REKLAMA

REKLAMA

PPHU Sępkowski - Kostka, Ogród, Kamień Wyszków

PPHU Sępkowski - Kostka, Ogród, Kamień Wyszków

ul. Białostocka 124, 07-200 Wyszków 660 418 841, 513 132 339 sepkowski@kostkawyszkow.pl http://kostkawyszkow.pl/
Kostka brukowa Udostępnij:  

PPHU Sępkowski - Kostka, Ogród, Kamień Wyszków

 

PPHU Daniel Sępkowski to firma znajdująca się na lokalnym rynku od 20 lat.
Projekt Ogród/Kamień/Kostka jest wyspecjalizowanym otwartym na klienta nowo powstałym składem. Cały wachlarz asortymentu, wykwalifikowana kadra, a do tego szeroka flota transportowa uczyniła z nas czołową firmę działającą w domenie ogrodzeń, kostki brukowej jak i kamieni ozdobnych.

Prowadzimy zarówno sprzedaż jak i proponujemy projekty, które wykonywane są przez wyspecjalizowaną kadrę z 10-letnim doświadczeniem. Bezpośrednia obsługa brukarzy – stanowi o naszej sile, zarówno logistycznej jak i znajomości towarów. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami takimi jak Joniec /Polbruk czy Atex umiemy elastycznie poruszać się po rynku, spełniając nawet najbardziej ambitne projekty i realizować handlowe myśli klientów. Proponujemy zarówno projekt kostki brukowej jak i aranżację ogrodów, zarówno z kamieniami ozdobnymi jak i drzewkami i tujami.
 

Zapraszamy wszystkich do składu, który na pewno zrealizuje każdy pomysł i pragnienie handlowe klienta.

 

Zaufaj Nam i naszym projektom – bo to my wyznaczamy jakość!

 

W naszej ofercie znajdą Państwo: 

 

KOSTKĘ BRUKOWĄ

 

- DEKORACYJNĄ

 

- PRZEMYSŁOWĄ 

 

OGRODZENIA BETONOWE - PPHU Sępkowski Wyszków

 
OGRODZENIE ŁUPANE GORC de Luxe GL22

Ogrodzenie łupane GORC to autorski pomysł firmy JONIEC wprowadzony na rynek polski w 2003 r. Swoim wyglądem nawiązuje do materiału, który od dawna stosowany był w budownictwie – kamienia. System ogrodzeniowy GORC de Luxe GL22 to połączenie tradycyjnego wyglądu oraz nowoczesnego spojrzenia na architekturę ogrodową. Charakterystyczne pionowe i poziome spoiny widoczne na powierzchni łupanych bloczków tworzą unikalną estetykę słupków i podmurówki.

OGRODZENIE ŁUPANE GORC de Luxe GL38

Ogrodzenie łupane GORC de Luxe GL38 to większa wersja systemu GL22. Ogrodzenie to pozwala na osiągnięcie masywnego i dostojnego charakteru otoczenia posesji. To elegancka i efektowna wizytówka domu. Możliwość łączenia elementów systemów GL22 i GL38 daje dodatkowe ogromne możliwości aranżacji i dopasowania ogrodzenia do architektury budynku.

OGRODZENIE ŁUPANE JONIEC

Ogrodzenie łupane JONIEC to system, którego pierwsza wersja powstała w roku 1992. Obecnie oferujemy Państwu jego unowocześnioną wersję. Ogrodzenie to docenią osoby ceniące tradycyjny i spokojny wygląd. Cechą charakterystyczną systemu JONIEC są małe gabaryty bloczków dające dużo możliwości aranżacji. Umożliwia to budowę różnego typu ogrodzeń: delikatnych i subtelnych lub masywnych i dostojnych.

OGRODZENIE MODUŁOWE ASTRA

Ogrodzenie betonowe modułowe ASTRA to system składający się z bloczków o klasycznym, tradycyjnym wyglądzie. To rozwiązanie o oszczędnej formie, bardzo bezpieczne z punktu widzenia kompozycji estetycznej.

OGRODZENIE MODUŁOWE MODYŃ

Ogrodzenie betonowe modułowe Modyń posiada charakterystyczny delikatnie zaokrąglony łukowy kształt bloczków. Ogrodzenie zbudowane z tych elementów cechuje łagodność kształtu i prostota kompozycji. Jego ogromną zaletą jest prosty i szybki montaż, co znacząco obniża koszty oraz skraca czas budowy.

PŁYTKI PIANO

Płytki elewacyjne i dekoracyjne PIANO są wyjątkowym materiałem wykończeniowym, który doskonale sprawdza się, jako okładzina ścian zewnętrznych, ścian wewnętrznych, kominów, kominków, murków, itp. Wygląd płytek PIANO do złudzenia przypomina łupany kamień. Są one solidne i trwałe a jednocześnie estetyczne i stylowe. Łupana powierzchnia płytek umożliwia uzyskanie niepowtarzalnego wyglądu wyłożonych nimi przestrzeni oraz pozwala na stworzenie wyjątkowych aranżacji. Wieloletnia trwałość płytek PIANO pozwala uniknąć kosztów związanych z koniecznością regularnego malowania i renowacji ścian.

