REKLAMA

REKLAMA

Kids' Korner - warsztaty językowe i zajęcia kreatywne dla dzieci

Kids' Korner - warsztaty językowe i zajęcia kreatywne dla dzieci

 

ul. Tadeusza Kościuszki 40, 07-200 Wyszków 577-690-190 biuro@kidskorner.pl https://kidskorner.pl/
Zajęcia dodatkowe Udostępnij:  

WITAJ W KIDS' KORNER

- świecie warsztatów dla dzieci i młodzieży

 

 

Kids' Korner to miejsce oferujące różnorodne zajęcia nastawione na pomoc w doskonaleniu wielokierunkowego rozwoju, poszerzenie wiedzy oraz kreatywne doświadczanie.
Kids' Korner to przede wszystkim dzieci, proces ich harmonijnego rozwoju, uczenia się, rozwoju wyobraźni, zabawa oraz kształtowanie postaw społecznych.
Pracujemy na autorskich programach opracowanych na podstawie wieloletniej pracy z dziećmi i młodzieżą- z nami zawsze jest skutecznie i wesoło. W zależności od warsztatu wykorzystujemy elementy:
  • Pedagogiki M. Montessori,
  • Pedagogiki zabawy wg Klanzy,
  • Metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne,
  • Kinezjologii edukacyjnej wg Dennisona,
  • Metody Total Psyhical Response.

 

 

KIDS' KORNER TO:

Nauka języków
 
- Język angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych
 
- Zajęcia grupowe i indywidualne        

 

Warsztaty kreatywne
 
Warsztaty dla najmłodszych i trochę starszych dzieci
 
- Zabawy polisensoryczne
 

- Nowość: Clay&Play - zabawy z gliną

- Nowość: DIY - zrób to sama

 
- Wszechstronny rozwój
  

Animacja

Planowanie i realizacja  przyjęć:
 
- urodzinowych,
 
- okolicznościowych dla dzieci,
 
- okolicznościowych z udziałem dzieci  
 
WAKACJE
 

Warsztaty językowe i zajęcia kreatywne dla dzieci


ANGIELSKI DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Explore English - zajęcia

Jest to kurs dla dzieci i młodzieży, który pomoże im zrozumieć i polubić język angielski. Ze zwróceniem uwagi na wiek uczestnikow i ich indywidualne możliwości wprowadzane są nowe treści oraz systematyzowane te wiadomości, które zdobyły już w przedszkolu czy szkole. Oparty na autorskim programie. Mówimy, śpiewamy, czytamy, a przy tym świetnie się bawimy.

Zajęcia dla dzieci 3+

 

Little English

Zajęcia  językowo - muzyczne dla najmlodszych. (Mamo, nie bój się, jeśli nie mówisz jeszcze po angielsku - wszyscy będziemy świetnie sobie radzić !). W oparciu o różnorodne anglojęzyczne piosenki dla maluchów śpiewamy, tańczymy, gramy, skaczemy, maszerujemy i głośno się śmiejemy.  Ale nadal uczymy się angielskiego i jest to nauka niezwykle skuteczna.

 

Speak Up


KEEP CALM AND SPEAK ENGLISH

Speak Up - konwersacje

Zajęcia w formie konwersatorium dla młodzieży i dorosłych. Wspólnie przełamujemy barierę językową, wzbogacamy słownictwo, udoskonalamy wymowę oraz systematyzujemy wiedzę gramatyczną. Przede wszystkim mamy jednak idealna okazję na rzeczywistą rozmowę w języku angielskim. Dodatkowo zapewniamy 5 godzin konwersacji z Native Speaker. Konwersatoria w dwóch grupach: 13+ i 18+

 

Warsztaty kreatywne


Polisensoryka dla Smyka

 

Są to warsztaty poświęcone rozwijaniu chęci próbowania nowych rzeczy i uczenia się, jak zorganizować świetną zabawę z prostych rzeczy dostępnych w każdym domu. Warsztaty te pomagają małym dzieciom stać się częścią większej grupy rówieśniczej, jednocześnie czując się bezpiecznie wsród dorosłych. Bałaganimy tyle, ile chcemy i zdołamy... Ale spokojnie- cały ten bałagan jest w jakimś sensie uporządkowany- dokładnie zaplanowany i zorganizowany przez trenera.

