. Dysponujemy różnorodnym sprzętem animacyjnym, sprzętem  nagłaśniającym oraz estradowym. Wypożyczamy: wózek z watą cukrową, wózek z popcornem, wytwornicę baniek i dymu z grą kolorowych świateł, dziecięcy urodzinowy zestaw ogrodowy (stoliki, krzesełka, zastawę stołową). Wykonujemy: urodzinowe piniaty, zaproszenia, dekoracje na życzenie

9. Mama wraca do pracy

Bezpłatne doradztwo zawodowe z coachingiem dla kobiet przebywających na urlopie macierzyńskim i posiadających aktualny karnet naszej oferty zajęć dla dzieci.

 

Godziny otwarcia:

- wtorki, godz. 9.30 - zajęcia dla dzieci raczkujacych (6-12 mies. życia)

- wtorki, godz. 11.00 - zajęcia dla dzieci chodzących (1-2,5 roku życia)

Terminy poszczególnych szkoleń i warsztatów dla rodzicow znajdą Państwo na stronie internetowej Akademii.

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Wtorek 9.30 12.00
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
REKLAMA


KATEGORIE


GAZETKI

REKLAMA

OKAZJE

Pracuj.pl pl.jooble.org