REKLAMA

REKLAMA

Niepubliczne Przedszkole "AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA"

Niepubliczne Przedszkole "AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA"

ul. Jutrzenki 2 (róg ul. Zapole), 07-200 Wyszków 661 351 116
Przedszkola Udostępnij:  

Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA to placówka stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach, które po raz pierwszy przekroczą progi przedszkola ale także dla tych, którzy pierwsze spotkanie z placówką przedszkolną mają już za sobą.

 

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA znajduje się w bardzo dobrze położonej dzielnicy Wyszkowa z wygodnym dojazdem z każdej strony miasta. Kolorowe i przestronne sale wyposażone w nowoczesne zabawki i pomoce edukacyjne pomogą dzieciom w poznawaniu otaczającego nas świata. Każde dziecko staramy się traktować indywidualnie zapewniając bezpieczny, radosny i wszechstronny rozwój.

Akademia Przedszkolaka przystąpiła do programu Wyszkowska Karta Dużej Rodziny, zapewniając rabat 15% od opłaty czesnego dla jednego dziecka oraz 30% od opłaty czesnego dla rodzeństwa 

Przedszkole proponuje dzieciom warunki do rozwijania uzdolnień oraz niekonwencjonalnego poznawania wciąż zmieniającego się świata. Przedszkolaki będą miały możliwość rozwijać zainteresowania muzyczne, plastyczne, teatralne oraz językowe. Udział w różnego rodzaju zajęciach dodatkowych sprawi, iż Nasi najmłodsi z uśmiechem na twarzy każdego dnia będą przekraczali progi naszej placówki.

 

Zajęcia dodatkowe w ramach czesnego:


- "Spotkanie z nutką"; zajęcia umuzykalniające

- "Mali artyści" - zajęcia plastyczno - artystyczne

- Zajęcia rozwijające Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne,

- "Bajka jest dobra na wszystko" -  Bajkoterapia

- "Europejczyk to ja" - poznajemy kultury różnych krajów

- "Kucharz duży, kucharz mały" - zajęcia kulinarne

- "Mały odkrywca"; poznajemy tajemnice świata

- Logopeda

- Język angielski

 

Przedszkolaki uczęszczające do naszej placówki zapewnione będą miały comiesięczne spotkanie z kulturą poprzez odwiedzające nas teatrzyki, wyjścia do Biblioteki Miejskiej w Wyszkowie oraz Wyszkowskiego Ośrodka Kultury.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7:00 17:00
Wtorek 7:00 17:00
Środa 7:00 17:00
Czwartek 7:00 17:00
Piątek 7:00 17:00
Sobota
Niedziela
REKLAMA


KATEGORIE


REKLAMA

OKAZJE

pl.jooble.org PRACA