 

Polisensoryka z j. angielskim

Piątki godz. 10.30

Świetne rozwiązanie dla Maluszków  i opiekunów, którzy mogą uczestniczyć tylko w jednych zajęciach tygodniowo. Rozbudzamy zmysły, integrujemy, pracujemy w grupie rówieśniczej, śpiewamy, a temu wszystkiemu delkatnie towarzyszy język angielski. 

 

Clay&Play - zabawy z gliną

Warsztaty te to nie tylko rewelacyjna i niecodzienna zabawa, ale idealne połączenie sztuki z funkcjami terapeutycznymi. Bezpośredni kontakt i praca z gliną rozwija umiejętności manualne, relaksuje, pobudza wrażliwość, uczy wytrwałości i cierpliwości. A efakty pracy zawsze cieszą nasze oczy. DIY- zrób to sama.

 

Warsztaty DIY- zrób to sama- czyli kreatywne sposoby na samodzielne wyczarowanie pięknych rzeczy.

Warsztat pełen porad, trików i tutoriali  z myślą o kreatywnych  nastolatkach. Razem stworzymy niepowtarzalne ozdoby, ubrania, akcesoria, przybory, kosmetyki i wele wiele innych!!!

 

MINILAB


Matematyczny

Na tych zajęciach udowadniamy, że matematyka wcale nie jest straszna i sprawiamy, że nasi uczestnicy ją pokochają. A kto wie... może nawet uda nam się odkryć jakiegoś następcę Pitagorasa !!!  Poprzez łamigłówki, gry i zabawy wprowadzamy pojęcia matematyczne - nie narzucamy toku myślenia, tłumaczymy, pokazujemy, inspirujemy- bo przecież matematyka nie jest trudna ani nudna !!!
 

Przyrodniczy

To cykl warsztatów przyrodniczych dla dzieci i młodzieży. Będziemy wspólnie zagłębiać się w tajemnice nauk przyrodniczych: biologii, chemii, fizyki i geografii aby lepiej zrozumieć wszystko to, co nas otacza. Uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności, które z pewnością pomogą na lekcjach w szkole, a ponadto rozbudzą w nich chęć poznawania świata. Każde zajęcia poświęcone są innej tematyce i kończą się niesamowitym eksperymentem.

 

Dołącz do nas!

 Zapraszamy do zapisów na nasze warsztaty i zajęcia

 
 

Organizacja urodzin


 

Brakuje Ci pomysłu na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka lub przeciwnie - marzy ono o czymś przerastającym Twoje możliwości... Zostaw to nam. Dla Kids' Korner to nie problem! Każde marzenie przyszłego jubilata jest dla nas wyzwaniem - a wyzwania to nasza specjalność. Zawsze dbamy, aby te najważniejsze momenty w życiu dziecka były niecodzienne i wyjątkowe. Napisz do nas o pomyśle, a zamienimy go w rzeczywistość. Brak pomysłu - my zajmiemy się stworzeniem czegoś niepowtarzalnego.  

 

Organizacja eventów


 

Planujesz organizację przyjęcia okolicznościowego? Zależy Ci, aby również jego najmłodsi uczestnicy spędzili miło czas? Świetnie! Zachęcamy do kontaktu w sprawie organizacji animacji (animacja polska lub angielska) dla dzieci. 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9.00 15.00
Wtorek 10.00 18.00
Środa 10.00 18.00
Czwartek 10.00 18.00
Piątek 9.00 15.00
Sobota
Niedziela
REKLAMA


KATEGORIE


GAZETKI

REKLAMA

OKAZJE

Pracuj.pl pl.jooble.org