ELEWACJE TOM

Bloczki elewacyjne TOM mogą być wykorzystane do budowy ścian obiektów różnego typu. Sprawdzają się zarówno w budownictwie mieszkaniowym (domki jednorodzinne, wielorodzinne, garaże), jak i w budownictwie przemysłowym (elewacje budynków biurowych, ściany budynków użyteczności publicznej). Rozmaitość kolorów oraz charakterystyczna faktura powierzchni nadają budynkowi indywidualny, niepowtarzalny wygląd.

BLOCZKI SKARPOWE RIO

Bloczki RIO znakomicie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wzmocnienie skarpy, wału lub zbocza. Bloczek w kształcie trapezu z łupanym licem pozwala na ułożenie przeróżnych linii: prostych, kołowych, falistych. Bloczki RIO można również zastosować w ogrodzie jako element dekoracyjny do budowy kwitnących zboczy, klombów, obramowań kwietników czy trawników.

PALISADA MOGIELICA, GPL, GPLL

Palisady to elementy małej architektury, które w subtelny sposób porządkują przestrzeń. Stanowią element dekoracyjny, który daje możliwość zaakcentowania różnorodnego ukształtowania powierzchni. Mogą być także wykorzystane do tworzenia umocnień skarp czy budowy tarasów o zróżnicowanych poziomach. Świetnie nadają się do obramowania trawników, wjazdów, parkingów, rabatów kwiatowych.

GAZONY

Gazony to wyroby idealne do wykonania umocnień skarp i nasypów, do budowy ścian i murów oporowych, do ozdobienia parków i ogrodów w postaci klombów, obramowań kwietników i trawników. Zazębiające się profile gazonów zapewniają stabilne połączenie i umożliwiają dowolne kształtowanie budowanej powierzchni. Obsadzone kwiatami, iglakami, skalniakami tworzą przepiękną ozdobę otoczenia.

PODMURÓWKI OGRODZENIOWE

Zastosowanie podmurówek betonowych przy budowie ogrodzenia to doskonały sposób na znaczące ograniczenie czasu i kosztów jego budowy. Podmurówki mają wymiary dopasowane do wszystkich dostępnych na rynku paneli ogrodzeniowych z metalu, drewna, PCV, itp. Podmurówki betonowe mają także zastosowanie do budowy ogrodzeń z siatki.
 

OPAŁ

 

- DRZEWNY

 

- WĘGIEL  

KRUSZYWA

 

Skład SĘPKOWSKI Wyszków – Kostka /Kamienie/ Ogród specjalizuje się w kamieniach ozdobnych – dzięki kruszcom kopalnianym ściąganym z całej Polski, markowanych własnym logo, w specjalistycznie zrobionych workach, służących do pakowania elitarnych kruszyw i kamieni. Całość oferty trafi w najbardziej wysublimowane gusta, kształtując ogród według wymarzonych pomysłów i założeń.

 
Oferta obejmuje:

 

- GRYS GRANITOWY 16-24 LUZ + WOREK + BIG-BAG

 

- GRYS GRANITOWY 8-16  LUZ + WOREK + BIG-BAG

 

- GRYS CAPUCINO 8-16  LUZ + WOREK + BIG-BAG

 

- GRYS BIAŁA MARYSIA 8-16  LUZ + WOREK + BIG-BAG

 

- GRYS BIAŁA MARYSIA TYP L  LUZ

 

- KORA KAMIENNA 16-32 LUZ + WOREK + BIG-BAG

 

- GRYS CZARNY 8-16  LUZ + WOREK + BIG-BAG

 

- OTOCZAKI JANOWICKI BIAŁE Z PRZEBARWIENIAMI -WOREK-, FRAKCJE

  • 20-40
  • 40-60
  • 60-90
  • 80-160

 

- OTOCZAKI JANOWICKIE PASTELOWE -WOREK- FRAKCJE

  • 8-30
  • 40-60
  • 20-40

 

- KORA GABIONOWA, KRUSZYWO GABIONOWE, KRUSZYWO CAPUCINO 20-63 (WSZYSTKO W BIG-BAG)

 

- PŁYTKI Z KORY KAMIENNEJ LAMINOWANEJ I SZAREJ

 

- GŁAZY OGRODOWE

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 07:00 17:00
Wtorek 07:00 17:00
Środa 07:00 17:00
Czwartek 07:00 17:00
Piątek 07:00 17:00
Sobota 07:00 15:00
Niedziela
REKLAMA


KATEGORIE


GAZETKI

REKLAMA

OKAZJE

Pracuj.pl pl.jooble.org